Skin Yarışması - Oylama

Sizce Hangi Skin Kazanmalı?

• owen_1

Kullanılan: 19 14.1%
  • Mustafa1453

Kullanılan: 4 3.0%
  • Prospekt

Kullanılan: 9 6.7%
  • Skyplay789

Kullanılan: 1 0.7%
  • SmT287

• Hannabell

Kullanılan: 7 5.2%
  • AwzmDanny

• Caner58.

Kullanılan: 2 1.5%
  • redstonemanTR

Kullanılan: 3 2.2%
  • Ege.

Kullanılan: 21 15.6%
  • enes4fb

Kullanılan: 0 0.0%
  • Epic

Kullanılan: 5 3.7%
  • Epic_chest

• TheProfessional

• Cobra1290

• erenbulbul

Kullanılan: 11 8.1%
  • maruf61

Kullanılan: 27 20.0%
  • lowmand

Kullanılan: 6 4.4%
  • Laloww

• mehmetburak

Kullanılan: 2 1.5%
  • McSection

• Asigo64

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diyelim çaldım, skin çalıntı mı sizce? -ki çalmadım- Skin toplam kaç pixel? 64 ün lafı yapılıyor?

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
La Kimsemi bana oy vermedi.. Oysa benim Skinimde çok seÖhüöhü Güzel olmuştu.!!
Ama yinede umudu kesmiyorum hadi benim skinimide bakın.!!!

Bakmak için buraya tıkla

:kgül:

Baktın ve şimdide bana oy vermek istiyorsun
O zaman buna tıkla ve sayfanın üstündeki yerden Hannabell'i bul

Oylamaya gitmek için buraya tıkla

:çerçeve:

Son düzenleme:

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sence herkes tamamen kendine özgü mü yaptı? :) Herkes esinlendi birinden... Orda da hak var madem?

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hannabell hayır genel olarak söyledim... Ha bu arada 2 video çektim nasıl göndereyim youtube'a yüklemek uzun sürüyor...

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diyelim çaldım, skin çalıntı mı sizce? -ki çalmadım- Skin toplam kaç pixel? 64 ün lafı yapılıyor?

@aradabir007 adlı yöneticinin kararı ve isteği üzerine bu mesajı ben yazıyorum.

Konu başlığında belirtilen *Skinlerin size ait olması zorunludur. maddesine dayanaraktan @Frozenhero adlı arkadaşın yaptığı skin diskalifiye edilmiştir.Yönetici girdiği zaman FrozenHero'yu oylamadan çıkaracak, geriye kalan kullanıcılarla devam edilecektir.

Kaldırılma sebebi: *Skinlerin size ait olması zorunludur. maddesinin ihlal edilmiş olması, panda yüzü klasik olabilir elbette, ama yapılan skin size ait olmalı.Kalıplaşmış olmasına bakılmıyor, panda yerine farklı bir şey yapsa idiniz oylamaya sunulacaktınız.Ayrıca yönetici arkadaş diğer sitelerde benzer yerlerin bulunduğunu söylediler.

Geri alınma hakkında skininizi değiştirip değiştirmemenizden yükümlü değilsiniz, oylamadan elendiniz malesef.Ama illa herhangi bir itirazınız var ise bana ya da @aradabir007 adlı yöneticiye başvurun.Yukarıdaki oylamadan kaldırıldınız,veren kullanıcılar tekrar başka bir kullanıcıya verebilir ya da oyunuzu kendinize tutabilirsiniz.

Benim görüşüme gelecek olursak, panda skini kalıplaşmış demen doğru.Bana da pandalı bir skin yapılmam istense bende o yüzü kullanırım, ama o yüzü yapan-yaratan siz değilsiniz, bu yüzden diskalifiye ediliyorsunuz.

Şahsi olarak çok üzgünüm,sorunlarınız var ise bana ulaşın.

İyi Forumlar! ^^.

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
FrozenHero sen bana Skypeden ekleyenmisin "video.." diyerek...
Video yükleyeceksen bilmiyorum ama istersen internet kafeye git izin al flashdan videoları pcye at sonra paranı ver çık pcnin kapatma tuşuna basma ama o yükler sanırım kendisi.. Bi arkadaş uTorrent'de öyle oyun indiriyomuşda kafeden ondan duydmuştum bende. :alay:

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
FrozenHero sen bana Skypeden ekleyenmisin "video.." diyerek...
Video yükleyeceksen bilmiyorum ama istersen internet kafeye git izin al flashdan videoları pcye at sonra paranı ver çık pcnin kapatma tuşuna basma ama o yükler sanırım kendisi.. Bi arkadaş uTorrent'de öyle oyun indiriyomuşda kafeden ondan duydmuştum bende. :alay:
Akınsoft falan kullanmıyor mu internet kafeler? öyle yaparsa akınsoft 10 dakika açık duruyor,sonra kendini otomatik kapatıyor.Gerçi görev yöneticisinden kapatmak da mümkün,ama öyle tuşa basıp kapamalıysa orası nasıl kafe bilemiyorum.

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hannabell hayır genel olarak söyledim... Ha bu arada 2 video çektim nasıl göndereyim youtube'a yüklemek uzun sürüyor...
Kardeşim Bak..
Öncelikle Şunu Söyleyeyim, Video Yüklemek Gerçekten Uzun Sürüyor.
Onun İcin Videonun Boyutunu Küçültmelisin..
Bunu Yapmak Kolay Ve Basit.
İlk Önce Movie Maker Veya Camtasia Studio 8 İndirmelisin Veya Satın Alabilirsin..
Ardından Bazı Tutorialları İzleyerek Öğrenebilirsin Nasıl Video Renderlandığını..
Videonu Sürüklersin Programa Sonra Youtube Yerine Tıklarsın Veya Videonu Paylaş Gibi Bişer Yazar Ona Basarsın Sonra Youtube Hesabını İster Girersin Ve Gereken Bilgileri Yazarsın Sonra Yüklersin. İşletim Sistemine Bağlı Kasmalar Olabilir.. İyiyse Bilgisayarın Kasma Pek Olmaz. Benim PC İyi Kasmıyor Video Renderlerken..
Anlamadıysan Movie Maker Nasıl Video Youtube'da Paylaşılır Gibisi Videolara Bakabilirsin..
İyi Günler, İyi Oyunlar, İyi Forumlar, GG

Saeko_tr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@aradabir007 adlı yöneticinin kararı ve isteği üzerine bu mesajı ben yazıyorum.

Konu başlığında belirtilen *Skinlerin size ait olması zorunludur. maddesine dayanaraktan @Frozenhero adlı arkadaşın yaptığı skin diskalifiye edilmiştir.Yönetici girdiği zaman FrozenHero'yu oylamadan çıkaracak, geriye kalan kullanıcılarla devam edilecektir.

Kaldırılma sebebi: *Skinlerin size ait olması zorunludur. maddesinin ihlal edilmiş olması, panda yüzü klasik olabilir elbette, ama yapılan skin size ait olmalı.Kalıplaşmış olmasına bakılmıyor, panda yerine farklı bir şey yapsa idiniz oylamaya sunulacaktınız.Ayrıca yönetici arkadaş diğer sitelerde benzer yerlerin bulunduğunu söylediler.

Geri alınma hakkında skininizi değiştirip değiştirmemenizden yükümlü değilsiniz, oylamadan elendiniz malesef.Ama illa herhangi bir itirazınız var ise bana ya da @aradabir007 adlı yöneticiye başvurun.Yukarıdaki oylamadan kaldırıldınız,veren kullanıcılar tekrar başka bir kullanıcıya verebilir ya da oyunuzu kendinize tutabilirsiniz.

Benim görüşüme gelecek olursak, panda skini kalıplaşmış demen doğru.Bana da pandalı bir skin yapılmam istense bende o yüzü kullanırım, ama o yüzü yapan-yaratan siz değilsiniz, bu yüzden diskalifiye ediliyorsunuz.

Şahsi olarak çok üzgünüm,sorunlarınız var ise bana ulaşın.

İyi Forumlar! ^^.

"skininiz size ait olmalıdır" kısmına uymamam için için imkan yok. benim skinim de listede değil. skinim de bu, resmini tekrar atayım buraya:

bana bu skinin neden listeye alınmadığını söylerseniz memnun olucam. çalıntı falan da değil. eğer öyle diyorsanız kanıtlayın lütfen.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"skininiz size ait olmalıdır" kısmına uymamam için için imkan yok. benim skinim de listede değil. skinim de bu, resmini tekrar atayım buraya:

bana bu skinin neden listeye alınmadığını söylerseniz memnun olucam. çalıntı falan da değil. eğer öyle diyorsanız kanıtlayın lütfen.
Dediğim gibi yarışmaya verilen skinlere bakıp ekleyen kişi ben değilim, yani yapabileceğim şey sadece @aradabir007 adlı yöneticiye gidip bazı skinlerin neden alınmadığını sormak.Yarışmayı düzenleyen ve hazırlayan olmadığımdan tekrardan ekleyip silme gibi bir şansım yok.Yukardaki detaylı mesajımda beni bir elçi olarak görün lütfen, "KALDIRILACAK! ÇALINTI!" gibi durumlar yazmadım ^^

İyi Forumlar!

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Akınsoft falan kullanmıyor mu internet kafeler? öyle yaparsa akınsoft 10 dakika açık duruyor,sonra kendini otomatik kapatıyor.Gerçi görev yöneticisinden kapatmak da mümkün,ama öyle tuşa basıp kapamalıysa orası nasıl kafe bilemiyorum.
hiçbir fikrim yok arkadaş demişti..:ha:

Saeko_tr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi yarışmaya verilen skinlere bakıp ekleyen kişi ben değilim, yani yapabileceğim şey sadece @aradabir007 adlı yöneticiye gidip bazı skinlerin neden alınmadığını sormak.Yarışmayı düzenleyen ve hazırlayan olmadığımdan tekrardan ekleyip silme gibi bir şansım yok.Yukardaki detaylı mesajımda beni bir elçi olarak görün lütfen, "KALDIRILACAK! ÇALINTI!" gibi durumlar yazmadım ^^

İyi Forumlar!
ben mesajı siz olduğunuz için değil, moderatör olduğunuz için yazdım. çalıntı olmadığını söylüyorum, neden listeye eklenmediğimi de merak ediyorum. teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...