Ttnet Kotası Kaldırıldı mı?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Birkaç gündür internet hızım normale döndü, kotaya baktığımda ise 50GB hali hazırda aşılmış durumda. Sizde de durum böyle mi? Eğer herkesde böyleyse demekki TTnet'in altyapısı kota olmasa da hızlı.

Dipnot: TTnet ile Türktelekom aynıdır.

YUSUFEMIR16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen 5 - 6 Gündür bendede böyle bir şey söz konusu :D İnşallah Olmuştur!

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bu arada bu sabah saat 10:00'da modem bağlantısı koptu ve saat 15:00 gibi geldi. Acaba altyapısı mı dayanamadı? Yoksa altyapı hazırlıklarına mı başladılar?

Edit: Acaba 10 Temmuz - 15 Temmuz gibi bir mesaj mı vermeye çalışıyorlar ._.

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilmiyorsam sadece bu ay için bunu yaptılar. Yeni ayda yeniden kotaya merhaba diyeceğiz galiba.

YUSUFEMIR16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen Ay Sonu Geldiği İçin Ay Başında Net Hızlanacak Ve bu şimdiden başlamış olabilir.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
yazıklar un !!! son 5-6 gündür benim internet hızım akk 'den daha yavaş çıvdıyıyıyoyum benim internetimi yiynuz ciddiye gelirsek bende bi değişiklik yok akk aşık durumda sürünüyorum

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
yazıklar un !!! son 5-6 gündür benim internet hızım akk 'den daha yavaş çıvdıyıyıyoyum benim internetimi yiynuz ciddiye gelirsek bende bi değişiklik yok akk aşık durumda sürünüyorum
Ben ise 13 mbps yetmiyor diye Turkcell'e geçeceğim en az 2 katı internet ve kota ._.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Iskefiyeli18 İnterneti akk yı aşınca hızlanıyordu :(
Ciddi açıklama;
15 Temmuz tarihinde yaşanan malum olaylar neticesiyle iletişimde sıkıntı yaşanmaması adına pek çok operatör ve internet sağlayıcısı, bol keseden internet/dakika/sms hakkı tanımıştır. (Sonraki ayda geçerliliğini kaybeder*)

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Iskefiyeli18 İnterneti akk yı aşınca hızlanıyordu :(
Ciddi açıklama;
15 Temmuz tarihinde yaşanan malum olaylar neticesiyle iletişimde sıkıntı yaşanmaması adına pek çok operatör ve internet sağlayıcısı, bol keseden internet/dakika/sms hakkı tanımıştır. (Sonraki ayda geçerliliğini kaybeder*)
Upload hala düşük. Biz bilgi paylaşımını download lamı yapıyoruz anlamıyorum ki.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Upload hala düşük. Biz bilgi paylaşımını download lamı yapıyoruz anlamıyorum ki.
İşte bundan dolayı disk tasarrufu. Upload değeri ülkemizde berbat.
Edit: indirme hızı da düşük ama umrunuzda değil