Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimal 24 ünde bakıma alacağım sunucuyu uzun bir süreliğine . Belki 1-2 ay kadar.
2 senelik ilişkimin sonu geldi kız arkadaşımla ve ayrıldık, sunucu 20 online ı geçmeyerek şu ana kadarki en başarısız sunucum oldu. Moralen çöktüm doğal olarak.
Yeni sunucuları açmam sürecek hatam REKLAM ve MİNİGAME türevi oyunların olmamasıydı. Bu nedenle uzun bir bakıma alıp hem gelen sunucu gelirini de kullanarak iyi bir reklam ve altyapı ayarlayacağım yeniden açmadan.
Planım şu:
- Timings hatalrına bakarak hatalı pluginleri temizleyeceğim, bir kısmını azaltacağım, sunucu başı ortalama 50 60 yeri gelince 80 plugin kullandım, makinayı zorluyordu.
- KitPVPye eklemeler, FACTİON MMO görevler ve Skyblockta ilginc bazı eklemeler yapacağım yeniden aktif etmeden.
- Silahlı HG'yi bitireceğim, bu oyun en iyilerinden olacak piyasadaki minigames ler arasında.
- Silahlı Faction üstünde epey çalışmam gerek. Malesef sıkıntılı bir süreç olacak . Elimden gelenin en iyisini yapmalıyım.Düşündüğüm sistemler zorlu olacak.
- Minigames sağlam yapmam gerektiğini öğrendim, düzgün bir minigames iyi online kaynağıdır.
- Planlarımda KitliHG, Herobrine survival , Craetive gibi sunucularda var , fakat benim bir sunucu yapmam haftalarımı alıyor. Hepsi güzel ve özel olmalı , umarım bir süre sabredersiniz ve anlarsınız... 5-10 kişi için koca sunucuyu açık tutmaya gerek yok. 25 inde bakıma almaya kesin karar verdim, en içten özürlerimle...
Not:Web sitesini tamamlayacağım, sitesiz zor oluyor ...

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
bizim vipler eşyalar ?
Bildiğin üzere ki skype ta başımın etini yediğin konuyu yazıyorum...
Bak şimdi, oyunda denge konusunda sıkıntı var, itemler ve zırhların dengesi yok.
Ejder setini altın zırh yapmamam gerekirdi, sırasıyla deri, zincir ,altın (kırılmaz ama gücsüz) , demir (mesela seytan kral seti demir olmalı ) enn sonda antik sovalye ve ejderha zırhı elmas şeklinde olmalıydı. Kılıçlarda da dengesizlik uç boyutlarda , yani benim 0'dan tekrar itemlere ufak ayar çekmem lazım..
Bu nedenle anahtar alanların anahtarlarını fazlasıyla verip bakımdan sonra 0'dan açmayı düşünüyorum , belki tam mmorpg ye dönüşmesi için ayarlar çekebilirim, mesela mcmmo skill sistemi koyup sınıf sistemide yapabilirim. Ayrıca silahların hasarlarını epey düşürüp oyuncular arası pvp süresini 15 20 saniyeden 50 60 saniyeye çıkartacağım skill sistemiyle ek hasar vermeniz için.
Yada böyle ben memnunum diyorsanız reset falan olmaz MMO'ya .. Kararı vip ve anahtar alanlara bırakacağım .

Taha2112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi bir sw ye benziyor yarın bakarım güzel bi çalışmada olms ellerinize sağlık :)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel ancak umarım geçen sefer ki gibi kit pvp'de sırf oltacı kitiyle adamı ileri attım diye jaile gitmem :/

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zamanlar kullandığımız antihackin bi kaç sorunları vardı ondan nedeniyle öyle olmuştur. Kusura Bakmayın birdaha olmaz.
Hocam ben bu olayı bu sunucunun eski bir döneminde dile getirmiştim ancak hiçbiriniz bana böyle davranmamıştınız.Yönetim ekibinin değişmesi gayet güzel olmuş.
Birde konuyu neden güncellemiyorsunuz anlamadım konu ölü duruma gelmiş :/

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekibimiz Her Zaman Saygı içerisinde cevaplar atıyordu ve atmaya çalışıyorduk hocam
Ben onu demiyorum :D Bu sunucu açılmadan önce FFA adında bir yine hub sunucusu vardı @Pyme 'nin.O sunucuda hile açtıysanız jailde kalacaksınız gibi gibi ona benzer mesajlar almıştım ondan dedim.Oysa ki hile açmamıştım neyse boşverin geçmiş geçmişte kalmıştır :D :)

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Hocam ben bu olayı bu sunucunun eski bir döneminde dile getirmiştim ancak hiçbiriniz bana böyle davranmamıştınız.Yönetim ekibinin değişmesi gayet güzel olmuş.
Birde konuyu neden güncellemiyorsunuz anlamadım konu ölü duruma gelmiş :/
Sunucu 25'inde bakıma girecek. 1.9 'da piyasaya çıkıyor zaten 15 20 güne 1.9 spigot çıkmış olur, onun üstünde çalışmalara başlarım.
Açıkçası bakımı epey uzun tutmayı düşünüyorum, birkaç ay. Sunucu başarısızdı, ne kadar güzel şey eklersen ekle oyuncuları kazanamıyorsun.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok güzel ancak umarım geçen sefer ki gibi kit pvp'de sırf oltacı kitiyle adamı ileri attım diye jaile gitmem :/
sen nediyon manyak gibi bastım die jail yedim 2 saat falan galiba :D

O zamanlar kullandığımız antihackin bi kaç sorunları vardı ondan nedeniyle öyle olmuştur. Kusura Bakmayın birdaha olmaz.

Hocam Ben oltacı kitiyle adamları leş ettim iyi pvp"em var die Jail yedim umarım Biraz anti hackı geliştirirsiniz.

Sunucu 25'inde bakıma girecek. 1.9 'da piyasaya çıkıyor zaten 15 20 güne 1.9 spigot çıkmış olur, onun üstünde çalışmalara başlarım.
Açıkçası bakımı epey uzun tutmayı düşünüyorum, birkaç ay. Sunucu başarısızdı, ne kadar güzel şey eklersen ekle oyuncuları kazanamıyorsun.

"Oyna.Xeonmc.net" bu ip ile giriyorum başka servere giriyor Bu hangi Bug ?

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
madem server açıyosunuz arkasında durun sizin gibiler yüzünden emek gidiyor heralde oyuncu kazanamazsın artık senin açtığın hiç bi swde ben olmayacam çünkü emekler çöpe gidiyor! sunucu gayet güzeldi maden az adam vardı ramı azaltırdınız slotu düşürürdünüz ama siz emeğimizi çalmayı tercih ettiniz bundan sonra açacgınz serverlerde tabi şimdi emeği gidenler olmayacak!

Yo, yo, Emegimiz gitmedi sadece Eylendik. Şeytan set Antik kılıcım vardı ama hiç üzülmedim sebebi ise Bu serverin Eylence kaynagı olması emegim giti diyelim Sen bunu ne için oynuyorsun hadi 2 yıl sonra da olsa Çoğu server kapatılır Sonra "Emegim giti Yeniden açın açınn!!!" die ağlıcakmısın? Adamların emegi Azmı sanki? Bizim için Okadar uraşıyorlar Fakat sen Emegini çaldıklarını düşünüyorsun kendin Bir server aç ve Bunun gibi yap bakalım yapabilicekmisin?