İstek Skyblock Spawn Lobi

Renlation

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Yakında Acıcağım Olan Skyblok Serverime Lobi yapıcak arkadaş aranıyor

Discord: Renlation#8481

TerkkEttimm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lütfen Link,Adres lerinizi Yetkililerden Onay almadan atmayınız yoksa şikayet yöntemine başvuracağım;

Sayın Renlation Kardeşim peki warpları olsunmu yanı lobide market fln hepsi olsunmu yoksa sadece lobi mi olsun söyle ona göre telif hakkı içermeyen bir map[harita] atacağım.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Lütfen Link,Adres lerinizi Yetkililerden Onay almadan atmayınız yoksa şikayet yöntemine başvuracağım;

Sayın Renlation Kardeşim peki warpları olsunmu yanı lobide market fln hepsi olsunmu yoksa sadece lobi mi olsun söyle ona göre telif hakkı içermeyen bir map[harita] atacağım.
Burada raporlanacak bir şey görmüyorum? Discord sunucu paylaşmak yasak, kişisel Discord değil.
Raporlayacağınızı söylemeden raporlamanız gereklidir. Onun dışında gereksiz mesaj kabul edilebilir.

Arkadaşım sen sunucu yetkili alımlarımda ücretsiz bulabilirsin.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

ben 1.5 senedir burdayım senin dediğini ilk defa duyuyorum ? Discord sunucusu paylaşmak yasak sadece.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar Yakında Acıcağım Olan Skyblok Serverime Lobi yapıcak arkadaş aranıyor

Discord: Renlation#8481
Hâla map arıyorsan discord adresim Vearthx#2386 Discord Adresim burdan ulaş bana akşam üstü sana belirli bir şey karşılığında yapabiliriz.