xFallPvP Rehber Alımları

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız: Enes
Soyadınız: Çınar
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: [email protected]
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: Karo
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): yaklaşık 1,5 yıldan beri...
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): bence güzel ama geliştirilebilir. Örneğin hile koruması olsa bile hileler oyunda cirit atıyor bu durumdan biraz rahatsızım.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): evet Bedrockdonor
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): çok eskiden bir server da yetkim vardı fakat kapatıldı. Şu an yetkili olduğum bir server yok fakat bu server da yetkili olmak çok isterim.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): çünkü sunucuya faydalı olabileceğimi düşünüyorum ve oynama saatim yüksek
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet uyum sağlarım iyi anlaşırım
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): İnsanlarla ilgilenme isteğim ve sorunlara çözüm odaklı olma
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): yedim ping yüzünden hile sandı fakat yeminle hayatımda hiç hack açmadım
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): evet g g yazmıştım ama bilmiyordum
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): her zaman hoş görürüm saygım sevgim yüksektir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: tabii ki iyi anlaşırım arkadaşlık ilişkilerine önem veririm
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Survival games , Combo pvp , Uhc ffa gibi değişik oyunlar eklemek isterim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: şu anlık silmek istediğim bir şey yok.
KomboPvP sistemini getirecek kadar sistem bilgisi sahibiyseniz sizi düşünebiliriz. Oyuncu arkadaşlarına sövmekten başka bir şey yapmayıp saygı seviyenizin yüksek olduğunu söylemeniz apayrı bir konu zaten. Sunucu 1.5 yıldır açık ama sizi gördüğümü hiç sanmıyorum. Bizimle diyılsınız.

KudurukHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Emir
Soyadınız: Gürsoy
Yaşınız: 13
Skype adresiniz: Emir ''KudurukHD'' Gürsoy | (Patates)
Mikrofonunuz var mı: Var.
Oyun içi isminiz: KudurukHD
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): Dört veya Beş Senedir.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 Aydır Oynuyorum Sunucuda.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel bir Sunucu. Pvp ve Duel'i Çok Güzel.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Hiçbir yerde Yetkili Değilim.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet. Hissediyorum Yetkili Olurum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Hile ile oyun oynayanları banlamak için.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet. Yetkili Takımına Uyum Sağlarım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): PvP Taktikleri Sanırım. İyi Taktiklerim Var.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim. Sebebi ise ''GG'' Yazdım .
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Güzel. Oyunculara iyi Davranırım. Saygılı Olmaya Çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Başlangıç Yerini Değiştirmek İsterim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hiçbirşey Silmek istemem. Sadece Başlangıç Yerini Değiştiririm..

Son düzenleme:

ImpulseV22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Serkan
Soyadınız:Yörük
Yaşınız:15
Skype adresiniz:live:serkanyoruk93
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:SerkanHD
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):2
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):4-5 Ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Güzel bir sunucu uhcffa eklense dahada başarılı olacak.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Kendi sunucumda kurucuyum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Sunucuda küfürü tamamen yasaklayıp adaletli bir ortam oluşturacağım
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):BURAYI ANLAMADIM :)
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):oyunculara karşı saygılıyımdır,Bir oyuncu bana küfür ederse Mutelerim.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet iyi anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:UHCFFA
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Sunucu Bu şekilde iyi silinecek bir şey yok gibi :)

KolsuzRG

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Hamza
Soyadınız:Coşkun
Yaşınız:14
Skype adresiniz:KolsuzRG
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:KolsuzRG
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):6 Senedir fakat ilk 2 yılı single son 4 yılı pvp ağırlıklı
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):4 aydır oynuyorum bundan önceki hesabım TheHamza
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Güzel Buluyorum. Pluginleri Çok Hoş. Hile Sistemide Fena Değil
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Malesef Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Önceden küçük çaplı bir serverim vardı.Sonra sıkıldım.Başka bir yerde yetkili olmadım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Kısmen Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Çünkü oyunda yetkili olmadığı için bazı atılmayan makrolar, küfürün arasına boşluk koyarak küfür edenlere haddini bildirmek ve sunucuyu daha gelişmiş bir hale getirmeye çalışmak için istiyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Adalet Kavramını bilmem ve iyi bir oyuncu olmam :)
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Bu serverden hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):evet yedim. Vs lerden sonra easy ve gg yazdığım için yedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Genelde ılımlı yaklaşırım kitini almadan atlayanları kesmem oyundan çık gir derim
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:2vs2 sistemi
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:300 veya 400 pingi geçince atma olayını silmek isterim

DenizCŞans

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Deniz
Soyadınız:Can
Yaşınız:17
Skype adresiniz: denizcan10516
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz: DenizCan
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):7 yıldır fln herhalde.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 senedir.Server Alışkanlık yaptı bırakamıyo.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Premiumsuz en iyi PvP serveri.Herkesein gelip katılabileceği bir SV.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Bir tane daha pvp serverinde Moddum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Tabiykide evet.Hazır hissetmesem bu formu doldurmam.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Çünkü en sevdiğim server.En çok vakit harcadığım server.Çünkü seviyorum :).
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle evet.Çünkü iyi insanlarla herkes iyi uyum sağlar.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Dürüstlüğüm,PvP kapasitem,arkadaş canlısı olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):1 kere yedim her halde hatırlamıyorum.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Çok iyidir.Bazılarınla arkadaşız.İyi anlaşıyoruz.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Çünkü insan insana değer vermeli diymi.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: SurvivalGames,takımlı savaşlar,yeni mapler,ok kapışmaları fln.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucuda her şey çok iyi hiçbirşey silmem.
Hatta bunu yazarken bile Serverdayım.

rimass78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Samir
Soyadınız:Abbasov
Yaşınız:13
Skype adresiniz:samir.abbasov78
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:samir23
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Cok Iyi Server
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayir
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Hic Yetkim Olmadi
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Hos Olurdu
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Hayalim Oldugu Icin
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Hack Oldugu Icin
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayir
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet (Hile Oldugu Icin Sinirlenip Kufur Yazmistim)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Normal..Ego Davraniyolar
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet...Cok Yardimcida Olurum
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz : Daha Cok Arena Eklerdim,,Daha Cok Duel Secenegi Eklerdim,,,Rank Sistemi Eklerdim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Bounty Sistemin Silirdim

SezginH

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Sezgin
Soyadınız: Han
Yaşınız: 13
Skype adresiniz: live:sezginnhann
Mikrofonunuz var mı: Yok
Oyun içi isminiz: MrVitayz
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 2,5 Yıl'dır Minecraft Oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 3 Ay'dır Serverinizde Oynuyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Mükemmel
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Önceden Arkadaşlarımın Serverinde Mod / Kurucu Olmuştum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Hazır Hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü Premiumsuz Olmasına Rağmen Gerçekten Güzel Bir Server.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Çok Samimi Olmam ve Yetkili Olursam da Oyunculara Adaletli Davranmam Olurdu.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Bir Kere GG Yazmıştım.Mute Sebebi Olduğunu Bilmiyordum.GG = Good Game = İyi Oyun
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Saygılı ve Adaletli.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Kendimizin Düzenliyeceği Envanter Düzeni.Ayarı Yaptıktan Sonra Kit Alma Basamağına Basınca Kendi İstediğimiz Envanter Düzeninin Gelmesini Eklemek İsterdim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: 400 Ping'de Oyundan Atma Pluginini Silmek İsterdim.

GokhanPrinter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderator Başvurusu [GokhanPrinter]
Adınız: Gökhan
Soyadınız: Akkaya
Skype adresiniz: Oyunlar Oyuncu İster
Mikrofonunuz var mı: Bm 800
Oyun içi isminiz: GokhanPrinter
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 Yıldır Minecrafttayım . Herşeyin craftlanmasını bilirim. ve ev inşaat etmekte ustayım.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Bugün Oynamaya Başladım. Arkadaşım önerdi bana bu serveri. Ben bu serverş sevdim.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Çok iyi Çok güzel buluyorum. Bazı buglar var. bazı hileler var ama banlanmıyor. ffakat server harikanın ötesi
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok (Yeniyim)
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Badlion Translator Yetkilisiydim ve bıraktım. Çünkü Sınavlarım var Teoga Girecem. Zor işler veriyorlardı Bende bırakmak zorunda kaldım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Her zaman her daim. Ne yapmam gerektiğini harfiyen biliyorum. ve server kurallarını okudum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucuyu Sevdim hemde diğer sunuculardan 2. olarak sevdim mükemmel ötesi bir server o yüzden Bu servere Yetkili Olmak İstiyorum en azında nyeni girdiğim serverlerde sevdiğim işçin olmak istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): I ** Always ready. I ** honest. I ** best in the moderator.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): benim bir özelliğim vardır . Safım Öyle safım ki acıma duygum var.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Her Zaman Saygı Sevgi içerisinde Hacker olsa bile küfür etmem Büyüklere saygu Küçüklere sevgi
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşabilirim Hiçbir zaman da kavga etmiyeceğimize iddiaya girebilirim
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Survival Games Gelmesini Eklemek isterdim. battleye Combo horse kitpvp falan
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Bütün Hackerları ortadan kaldırmak.

Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 Yıldır Minecrafttayım . Herşeyin craftlanmasını bilirim. ve ev inşaat etmekte ustayım.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Bugün Oynamaya Başladım. Arkadaşım önerdi bana bu serveri. Ben bu serverş sevdim.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Çok iyi Çok güzel buluyorum. Bazı buglar var. bazı hileler var ama banlanmıyor. ffakat server harikanın ötesi
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Badlion Translator Yetkilisiydim ve bıraktım. Çünkü Sınavlarım var Teoga Girecem. Zor işler veriyorlardı Bende bırakmak zorunda kaldım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Her zaman her daim. Ne yapmam gerektiğini harfiyen biliyorum. ve server kurallarını okudum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucuyu Sevdim hemde diğer sunuculardan 2. olarak sevdim mükemmel ötesi bir server o yüzden Bu servere Yetkili Olmak İstiyorum en azında nyeni girdiğim serverlerde sevdiğim işçin olmak istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): I ** Always ready. I ** honest. I ** best in the moderator.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): benim bir özelliğim vardır . Safım Öyle safım ki acıma duygum var.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Her Zaman Saygı Sevgi içerisinde Hacker olsa bile küfür etmem Büyüklere saygu Küçüklere sevgi
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşabilirim Hiçbir zaman da kavga etmiyeceğimize iddiaya girebilirim
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Survival Games Gelmesini Eklemek isterdim. battleye Combo horse kitpvp falan
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Bütün Hackerları ortadan kaldırmak.

Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Badlion Translator Yetkilisiydim ve bıraktım ve kendi serverim olmuştu. Çünkü Sınavlarım var Teoga Girecem. Zor işler veriyorlardı Bende bırakmak zorunda kaldım.

KENDİ SERVERİMDE OLMUŞTU

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

KENDİ SERVERİMDE OLMUŞTU
Bir formu neden bu kadar copy+paste yaptın ?

iCanBela

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
GameKingTr59

Adınız: Can
Soyadınız: Gören
Skype adresiniz: [email protected]
Mikrofonunuz var mı: evet.
Oyun içi isminiz: iCanBela.
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 2.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 6 Ay.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Süper.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): AtomPvP,TürkPixel,GreenArmy Bu Serverlerde Oldum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): İyi.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Server Süper Olduğu İçin Ve Serverde Hack Olan Kişileri Banlamak İçin.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet .
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Çoğunlukla Hack Oldugu İçin.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): İyi.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Build UHC FFA .
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: hiçbir şey.

OffensiveMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Yusuf
Soyadınız: Bozbuğa
Yaşınız: 19
Skype adresiniz: qyusuf33
Mikrofonunuz var mı: Evet.
Oyun içi isminiz: AlbatracZ
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 6 yıl (düzenlendi)
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Tahminen 2 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucu çok güzel, Ama yetkilisi az olduğu için oyuncular ne yaparlarsa yapsınlar yapdıkları şeyin yanına kalacağını zannediyorlar.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Oyuncu yum.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): TartarusCraftMMORPG'de yönetici, OffensivePvP kurucu, MineTurk admin.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Aslında yetkili olmak için hazır olmasaydım burada şu anda bu başvuruyu yapmazdım. Çok sunucu gördüm geçirdim. tam 3 senedir "geliştirici" lik yapıyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Nedeni sunucuda yetkili kadrosunun düzensiz olması ve ayrıca sunucunun düzenini sağlamak için.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet düşünüyorum eğer öyle olmasaydı şu anda başvuruya katılmazdım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Bu adalet vb şeyler zaten yetkili olabilmek icin gerekli şeyler onlardan bahsetmeyeceğim. Aslında tüm oyuncular bi yere kadar aynı şeyi yaparlar, önemli olan ise o yere geldikten sonra ne yapacağındır ben bu konuda diğer oyunculardan kendimi ayırıyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Ban yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Mute yemedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Genellikle saygılı davranırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: İyi anlaşırım ama hakaret,küfür vb şeylerde cezasız bırakılmasını istemem.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Eklemek istediğim şey düzenli bir ortam ve "Skill" sistemi olabilir. Bunlar zamanla ve yaratıcılıkla akla gelebilecek şeylerdir.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Anti-Hile çünkü bazı oyuncuların hakkı yenebiliyor . Ayrıca bir sunucunun en iyi Anti-Hile'si "YETKİLİLERİ" dir.

Kendinize İyi Bakmanız Dileğiyle.

Son düzenleme:

MyJobIsPvP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Aslan Efe
Soyadınız:YURT
Yaşınız:12
Skype adresiniz:live:ersinyurt366
Mikrofonunuz var mı:Yok.
Oyun içi isminiz:MyJobIsPvP
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):1Yıl-2Yıl.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):3.5 ay.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Türkiye standartlarına göre iyi bir PvP serveri olarak görüyorum.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):olmadım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Kendimden Eminim.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bunun gibi bir server bulmak zor olabiliyor.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):İyi bir kişiliğe sahip olmam (Hack görünce küfür etmemem vs.)
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):GG yazdığım için (Bilmiyordum).
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):onların Genellikle Hafif, Nadiren Agresif.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:oyunculara Hızlı Uyum Sağlarım.(Yani İyi)
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:2v2 3v3 ve başka arena seçenekleri (Combo vs.) SurvivalGames ve Yeni Buildler.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Silincek bir şey Yok. (ÇÜNKÜ GÜZEL)

Umarım Kendimi Size İyi İzah Etmişimdir :)

GokhanPrinter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.5 yıldır açık olan bir sunucuda 2 yıldır oynaman gerçekten gözleri dolduruyor. Bizimle diyılsın.

Sen her daim hazır, dürüst ve en iyi moderator olabilirsin ama biz rehber alımı yapıyoruz. Badlion sunucusunda Translator olman çok iyi bir şey ama Türkçe konuşmayı beceremiyorsun. İngilizce kısmına gelirsek, bize lazım değil. Bizimle diyılsın.

Ne diyorsun sen ya