Videolarım neden çok izlenmiyor ?

Videolarım neden izlenmiyor ?

• Videon iyi

Kullanılan: 4 14.8%
  • Sesin ince

Kullanılan: 3 11.1%
  • Çok sıkıcı

Kullanılan: 9 33.3%
  • Heyecean yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ve bunun gibi birçok neden

Kullanılan: 11 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne dedin sen he ne dedin cocumya laf yok ulen ayrandan molotof yaparım atarım evige :sırıtmak:
İşte popo aşkının fedaisi :D (Sohbetli dota 2 Popo aşkı)[DOUBLEPOST=1380471415,1380397794][/DOUBLEPOST]Güncel kalsın lütfen.[DOUBLEPOST=1380481477][/DOUBLEPOST]

Super crate box bölüm 2[DOUBLEPOST=1380551781][/DOUBLEPOST]Güncel kalsın lütfen

ArmuLu-Doğan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak bro ben yeni video çekmeye başlayan bir kanalım fakat bu video olayına başlamadan önce Jahrein,AgunZagun,Dost Kayaoğlu,PintiPanda TV gibi kanallara düzenli olarak bakıyordum Şİmdi senden yapmanı istediğim şu sana kendi kanalımı atıcağım Tamam benimde eksiklerim var ama bir karşılaştır bakalım kendin çöz bende ne eksik diye sor kendine
http://www.youtube.com/channel/UCVgWjTTP5AyD5POtHX-FFig

Bu arada o
Call of Juarez Gunslinger Bölüm 2 Piç Şişko Adam
Adlı videona baktım o kadar gereksiz küfür var ki artık midem bulandı ve kapattım

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak bro ben yeni video çekmeye başlayan bir kanalım fakat bu video olayına başlamadan önce Jahrein,AgunZagun,Dost Kayaoğlu,PintiPanda TV gibi kanallara düzenli olarak bakıyordum Şİmdi senden yapmanı istediğim şu sana kendi kanalımı atıcağım Tamam benimde eksiklerim var ama bir karşılaştır bakalım kendin çöz bende ne eksik diye sor kendine
http://www.youtube.com/channel/UCVgWjTTP5AyD5POtHX-FFig

Bu arada o
Call of Juarez Gunslinger Bölüm 2 Piç Şişko Adam
Adlı videona baktım o kadar gereksiz küfür var ki artık midem bulandı ve kapattım

Yani kanalı kapatayım mı yoksa deneme mi yapam

ManiacH

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendi Tarzın yok . Konuşmaların alıntı . Ne yapacağını bilemiyorsun :) Biraz kendi tarzını yarat konuşurken . [ Benim Fikrim ]

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendi Tarzın yok . Konuşmaların alıntı . Ne yapacağını bilemiyorsun :) Biraz kendi tarzını yarat konuşurken . [ Benim Fikrim ]

Artık oyunları videoda yorumlamayacağım. En azından 1 seneye kadar. Artk mod tanıtacağım. Mesela 2 saat sonra more tnt modunun videousunu koyacağım.