Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer bir sunucu bunu kendine diyorsa o sunucu iyidir.Konuya bakmama bile gerek yok +rep.

ilhan2223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha servere girmeden, konunun özeninden ve serverin harika olduğu tahminiyle bence server:
HARİKA

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Hapisten kurtarsan beni :)
sırf şu anti hile yüzünden sıkıntı var. Onun dışında yok. Sadece aura kontrolü hariç hepsini kapatıp Nocheatplusa dönerek nostalji yaptım.

Eğer bir sunucu bunu kendine diyorsa o sunucu iyidir.Konuya bakmama bile gerek yok +rep.
Daha servere girmeden, konunun özeninden ve serverin harika olduğu tahminiyle bence server:
HARİKA
Yorumlar İçin Teşekkürler

Anti hile sistemlerindeki sakatlıkları düzelttim sanırım. Bir iki hileyi engellemeyi bıraktı ama yapacak bir şey yok. En azından aura gibi hileler engelli. En kritik hileler kapalı.

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server harika olmuş,sloganda çok yaratıcı. "En Berbat En Kötü Sunucu" ilgi çekyior :D

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Yılbaşı akşamı yapacagımız çekilişi kaçırmayın :)

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
ocağın 1 inde olacak cekilis aksam 6 da (düzeltme)

1.8 'in azizliği olan düşük fps sorunu dışında epey iyiyiz. NPC görev alma , özel görev itemi toplama gibi mmorpg vari şeyler ekleyeceğim sanırım.
Bu gece yaparım herhalde.
+++ güncel ++++

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girmeyin kesinlikle tavsiye etmem.
Adam oyuncu olarak oyuna giriyo,
Ben tavsiye veriyorum,
Bana manyak diyip mute atıyo.
Sonra jail...
İlgi bu kadar. ss lerin var yükliyicem en kısa zamanda

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0

kendisine 2 dakika mute attım.

Siz siz olun seviyenizi düşürmeyin 10 yaşında bir çocuk için . Ben az önce yaptım ve bir daha yapmayacağım.
İnsanlar emeğinize katlanamıyor ve kıskanıyorsa sadece ban atın ve polemik yarattıklarında umursamayın.

Not: Oyuncu olarak oyuna girmemin sebebi anti hile sistemlerini smurf hesapla test etmemdir. Sunucudaki hataları minimuma indirmeye çalışıyorum. Şu ana kadar admin hiçbir oyuncuyla pvp ye habersiz girmemiştir. Fake hesaplarımı sunucudaki herkes zaten biliyor.

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

kendisine 2 dakika mute attım.

Siz siz olun seviyenizi düşürmeyin 10 yaşında bir çocuk için . Ben az önce yaptım ve bir daha yapmayacağım.
İnsanlar emeğinize katlanamıyor ve kıskanıyorsa sadece ban atın ve polemik yarattıklarında umursamayın.

Not: Oyuncu olarak oyuna girmemin sebebi anti hile sistemlerini smurf hesapla test etmemdir. Sunucudaki hataları minimuma indirmeye çalışıyorum. Şu ana kadar admin hiçbir oyuncuyla pvp ye habersiz girmemiştir. Fake hesaplarımı sunucudaki herkes zaten biliyor.
SSyi atan adamda hile var napcas :S

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
SSyi atan adamda hile var napcas :S
:D ssli char benm yan charım. hileler çalışıyormu deniyordum. Configde rakamları kurcalayarak plugini hassaslaştırıyordum:D
adsfsgdhg

+++ güncel +++

tekno bey sunucumuzu ziyaret etti. ve rehin alındım.

Taraflar resmi ziyaretin ardından admin köşkünde çay içtiler. Ülke meselelerini konuşup birlik mesajı verdiler!

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
:D ssli char benm yan charım. hileler çalışıyormu deniyordum. Configde rakamları kurcalayarak plugini hassaslaştırıyordum:D
adsfsgdhg

+++ güncel +++

tekno bey sunucumuzu ziyaret etti. ve rehin alındım.

Taraflar resmi ziyaretin ardından admin köşkünde çay içtiler. Ülke meselelerini konuşup birlik mesajı verdiler!

Pyme Bey'e Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulunduk.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Yavaş yavaş düzelecek her şey.. Oyun dengesi ve şu saçma çökme olayını aşacağım. Sonra sanırım artık kendi haline bırakıp hub projeme hücum edebilirim.