İstek Skyblock Spawn Lobi

Renlation

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Yakında Acıcağım Olan Skyblok Serverime Lobi yapıcak arkadaş aranıyor

Discord: Renlation#8481

TerkkEttimm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lütfen Link,Adres lerinizi Yetkililerden Onay almadan atmayınız yoksa şikayet yöntemine başvuracağım;

Sayın Renlation Kardeşim peki warpları olsunmu yanı lobide market fln hepsi olsunmu yoksa sadece lobi mi olsun söyle ona göre telif hakkı içermeyen bir map[harita] atacağım.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Lütfen Link,Adres lerinizi Yetkililerden Onay almadan atmayınız yoksa şikayet yöntemine başvuracağım;

Sayın Renlation Kardeşim peki warpları olsunmu yanı lobide market fln hepsi olsunmu yoksa sadece lobi mi olsun söyle ona göre telif hakkı içermeyen bir map[harita] atacağım.
Burada raporlanacak bir şey görmüyorum? Discord sunucu paylaşmak yasak, kişisel Discord değil.
Raporlayacağınızı söylemeden raporlamanız gereklidir. Onun dışında gereksiz mesaj kabul edilebilir.

Arkadaşım sen sunucu yetkili alımlarımda ücretsiz bulabilirsin.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

ben 1.5 senedir burdayım senin dediğini ilk defa duyuyorum ? Discord sunucusu paylaşmak yasak sadece.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar Yakında Acıcağım Olan Skyblok Serverime Lobi yapıcak arkadaş aranıyor

Discord: Renlation#8481
Hâla map arıyorsan discord adresim Vearthx#2386 Discord Adresim burdan ulaş bana akşam üstü sana belirli bir şey karşılığında yapabiliriz.