Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Açılacak olan sunucu crack mi olsun premium mu?

• Kullanılan toplam oy
    328

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
cracklilerin suçu ne hacı :/ ha ama param olsaydı sırf bu server için alırdım premium fakirik biz abey
şu anda tüplü ekran kullanıyorum klavyemdeki tuşlar kırık dünden beri yemek yemedim çorabımdaki sağ baş barnağım hava almak için çıktı gelicem dedi gelmedi ben nasıl alayım o premiyum u ha birde bize sorun :AAD:SASAF yok be alacam ama almayadabilirim ne güzel hikaye yazdım lan demi devamı gelsinmi

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cracklilerin suçu ne hacı :/ ha ama param olsaydı sırf bu server için alırdım premium fakirik biz abey
şu anda tüplü ekran kullanıyorum klavyemdeki tuşlar kırık dünden beri yemek yemedim çorabımdaki sağ baş barnağım hava almak için çıktı gelicem dedi gelmedi ben nasıl alayım o premiyum u ha birde bize sorun :AAD:SASAF yok be alacam ama almayadabilirim ne güzel hikaye yazdım lan demi devamı gelsinmi
Emek hirsizligi. (Suclari) :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ben para biriktirsem bile yok yatırma işlemi fln babam yok bişi olur yok(internete güveni %20 kadar alışverişte)

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Evet ama mac adresinden banlama biraz zor olabilir.Ne de olsa direk gözükmüyor o,ama farklı bir launcherle belki olabilir.[DOUBLEPOST=1432040019,1432039916][/DOUBLEPOST]

Evet ama mac adresinden banlama biraz zor olabilir.Ne de olsa direk gözükmüyor o,ama farklı bir launcherle belki olabilir.
Hort :(

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Benim bir fikrim var :D
[Mimar] ünvanına sahip kişiler uzun bir sürede bir (örneğin 2 ay) bir ev tasarımını emlakçıya verebilir. Belki zor olur ama, imkansız diye bir şey yoktur :D (Java öğrenmek istiyorum >-<)

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Telefon onayı saçma premuim olsun siteden kayıt olmasın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi