Skin Yarışması - Oylama

Sizce Hangi Skin Kazanmalı?

• owen_1

Kullanılan: 19 14.1%
  • Mustafa1453

Kullanılan: 4 3.0%
  • Prospekt

Kullanılan: 9 6.7%
  • Skyplay789

Kullanılan: 1 0.7%
  • SmT287

• Hannabell

Kullanılan: 7 5.2%
  • AwzmDanny

• Caner58.

Kullanılan: 2 1.5%
  • redstonemanTR

Kullanılan: 3 2.2%
  • Ege.

Kullanılan: 21 15.6%
  • enes4fb

Kullanılan: 0 0.0%
  • Epic

Kullanılan: 5 3.7%
  • Epic_chest

• TheProfessional

• Cobra1290

• erenbulbul

Kullanılan: 11 8.1%
  • maruf61

Kullanılan: 27 20.0%
  • lowmand

Kullanılan: 6 4.4%
  • Laloww

• mehmetburak

Kullanılan: 2 1.5%
  • McSection

• Asigo64

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi! Panda yüzlerinin ölçüleri vs. aynıdır! Bunu kaç defa belirtmem gerekiyor? :/ Ben MCSG oyuncusuyum ve gün içinde bir sürü panda görüyorum, hepsi aynı ölçülerde! Panda yüzü klasiktir minecraft'ta bunu sorgulayıp durmayın! Sadece pantolonu esinlenerek yaptım. Geri kalan benim![DOUBLEPOST=1389732602,1389732339][/DOUBLEPOST]Not: Söyleyin size 100 tane panda bulayım aynı şekilde... Bu yüz bir KLASİK. Panda yüzü bu şekilde oluyor. Lütfen anlayın bunu! Siz insan yüzünü ya da ne bileyim, kıyafeti de aynı ölçülerde yapıyorsunuz... Bir şey demiyorum çünkü bunun belli estetik ölçüleri var. Kalıplaşmış ölçüler. Bunu anlamayanın bilgisi ve zevkinden şüphe ederim!
napak ?

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık "Alıntı yapmışın olom" gibi saçmalıklar yapmayın![DOUBLEPOST=1389733440,1389733349][/DOUBLEPOST]O yüz gölge olayına da savunmam var, ama emin olarak söylemiyorum. NovaSkin'de tonlama özelliğini kullandığınızda aynı gölgelemeyi yapalabilir. Kullananlar bilir...

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Artık "Alıntı yapmışın olom" gibi saçmalıklar yapmayın![DOUBLEPOST=1389733440,1389733349][/DOUBLEPOST]O yüz gölge olayına da savunmam var, ama emin olarak söylemiyorum. NovaSkin'de tonlama özelliğini kullandığınızda aynı gölgelemeyi yapalabilir. Kullananlar bilir...
Napak olum ?

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kadar güzel skin yapıyorum ama saygı görmüyor. "Çekememezlik"... Ben çekiliyorum

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuşmayı paylaştığın için teşekkür ederim. Yarın bir açıklama, kanıt veya qapaq adına her ne diyorsanız deyin videosu cekecegim ve skini 0 dan da yapacagım. Ama yok siz ona da hek var dersiniz -,- Yarın görüşürüz... Videoyu da göndereceğim. İsterseniz çıkarın beni yarışmadan, alıntıyapıyocu arkadaşlarımız kazansın. Tamamen yönetime bırakıyorum. Ama ne olursa olsun o videoyu alacaksınız. Ve 5 dakikada yapacagım yüzü. Novaskinde çift tık yapın oto gölgelendirme yapıyor merak etmeyin. Bana 28 oy güya "alıntı yüz" aldırmadı. Hadi görüşürüz...

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuşmayı paylaştığın için teşekkür ederim. Yarın bir açıklama, kanıt veya qapaq adına her ne diyorsanız deyin videosu cekecegim ve skini 0 dan da yapacagım. Ama yok siz ona da hek var dersiniz -,- Yarın görüşürüz... Videoyu da göndereceğim. İsterseniz çıkarın beni yarışmadan, alıntıyapıyocu arkadaşlarımız kazansın. Tamamen yönetime bırakıyorum. Ama ne olursa olsun o videoyu alacaksınız. Ve 5 dakikada yapacagım yüzü. Novaskinde çift tık yapın oto gölgelendirme yapıyor merak etmeyin. Bana 28 oy güya "alıntı yüz" aldırmadı. Hadi görüşürüz...
yeniden yapman yada yapabiliyor olduğunu göstermen birşeyi değiştirmez senin skininin linkini atarmısın?

Kendim doku alarak tamamladım yüzdeki tek farklılık göz rengi

Son düzenleme:

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@owen_1 Skininin kafası olmasa güzel panpa... :D Ciddi anlamda ama kafa işi bozmuş gövde felan güzel oyum sana :)

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki o zaman, ne yapmam gerekiyor skini benim yaptığımı göstermek için?

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya 64pixellik bir panda kafası için çıkardığınız tartışmaya bakın yeter artık alıntıysa alıntı orjinalse orjinal millet sizin mesajlarınızı çekmek zorunda mı durdurayım bari konu izlemesini of

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu tartışmaya bak google görsellere panda skin yazmışta panda kafaları çıkıyormuş, koskoca oyun yüz milyonlarca skin var illaki bir yeri benzeyecek sonuçta görsellere panda yazınca zürafa çıkmayacak

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
Ya 64pixellik bir panda kafası için çıkardığınız tartışmaya bakın yeter artık alıntıysa alıntı orjinalse orjinal millet sizin mesajlarınızı çekmek zorunda mı durdurayım bari konu izlemesini of
adam yine [a][c]ı[t](dı) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...