İstek Sunucum İçin Çakma Lobby Yapıyorum

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Şöyle ayar çektim. Şuanda kafamdaki plan tam karşıya bi şelale yapmak. Amacım giriş yapacak olan oyuncunun görüş alanında olması.Biraz daha estetik bir hava katacaktır ama nasıl başlıyacağımı bilmiyorum dediğim gibi. Taslak olarak bir resim var mı acaba sizlerde
2020-07-02_02.48.03.png

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Son olarak tam olarak böyle gözüküyor ileri ki zamanlarda biraz daha ekleme yapabilirim ama şu an sade ve hoş gözüküyor. Bence şu an çakma lobi için yeterli bir harita oldu.
2020-07-02_14.54.11.png

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ağaç ekme elinle güzelce ağaç yap renkli böyle hayal gücüne bağlı biraz dik dağlar yapabilirsin böyle kücük çıkıntılar olması yerine oralardan güzel bir su akıtıp görünür şekilde etrafını biraz süsleyebilirsin ondan sonra o köprü çok basit kaçmış biraz internetten araştırma yapıp güzel yapıları izleyip deneye deneye öğrenir en sonunda daha güzel şeyler ortaya çıkabilir.

Fazla çimende kullanma eğer tek bir sunucun varsa ideal olur ama 2 3 sunucuyu birleştirip pusulayla gidiceklerse veya normal portaldan 3 ayrı bölmeyi 3 ayrı temayı birleştirip ortadan gidebilirler.