Onaylı Tanıtım Top Listesi Yapma

adriis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Merhaba ben board kullanarak en çok öldürmesi olan 5 kişinin yanda gözükmesini istiyorum. hangi plugin ile yapabilirim? (FeatherBoard kullanıyorum)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aradığın şeyi araştırdığımda FeatherBoard ile istediğinin yapılamadığını gördüm. Öldürmeleri göstermek için şu eklentiye göz atmanı öneririm.

127042

adriis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bunu tablo olarak yapamıyor muyuz?

ChampCem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Eğer sunucunuzda featherboard mevcut ise - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme'
#2 şeklinde gibi devam ettirerek bunu yapabilirsiniz.

DIP NOT: LeaderHeads gereklidir.

adriis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Eğer sunucunuzda featherboard mevcut ise - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme'

DIP NOT: LeaderHeads gereklidir.
Bu oyuncuların kafasını göstermez mi? Ben yanda tablo olarak gözükmesini istiyorum.

ChampCem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu oyuncuların kafasını göstermez mi? Ben yanda tablo olarak gözükmesini istiyorum.
Hayır featherboard da attıgım placeholderalri girerseniz - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme' bu şekilde öldürmeler gözükür

Örnek:
Kod:
      - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme'
      interval: 600
      random: false

adriis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hayır featherboard da attıgım placeholderalri girerseniz - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme' bu şekilde öldürmeler gözükür

Örnek:
Kod:
      - '&b#1 {leaderheads_players:sbs-kills#1}&e: {leaderheads_score:sbs-kills#1} öldürme'
      interval: 600
      random: false
Bunu tam olarak nereye yazacağım?