Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Açılacak olan sunucu crack mi olsun premium mu?

• Kullanılan toplam oy
    328

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 ay pre lere açık olsun çünkü bazı crackler (cracklere hakaret etmiyorum) prelerin hesabından hiç korkmadan giriş yapıo onlar yüzüne bazı sserverlere giremioz
VE SADECE SKİN İÇİN YPIYOLAR AMA BAZILARI YaPIO
Zaten adam akıllı 1.8 için bukkit, spigot felan tam sürümü gelsin o zaman artık mcskinsearch kullanılamayacak zaten çoğuda minecraftı bıraktı sırf skin yüzünden o yüzden bana göre 1.8 bukkit full çıkınca açsınlar serveride bir sıkıntı yaşamazlar

Telekinetic

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boşver,ve diğer crack arkadaşlar boşverin.Ne de olsa biz dünyanın en zenginleriyiz ama crack almıyoruz.Böyle oynamak süper ötesi daha zevkli.Evet premiumlar biz sizden milyar kat daha zenginiz almıyoruz işte canımız istemiyor crack oynamak daha zevkli.
-Herkes beni anladı.
2 kelime sana katılıyorum...

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0

Birileri beni horta teşvik etmeye çalıştı galiba :(

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bir premium bir de crack server açılmalıydı. İki tarafın da istediği olur.(Ama serverların kirası nasıl ödenir bilmem)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence bir premium bir de crack server açılmalıydı. İki tarafın da istediği olur.(Ama serverların kirası nasıl ödenir bilmem)
Herhangi bir kiraya hiç gerek yok. Yeterli bir makine satın alınıp sadece fişini takarak (Tüm faturaları dahil) çok daha kullanışlı bir sunucu açmak mümkün. Hem de diğerinden çok daha az bir masraf verirken. Makineler için sadece satın alırken ödüyorsun gerisi internetin ve elektriğin işi :) (Tabii o kadar ram de ucuz değil hany. 4 gb ram bile 125+ :()

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
durumu nedir şu an öğrenebilirmiyiz?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biraz geç atıyorum ama olsun şunu söyleyeyim:
Crack'ın seçilme ihtimali %90'dan yüksek bir ihtimaldir ama her şekilde premium olması çok daha iyi olur (Premium'um yok ama olsun ^_^).Sunucunun çok ama kötü oyuncu çekmesindense az ama çok daha iyi oyuncu çeksin daha iyi.Ha şöyle bir olay var bunu sadece Türkiye için değil çoğu ülke için olduğu bence bir gerçek ama Türkiye'de daha yoğun olarak "anlayamama" gibi bir problem var (başkası buna "abi" de diyebilir ya neyse... Hakaret etmedim panlamayın :-[]) premium bir sunucu'da bu olay minimuma indirilebilir yeterli önlem alınırsa ama her şekilde olacaktır iyinin yanında kötünün de olacağı gibi (çok anlamlı dedim be :/)
Not: Siz de bunu önemsemeyeceksiniz tabi (daha doğrusu onca kişi arasında pek bir değerim olmayacak ..)

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi seni destekliom ama cracklilere de hak veriom ben premiumum ama (BAZI) crack lileri çok seviom bence 15 gün yada 30 gün kadar pre sonra premium+crack yapın neden önce crack diosanız bi farkımız olsun (LÜTFEN) biz boşuna almadık DİMİ

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Abi Varya tüm mesajları okumak için Canım çıktı tam 21 Sayfa :D Bunlar Sadece konuyu takip etmek içindi Sunucu Fikiriniz çok Güzel @IRFN

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu gerçekten açılcakmı yetkililer bilgi verirseniz sevinirim iyi günler iyiforumlar.