Onaylı Tanıtım sunucu hata vermeden kapanıyor

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ubuntu Pastebin
arkadaşlar latest linkini üste attım anlamadığım sebepten dolayı sunucuyu açamıyorum, yardım eder misiniz?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
[21:03:40] [Server thread/INFO]: Done (16.161s)! For help, type "help" or "?"
[21:03:40] [Server thread/INFO]: Using default channel type
[21:03:40] [Server thread/INFO]: Stopping server

Çok ilginç bir sorun. Arada 1 saniye bile yok. Herhangi bir nulled eklenti var mı? Eklentinin içine lisans koruması olarak yapılmış olabilir. Spartan eklentisinin haricinde hata veren yoktu eğer gözden kaçırmadıysam. Spartan'ı kaldırıp dener misiniz?

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok ilginç bir sorun. Arada 1 saniye bile yok. Herhangi bir nulled eklenti var mı? Eklentinin içine lisans koruması olarak yapılmış olabilir. Spartan eklentisinin haricinde hata veren yoktu eğer gözden kaçırmadıysam. Spartan'ı kaldırıp dener misiniz?
nulled eklentilerden kaynaklansaydı önceden yapardı diye düşünüyorum. yeni oldu bu çünkü. ben mi hata yaptım diye çalışan bir yedeği başlattım o da çalışmadı. Makineden dolayı olabilir mi acaba?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
nulled eklentilerden kaynaklansaydı önceden yapardı diye düşünüyorum. yeni oldu bu çünkü. ben mi hata yaptım diye çalışan bir yedeği başlattım o da çalışmadı. Makineden dolayı olabilir mi acaba?
Eklentilerde azaltma yapar mısın? Sunucudan olduğunu anlamak için eklentisiz bir spigot başlat. Eğer kapanmaz ve sunucuya girişler açık olursa sunucu normaldir. Büyük ihtimal eklenti yüzünden.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklentilerde azaltma yapar mısın? Sunucudan olduğunu anlamak için eklentisiz bir spigot başlat. Eğer kapanmaz ve sunucuya girişler açık olursa sunucu normaldir. Büyük ihtimal eklenti yüzünden.
sunucu çalıştı :D şimdi lütfen tek tek pluginleri deniyeceğimi söyleme

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
sunucu çalıştı :D şimdi lütfen tek tek pluginleri deniyeceğimi söyleme
Aahahaha üzgünüm ki öyle yapmalısın... Plugins klasörü içinde pluginlerin oluşturduğu klasörlerin oluşturulma tarihine göre yeniden eskiye doğru yol izleyebilirsin. En yeni klasöre sahip plugin yeni yüklenmiştir. En yeni plugini sunucudan kaldırıp sunucuyu çalıştır. Açılırsa sorunu bulmuşsundur.

Unutmadan: Spartan ile başla derim.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aahahaha üzgünüm ki öyle yapmalısın... Plugins klasörü içinde pluginlerin oluşturduğu klasörlerin oluşturulma tarihine göre yeniden eskiye doğru yol izleyebilirsin. En yeni klasöre sahip plugin yeni yüklenmiştir. En yeni plugini sunucudan kaldırıp sunucuyu çalıştır. Açılırsa sorunu bulmuşsundur.

Unutmadan: Spartan ile başla derim.
gusül alıp geldim ve tek attım.. Advanced abilites diye bir plugin bunu yapıyormuş. Ama şimdi yapması çok garip, öncedne yapmıyordu :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
gusül alıp geldim ve tek attım.. Advanced abilites diye bir plugin bunu yapıyormuş. Ama şimdi yapması çok garip, öncedne yapmıyordu :D
Helal olsun valla, kolay gelsin. Sorunu çözüme kavuşturduk :D

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Helal olsun valla, kolay gelsin. Sorunu çözüme kavuşturduk :D
en iyi cevap seçtim. Bir de bir sorum daha var, fazla kişi lobiden başka sunucuya geçerken almıyor ya, onu connection throlls diye bir yerden mi ayarlıyorduk ve nasıl ayarlıyorduk?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
en iyi cevap seçtim. Bir de bir sorum daha var, fazla kişi lobiden başka sunucuya geçerken almıyor ya, onu connection throlls diye bir yerden mi ayarlıyorduk ve nasıl ayarlıyorduk?
Bungeecord hakkında bilgim epey az, yeni konu açıp sor istersen