Statü Skriptti

• Konuyu başlatan hsndmrts_
  • Başlangıç tarihi

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Falan filan itemler statları güçlendiriyor altında yazdığı ölçüde falan

Skillerin Puanıdır odur budur var.Skillerin level 5 den sonra efektleri değişiyor.

İtemlerin damage +Zeka + güç gibi şeyleri var onlarda statları etkiliyor.
Armor fiziksel hasarı düşüyor.
Güç Can Veriyor Savaşçıysan hasarda veriyor büyü hasarı dahil
Çeviklik zıplama hızı ve yürüme hızı veriyor ninja isen hasarda veriyor büyü hasarı dahil
Zeka Mana ve büyü savunması veriyor büyücü isen Hasar veriyor büyü hasarı dahil
Mysql bağlı leveller gerisini oyun kendi oluşturuyor lag yapmıyor.Veri fazlalığıda olmuyor.

Daha level atlama efekti falan varda uğraşmadım yazmaya
üstte cast sistemi var Gördüğün gibi şuanda statik elektirik atıyor cast time arttıkça daha güçlü skiller atıyorsun .Shift ile cast yapılıyor.
Düello sistemi level arttıkça stat artması.Dengeli class sistemi.

Çalanı döverim
hemen çalmam lazım ( daha skriptin s sini anca biliyom çaktırma :D )
olum sen naptın lan adam hazırda skript biriktirmiş :D paylaşsana cimrilik yapma bende öyleyim de işte sen benim gibi olma paylaş lan :D 1 tane 1 tanedir :D

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
hemen çalmam lazım ( daha skriptin s sini anca biliyom çaktırma :D )
olum sen naptın lan adam hazırda skript biriktirmiş :D paylaşsana cimrilik yapma bende öyleyim de işte sen benim gibi olma paylaş lan :D 1 tane 1 tanedir :D
Nü.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bir şey sorucam :( statü skriptinde örneğin saldırıyı nasıl arttırıyorsunuz ^.^ yardım edene şimdiden teşekkürler

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir şey sorucam :( statü skriptinde örneğin saldırıyı nasıl arttırıyorsunuz ^.^ yardım edene şimdiden teşekkürler
variable oluştur ve o statü puanin olsun diyelim. 6 tane saldirigücü variablesi on damage:if saldirigücü is 10 increase damage gibi bişeyler

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
biz saldırı hasarı, kritik şansı, kritik hasarı, can, belki büyü gibi şeyler eklemeye çalışıyoruz bittiğinde paylaşıcam :)[DOUBLEPOST=1406791077,1406624808][/DOUBLEPOST]@LaxMean @ZekiKos @JakSocket ve diğer mod arkadaşlar konuyu silebilir misiniz yeni bir tane açmayı düşünüyorum.