• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • BİLGİLENDİRME: Forumumuzun Steam Topluluğu ve Plug.dj Topluluğu'na katılmayı unutmayın.

    DUYURU: Artık Facebook sayfamızda yer alabilirsiniz.

    HAFTANIN SKRİPTİ: KomutEngelle V3.2.0'ı incelemek için tıklayın. Siz de kendi skriptinizi veya eklentinizi öne çıkarmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İstek Skyblock Spawn Lobi

Renlation

Sudan Çıkmış
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
10
#1
Arkadaşlar Yakında Acıcağım Olan Skyblok Serverime Lobi yapıcak arkadaş aranıyor

Discord: Renlation#8481
 
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
10
#4
Lütfen Link,Adres lerinizi Yetkililerden Onay almadan atmayınız yoksa şikayet yöntemine başvuracağım;

Sayın Renlation Kardeşim peki warpları olsunmu yanı lobide market fln hepsi olsunmu yoksa sadece lobi mi olsun söyle ona göre telif hakkı içermeyen bir map[harita] atacağım.