Türkler neden 1.9'a geçmiyor?

Yaşı kücük olanlar kavga edebilir laf atmicam zaten

• Kullanılan toplam oy
    36

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. kastıgı için gecmiyorlar zaten herkes.

Bunu genel olarak söyledim kimin pc 1.9 zor fps alıyor birde o acıdan bakmalısınız.
ya bak intel hd grapics 32cunksda her şey full 145+fps alıyorum 1.8 de ..9 da 100+ bumu kasma

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam Öncelikle Belirtmek İstediklerim (Bir PvP Sunucusu İcin Konusuyorum .) 1.9'Da PvP Yok ve Degisik Hocam 2 El'in Falan Var, İnsan Alısıtıgına Devam Eder 1.9 ve 1.10'a Alısmadı Bazı Türkler Bizler 1.20 Cıksa bile 1.8 ve 1.7 Oynamaya Devam Edecez Siz İstediginiz Kadar 1.9 Yapın. (jetterclick" denen saçma uğraş için 150 liralik mause alan 12 yaşındaki çocukları tanıyorum. Siz Tanımaya Devam Edin İnsanların Yaslarını Kücük Görmeye Hakkınız Yok Bu arada. )
İyi Forumlar
Pluginler kullanarak eski pvp'yi yeni sürümlere getirebilirsiniz. Bunuda mı biz söyleyelim yani? 1.7 Tnt mekaniği için PaperSpigot, savaş mekanikleri için de bir adet plugin kuracaksınız hiç zor değil.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
O 12 yaşındaki çocukların çoğunun bilgisayarı patates. Çok güçlü değiller. Bir süreden sonra Minecraft bilgisayarlara ağır geliyor. Bu yüzden takıldılar.
Yabancı sunucular (Sadece Premium değil Crack sunucular da) çok iyi işler çıkarıyor ancak Türkiye'de onunla uğraşacak kimse yok...​

Güncel sürümler her zaman en yüksek performans için optimize edilir. Bizzat yaptığım testlerde 1.8.9 sürümü 1.7.10'dan daha yüksek FPS veriyor. Oyundaki yenilikleri kaldıramayan oynamasın.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Güncel sürümler her zaman en yüksek performans için optimize edilir. Bizzat yaptığım testlerde 1.8.9 sürümü 1.7.10'dan daha yüksek FPS veriyor. Oyundaki yenilikleri kaldıramayan oynamasın.
Genel amaç öyledir ancak şöyle düşün:
Bir adam var ve 5 kg poşet taşıyabiliyor. Ve bir elinde 3 kg'lik elini acıtan marul dolu bir poşet diğer elinde 6 kg'lik elini acıtmayan marul dolu bir poşet var.
3 kg'lik poşeti taşıyabilir ancak ara sıra performansında düşüş olabilir. Ancak 6 kg'lik poşeti taşıyamaz aynı şey ile dolu olsa bile.

İşte böyle. Bir şeye fazla yük verdikçe güçlü olmayan şeyler onu taşıyamaz. PS3 oyununu PS2'de oynayamazsın. Ama aynı şey değiller mi? İkiside konsol. Ancak biri daha çok ağırlığı taşıyabilir.

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben 1.5.2yi daha çok seviyodum çünkü serverlerde regen hack çalışıyordu

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bahane yapmıyorum gercegi söylüyorum. :para:
Minecraft son sürümü üstüne optifine kur, gerekli ayarları yap, java sürümün güncel olsun (java 7 kullanıyorsan kasmalar tamamen normal), bilgisayarın 64 bit olsun (java da 64 bit olmalı), Windows'un güncel ve stabil bir sürümde olsun, tüm driverların güncel olsun yinede sorun yaşıyorsan eğer bilgisayarında mutlaka bir sorun vardır. (1.8 de optifine'sız 30 fps alan bir bilgisayarda 1.11 i 50+ fps ile sorunsuz çalıştırabiliyorum)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yahu atladığınız konu şu, siz Minecraft'ta gerçekçilik ararsanız 1.9.X seversiniz. 1.9.X'te PvP yetkilisi olarak rahat oynandığını ne gördüm ne düşündüm. Aranızda bu işi gerçekten başaracağını düşünen biri bu konuyu bırakıp tüm birikimi ile 1.9.X sunucu açar ve sevilirse saygı duyarım. Günümüzde zirvede olan bütün (Türk) sunucular 1.7.X - 1.8.X desteği veriyor. Yeni bir soluk arayan profesyonel ekibi ile bir şeyler başaracağına inanıyorsa buyursun 1.9.X sunucu açıp tutturmaya çalışsın. 1.9.X bu kadar sevilseydi Cubecraft'ın Online'ı düştüğü için Eggwars 1.8.X versiyonuna çekilmezdi. Aradaki fark performans değil FPS artırmak için bir ton mod veya doku paketi mevcut. Minecraft'ın tüm sunucuları ilk 1.7.X ile kuruldu ve müthiş bir oyuncu kitlesi yakalandı. 1.8.X geçerken biraz zorlandılar ama zar zor o da oldu. 1.9.X çok gereksiz ve garip bir sürüm olduğunu düşünüyorum ben

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim pc 10 yıllık 1.9 u kaldırmıyor kaldırsa oyunu bırakmazdım .

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.5.2 de falan katıldım oyuna ben. at yoktu o aralar kendi kendime can çekişiyordum bu oyun ne la diye 1 yılda çözdüm sonra 1.7 falan vardı girdim falan onlara. onlineye katıldım sonra ordanda bi 2 yıl oynadım geldik bu vakite Kim bilebilirdiki Kalkanlar gelecek balta kılıçtan daha fazla vuracak büyü basmadan evel belli olacak.. Bayraklar gelecek.. Bence oyun iyi bir yere geliyor artık enazından az da olsa hilelerden kurtulduk 1.9 pvp sinde.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1.5.2 de falan katıldım oyuna ben. at yoktu o aralar kendi kendime can çekişiyordum bu oyun ne la diye 1 yılda çözdüm sonra 1.7 falan vardı girdim falan onlara. onlineye katıldım sonra ordanda bi 2 yıl oynadım geldik bu vakite Kim bilebilirdiki Kalkanlar gelecek balta kılıçtan daha fazla vuracak büyü basmadan evel belli olacak.. Bayraklar gelecek.. Bence oyun iyi bir yere geliyor artık enazından az da olsa hilelerden kurtulduk 1.9 pvp sinde.
Sunucular 1.8 yerine 1.9/1.10/1.11 tercih etseler ona uygun hileler çıkacak o yüzden üst sürümlerde pek fazla hile göremiyorsun.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucular 1.8 yerine 1.9/1.10/1.11 tercih etseler ona uygun hileler çıkacak o yüzden üst sürümlerde pek fazla hile göremiyorsun.
ondada haklısın ama Şu mojang Steama koysa oyunu bir şey yapamayacaklar ama satış fiyatını değiştirir diye koymuyorlar 80 90 tl ye satacaklar ya..