Skin Yarışması - Oylama

Sizce Hangi Skin Kazanmalı?

• owen_1

Kullanılan: 19 14.1%
  • Mustafa1453

Kullanılan: 4 3.0%
  • Prospekt

Kullanılan: 9 6.7%
  • Skyplay789

Kullanılan: 1 0.7%
  • SmT287

• Hannabell

Kullanılan: 7 5.2%
  • AwzmDanny

• Caner58.

Kullanılan: 2 1.5%
  • redstonemanTR

Kullanılan: 3 2.2%
  • Ege.

Kullanılan: 21 15.6%
  • enes4fb

Kullanılan: 0 0.0%
  • Epic

Kullanılan: 5 3.7%
  • Epic_chest

• TheProfessional

• Cobra1290

• erenbulbul

Kullanılan: 11 8.1%
  • maruf61

Kullanılan: 27 20.0%
  • lowmand

Kullanılan: 6 4.4%
  • Laloww

• mehmetburak

Kullanılan: 2 1.5%
  • McSection

• Asigo64

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. Beklediğimin aksine oylar gelmiş. İlk defa premiumum olacak diye umutlanmıştım be.
Benim de oyum sanaydı ege, yaptığın skin, "Mutlu Yıllar" yazın, beni gerçekten çok etkilemişti.

Fakat bir itirazım var, skinlerin bize ait olması gerekmiyor mu?
@Frozenhero lütfen yanlış anlama, amacım hiçbir üyeyi kötülemek ya da karartmak değil.

Konunun 2-3 ya da 4. maddesinde skinlerin bize ait olması gerektiği yazıyordu, bu duruma bakarsak "Frozenhero"nun skini editlenmiş oluyor.Yani google görsel aramaya "Minecraft panda skin,Minecraft panda" tarzı sonuçları arattığımızda yüzün birebir aynısı karşımızda çıkıyor.

Ha eğer ki yanlışım varsa affola, Frozen yaptığın skin senin de gayet hoş, iki tane oy verme hakkımız olsaydı ikinci oyum senindi zaten.Bu konuda bir yerde yanılıyorum ama hadi hayırlısı.

Skinin "Head" kısmını internetten bulup, üst kısmını editleyebiliyorsak hay-hay, ellerine sağlık derim. Fakat yüzün o şekilde olduğunu görünce yazma isteği tuttu.

Alındı isen kusura bakma, dediğim gibi amacım sadece belirtmek. Nerede yanlışım var ise bildirin, bakalım hemen. ^^

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim de oyum sanaydı ege, yaptığın skin, "Mutlu Yıllar" yazın, beni gerçekten çok etkilemişti.

@Frozenhero lütfen yanlış anlama, amacım hiçbir üyeyi kötülemek ya da karartmak değil.

Konunun 2-3 ya da 4. maddesinde skinlerin bize ait olması gerektiği yazıyordu, bu duruma bakarsak "Frozenhero"nun skini editlenmiş oluyor.Yani google görsel aramaya "Minecraft panda skin,Minecraft panda" tarzı sonuçları arattığımızda yüzün birebir aynısı karşımızda çıkıyor.

Ha eğer ki yanlışım varsa affola, Frozen yaptığın skin senin de gayet hoş, iki tane oy verme hakkımız olsaydı ikinci oyum senindi zaten.Bu konuda bir yerde yanılıyorum ama hadi hayırlısı.

Skinin "Head" kısmını internetten bulup, üst kısmını editleyebiliyorsak hay-hay, ellerine sağlık derim. Fakat yüzün o şekilde olduğunu görünce yazma isteği tuttu.

Alındı isen kusura bakma, dediğim gibi amacım sadece belirtmek. Nerede yanlışım var ise bildirin, bakalım hemen. ^^
Keşke herkes senin gibi uyarsa ve eleştirse =))

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

"Panda Yüzü" klasiktir, yani aynı ölçülerdedir. Ben premium bir oyuncuyum ve MCSG'de birçok panda skini gördüm. Yani ölçüler, göz yerleri, kulaklar vs. her skinde aynıdır. Ben de bu ölçülere göre yaptım...[DOUBLEPOST=1389717270,1389716944][/DOUBLEPOST]@owen_1 yanlıs anlama, bu benim görüşüm ama bence skinin "Kareteci Bilgisayar" sanırım çok da güzel değil, yani yanlış anlama ama benim zevkime, ve büyük ihtimalle birçok kişinin zevkine uymuyor... Az oy almanın sebebi bu olabilir dostum :) Aslında fikir falan güzel de o kırmızı çizgileri beğenmedim ben.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Panda Yüzü" klasiktir, yani aynı ölçülerdedir. Ben premium bir oyuncuyum ve MCSG'de birçok panda skini gördüm. Yani ölçüler, göz yerleri, kulaklar vs. her skinde aynıdır. Ben de bu ölçülere göre yaptım...[DOUBLEPOST=1389717270,1389716944][/DOUBLEPOST]@owen_1 yanlıs anlama, bu benim görüşüm ama bence skinin "Kareteci Bilgisayar" sanırım çok da güzel değil, yani yanlış anlama ama benim zevkime, ve büyük ihtimalle birçok kişinin zevkine uymuyor... Az oy almanın sebebi bu olabilir dostum :) Aslında fikir falan güzel de o kırmızı çizgileri beğenmedim ben.
Öyleyse dediğim gibi hay-hay.Başarılar şimdiden ^^
bende dahil çoğu kişinin skinleri konmamış
Skinlerinizin size ait olmaması, başka sitelerden alınması, parçalarının birleştirilip bi skine editlenmesi ile alınmaz skinleriniz.Özel Mesaj atın bakayım.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0

Görüşün için teşekkür ederim. Öylesine banner yapayım demiştim ^^
Ve bu arada Frozen'e katılıyorum. Ben kendi başıma bir panda yüzü çizmeyi amaçlasam şu saatten sonra popüler bir 'panda' yüzünden daha iyi şekil veremem, kimse dahi veremez. 64 piksellik boşluk var sonuçta. Bize özel olmasını sağlayan şeyler, RGB veya Hex kodları (rengi) bize özel olması. Herkesin gözü, kulağı zaten aynı yerde, önemli olan rengi bence. Aynı gerçek insanlar gibi. (Panda meselesine örnek veriyorum, karışmasın ha :) )

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Herkes mesaj attı bana oy ver diye arada kaldım kimseye vermeyeyim en iyisi :(

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kimsenin hakkına girmek istemem şimdiden söyleyeyim, eğer kaldırılacaksa da kaldırılsın ismim. Pantolonu başka bir skinden bakarak yaptım... Ama kopyalamadım sadece esinlendim (Kenarları koyultma taktiğini aldım yoksa farklı yani) Koyu ton seçip pantolonun etrafını çizdim, içeri geldikçe açtım rengi dikkatli bakın anlayacaksınız. Umuyorum ve inanıyorum ki sorun olmaz :(

Babayigitİzmir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kimsenin hakkına girmek istemem şimdiden söyleyeyim, eğer kaldırılacaksa da kaldırılsın ismim. Pantolonu başka bir skinden bakarak yaptım... Ama kopyalamadım sadece esinlendim (Kenarları koyultma taktiğini aldım yoksa farklı yani) Koyu ton seçip pantolonun etrafını çizdim, içeri geldikçe açtım rengi dikkatli bakın anlayacaksınız. Umuyorum ve inanıyorum ki sorun olmaz :(
oha bide pantolon diyo skininin kafa kısmı direk çalıntı kanıtı http://www.planetminecraft.com/skin/ardes-realistic-panda/ sadece göz rengi değiştirilmiş gerisi aynı

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi! Panda yüzlerinin ölçüleri vs. aynıdır! Bunu kaç defa belirtmem gerekiyor? :/ Ben MCSG oyuncusuyum ve gün içinde bir sürü panda görüyorum, hepsi aynı ölçülerde! Panda yüzü klasiktir minecraft'ta bunu sorgulayıp durmayın! Sadece pantolonu esinlenerek yaptım. Geri kalan benim![DOUBLEPOST=1389732602,1389732339][/DOUBLEPOST]Not: Söyleyin size 100 tane panda bulayım aynı şekilde... Bu yüz bir KLASİK. Panda yüzü bu şekilde oluyor. Lütfen anlayın bunu! Siz insan yüzünü ya da ne bileyim, kıyafeti de aynı ölçülerde yapıyorsunuz... Bir şey demiyorum çünkü bunun belli estetik ölçüleri var. Kalıplaşmış ölçüler. Bunu anlamayanın bilgisi ve zevkinden şüphe ederim!

Babayigitİzmir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi! Panda yüzlerinin ölçüleri vs. aynıdır! Bunu kaç defa belirtmem gerekiyor? :/ Ben MCSG oyuncusuyum ve gün içinde bir sürü panda görüyorum, hepsi aynı ölçülerde! Panda yüzü klasiktir minecraft'ta bunu sorgulayıp durmayın! Sadece pantolonu esinlenerek yaptım. Geri kalan benim!

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya renkler farklı. Desen kısımları harbiden aynıymış ama rbenim renklerim biraz daha açık[DOUBLEPOST=1389733028,1389732808][/DOUBLEPOST]5. defa söylüyorum. PANDA YÜZÜ KALIPLAŞMIŞTIR. AYNI TİPTE YAPILMAZSA GÜZEL ETKİ VERMEZ! Al sana bir örnek: http://minecraft-skin.org/wp-content/uploads/2012/06/207.png bu şekilde panda yapsam güzel olmazdı. Belli ölçülerde yapıldığında güzel olur bu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...