xFallPvP Rehber Alımları

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Türkçe konuşmayı beceremiyorsun. İngilizce kısmına gelirsek, bize lazım değil. Bizimle diyılsın.
"Bizimle değilsin" olması gerekmiyor mu şimdi? Türkçeyi konuşma aşamasında başkalarını sorgulamak önce kendinden başlamanı öneriyorum. Bu arada yaptığın forum kurallarına aykırı, bunu söylediğim için benim cümlelerimde aykırı olabilir, ama ciddiyim ki başkalarını değerlendirmeden önce bir kendini incele.

Freestyletrot512

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Asistan Yada Rehber Başvurusu

Adınız:Veli
Soyadınız:Bulutbeyaz
Yaşınız:18
Skype adresiniz:Veli Chester
Mikrofonunuz var mı:var RODE nt-usb
Oyun içi isminiz:Freestyletrot512
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5.5 senedir
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 sene
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel Server Lagsız
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Iron Donor um
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): 4 Serverde Usta Rehberdim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Serverde Küfür Edip Argo Reklam Yapanlar Fln Oluyor Onun İçin
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): EVet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Türk Kürt Kardeştir herkes İnsan
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Beni Serverde Bilen Biliyor
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Zaten Beni Seven çok Serverde
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:./skin Komutu
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:pingden atıldınız Uyarısını

İyi Oyunlar

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Bizimle değilsin" olması gerekmiyor mu şimdi? Türkçeyi konuşma aşamasında başkalarını sorgulamak önce kendinden başlamanı öneriyorum. Bu arada yaptığın forum kurallarına aykırı, bunu söylediğim için benim cümlelerimde aykırı olabilir, ama ciddiyim ki başkalarını değerlendirmeden önce bir kendini incele.
Kendimi inceliyorum:
Alımları ben yapıyorum, değerlendirmeyi ben yapıyorum. Sen garip garip lafa atlayacağına rica ediyorum başka sunuculara skript kodlayıp oyuncuları memnun et. Alım işi bize kalsın, üsteleme. Kimseyi rencide etmeye falan çalıştığım yok. Biraz absürt mizah herkesin hoşuna gider. Ama ilgin olmayan konularda boş yapmak yerine arkana yaslan ve alacağımız adamlar için öneri yapmaya bak.

BurakRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: BURAK
Soyadınız: YILDIZ
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: *$BURAK$* *$REYİZ$*
Mikrofonunuz var mı: MAALESEF
Oyun içi isminiz: LUCASSİNİ
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 YILDIR OYNUYORUM,3 YIL BUİLDER OLDUM,1 YIL ADMİN,1 YIL İSE OYUNCU OLARAK OYNADIM.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 5 YILDIR.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): SAĞLAM BİR SERVER OLACAĞINA İNANIYORUM.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): YOK.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):BÜYÜK SERVERLERDE BUİLDER OLDUM,ŞUANDA BİR FACTİONDA BUİLDERİM.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): EVET,HİSSETMESEM BAŞVURU YAPMAZDIM.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): YETKİLİ OLMAYI SEVİYORUM. :) BU SERVERİDE DENEMEK İSTEDİM.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): TABİ,KURUCUNUN SÖZÜNDEN ÇIKMAM.ZATEN SON SÖZ KURUCUDA BİTER. :)
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): SADECE YETKİ YOKSA AYRIMCILIK YAPMAM.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): YEMEDİM.ÇÜNKÜ SAYGISIZLIK YAPMADIM.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): EVET.BİRİSİ ANNEME SÖVMÜŞTÜ BENDE KÜFÜR EDİNCE MUTE YEDİM.SONUÇTA AİLE BİREYLERİNE LAF GELİYOR.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): ÇOK İYİDİR,KAVGA ÇIKARMAM. V.S.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: ANLAŞIRIM,OYUNCU VE YETKİLİLER ARASINDA SICAK KANLIYIMDIR.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: WARPLAR EKSİKSE EKLERİM.ONUN DIŞINDA KURUCUNUN DEDİKLERİNİ YAPARIM.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: DÜZENSİZ ALANLAR VARSA ORAYI SİLER DAHA İYİLERİNİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM.

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: BURAK
Soyadınız: YILDIZ
Skype adresiniz: *$BURAK$* *$REYİZ$*
Mikrofonunuz var mı: MAALESEF
Oyun içi isminiz: LUCASSİNİ
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 YILDIR OYNUYORUM,3 YIL BUİLDER OLDUM,1 YIL ADMİN,1 YIL İSE OYUNCU OLARAK OYNADIM.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 5 YILDIR.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): SAĞLAM BİR SERVER OLACAĞINA İNANIYORUM.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): TABİ VAR.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):BÜYÜK SERVERLERDE BUİLDER OLDUM,ŞUANDA BİR FACTİONDA BUİLDERİM.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): EVET,HİSSETMESEM BAŞVURU YAPMAZDIM.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): YETKİLİ OLMAYI SEVİYORUM. :) BU SERVERİDE DENEMEK İSTEDİM.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): TABİ,KURUCUNUN SÖZÜNDEN ÇIKMAM.ZATEN SON SÖZ KURUCUDA BİTER. :)
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): SADECE YETKİ YOKSA AYRIMCILIK YAPMAM.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): YEMEDİM.ÇÜNKÜ SAYGISIZLIK YAPMADIM.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): EVET.BİRİSİ ANNEME SÖVMÜŞTÜ BENDE KÜFÜR EDİNCE MUTE YEDİM.SONUÇTA AİLE BİREYLERİNE LAF GELİYOR.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): ÇOK İYİDİR,KAVGA ÇIKARMAM. V.S.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: ANLAŞIRIM,OYUNCU VE YETKİLİLER ARASINDA SICAK KANLIYIMDIR.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: WARPLAR EKSİKSE EKLERİM.ONUN DIŞINDA KURUCUNUN DEDİKLERİNİ YAPARIM.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: DÜZENSİZ ALANLAR VARSA ORAYI SİLER DAHA İYİLERİNİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM.
Sunucu 1.5 yıl önce açıldı ama sen sunucuda 5 yıldır oynuyorsun. :hmm1: İlginç.

VenomIsMy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Samet
Soyadınız: Ebçin
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: facebook:samet.ebcin
Mikrofonunuz var mı: Var Ama kötü,
Oyun içi isminiz: WatchOutWithMe
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 1.4.7 Sürümünden beri oynuyorum hangi sene olduğunu Bilmiyorum :)
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 2-3 Hafta oynadım
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel çok Hoş bir server PvP sevenler için müthiş.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır yok,
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): ***** diye bir Hub serverinde yetkiliydim,
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet istiyorum, Bu aralar çok Boş vaktim olduğu için. girip İlgilenmek istiyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): PvP sevdiğim için, Boş sürem olduğu için birşeylerle ilgilenmek istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet size uyum sağlayacağımı düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Adalet hiç kimseyi hiç kimseden üstün, alçak görmem.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır,
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Çok iyidir, hiçkimseyle Kavga etmem olmamıştır, herkesi sever sayarım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Yeni Minigameler olabilir.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: bir şey silmem her şey yerli yerinde.

KortanGiritlioül

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: KortanUtku
Soyadınız: Giritlioğlu
Yaşınız: 13
Skype adresiniz: utku_gr
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: SpacePlayer
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 yıldır minecraft oynuyorum 2 yıl önce pvpye başladım.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 yıldır sunucuda oynuyorum önceden hesap degistirmistim
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): sunucunuz kaliteli ve lag yok lagın olmaması bizim daha kolay pvp oynayabilmemizi sağlıyor sunucudan çoğu kişi memnun
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): malesef yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): ayyıldızpvpde 5 ay boyunca rehberlik yapmıştım sonra özel bi nedenden dolayı minecrafta biraz ara vermiştim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): buraya gelip bunları yazdığıma göre tabikide evet hazır hissetmeyenlerin bu linke tıklayacağını sanmıyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): bu sunucu diğer sunucular gibi değil burada daha fazla pvpmizi geliştiriyoruz buranın artıları şunlar: oyuncuları fazla bu bize daha fazla pvp imkanı kazandırır. build uhc ve mcsg var buda bize sg ve uhcde daha deneyimli yapar.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Çünkü Siz Herkese Ne Kadar İyi Biri olduğunuzu gösterdiniz. Sizlerle Uyumlu Olamayanın Kendi Sorunudur
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): şu an burada herkesle eşitim ama benim ayrıcalığım işimi herkese arkadaşıma bile eşit davranarak Yaparım ve işimi danışarak yaparım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): yemedim :D
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Bana Sordukları Soruları Falan Hemen Cevaplarım Yeni Başlayanlara Serverin Sistemini Anlatırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Bana İyi Davranırlarsa Tabikide Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Uhc FFA VE sg ffa ekler battle da kombo eklerdim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Serverin Açıklarını Bulursam Yetkililere Danışıp Bunları Kaldırtırabilirim.

hknkpr

Taş Madencisi
Stajyer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Hakan
Soyadınız: Arıcı
Skype adresiniz: whyvezir
Mikrofonunuz var mı: Evet
Oyun içi isminiz: hknkpr
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık 1 senedir.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): PVP'sini geliştirmek isteyenler için güzel bir sunucu.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Konyacraft Yani [ İkonia Network ] 'da şu an Mimarım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucunun kalitesini seviyorum oyuncu sayısı ile bir ilgisi yok.Mapları , eklentileri vs. hoşuma gidiyor.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Saygınlığım ve olgun davranmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Her zaman resmi davranmaya çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Otomatik küfürlere mute atma sistemi.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: her şey şu an gayet güzel silicek bir şey düşünmüyorum.

Son düzenleme:

M4ttia

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Koray
Soyadınız:kaya
Yaşınız:14
Skype adresiniz: koray.kaya7575
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: M4ttia
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 1 yıl
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 9 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Türk PvP cilerinin oynaması gereken bir server
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): BayCraft ama kapandı
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet sonuna kadar
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): server Yetkilileriyle (GameKingTR,CovboyBebop) samimi olduğumu ve serverde yetkilileri fazla aktif göremiyorum belki Vanishte olabilir ama küfrediyorlar,reklam yapıyorlar ama mutlenmiyorlar (tabi ben ss Alıp kurucuya atıyom her şey yapılıyorda) ben serverdeyken ne küfür ne reklam bişe yapamıyacaklarını düşünüyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Zaman Sağlarım.Geldiğimde samimi olurm yine
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): ben serverde uzun süredir ve serverde bişe olduğunda bannlatmak için herşeyi yapan biriyim (16 banlatmam var) böle yapan başkası varmıdır
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Team olma
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): sinirlenip aşağılama :)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): nazik bir şekilde
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:benim admin olduğum serverde herkes bana gıcıktı yetkililer dağildir. ama ben yine hakketimi düşünerek yetki verildi.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: 2Vs2 , rank , sitesinde Top 100 ,party (bunların hepsi Arena PvP de)
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Ben Serveri Bu haliyle seviyorum yani YOK

BerkMB

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berk
Soyadınız:Kuruçay
Yaşınız:18
Skype adresiniz:brkrmzn05
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:Berk_MB
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):1.6.2 zamanlarından beri oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):pek fazla başlangıç tarihimi hatırlamasamda çok uzun süre oldu yaklaşık 5 6 ay belki.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Serverde yetkili görememem ve küfürünü eksik yazıp yollayanlar dışında bir sıkıntı yok.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):CandyPvP tarzı zamanında 100-120 kişiye hitap etmiş çoğu serverde yaptım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Tabikide, bu başvuruyu uzun süredir bekliyorum ve kendimi hazırlıyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Server içinde küfür edenler,hile açanlara bazen gereken ceza uygulanamayabiliyor bu normal sonuçta kimse makina değil ve bunu en aza indirmek istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle, kafamın dikine giden bir insan olmadığım için düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Kesinlikle oyun deneyimi oyuna bağlı olduğum zamanlar mcsgnin günlük statslarında 1 numarada yerimi koruyordum
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Bir kaç kere yedim fakat hepsi haksızdı modların hiçbir şekilde skype Discord vs şeyler istemeden ban atmasından kaynaklı kurucularla konuşup banımı açtırdım
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet, uçup vuran bir hile vardı ona küfür ederken yedim ve kurucuyada videoyu gösterdim sorun çözüldü.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Genellikle sohbet muhabbet ederim ama bazılarına kırıcı olmak gerebiliyor
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Tahminen dediğim gibi dik başlı insan değilim insanların fikrine saygı duyar dinlerim söz kesmem
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Kesinlikle arena çeşitliliği
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Map içindeki fps düşüren detaylar düşük sistemli oyuncuları kesinlikle uzaklaştırıcaktır oyuncu kaybı çok mühim