xFallPvP Rehber Alımları

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konuyu uzatmak istemem, formu kopyalayıp cevaplamanız yeterli olacaktır. Seçilen kişiler ile skype üzerinden iletişime geçeceğim. Yaz sonunda buradan yayınlayacağım.

Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Skype adresiniz:
Mikrofonunuz var mı:
Oyun içi isminiz:
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:

Yukarıda sorulan soruların (zorunlu) olanlara 3 cümle, diğerlerine istediğiniz kadar yazabilirsiniz.
İmla kurallarına uyulmadan yazılan cevaplar geçersiz sayılacaktır.
Alımlar 4 tane düzgün yetkili bulunca bitecektir.
Her soruyu cevaplamak zorundasınız.

Dipnot: Alımları skype üzerinden kabul etmiyoruz.

Örnek bir form aşağıda verilmiştir. @CowboyBebopTR
Kod:
xFall 2017-2018 Yetkili Başvuru

Adınız: Doğukan
Soyadınız: Şahin
Yaşınız (14 yaş ve üstü): 15
Skype adresiniz: dogukansahin431
Mikrofonunuz var mı: Evet var
Oyun içi isminiz: Dodorettin
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 4 yıldır oynuyorum
Oyun "Minecraft" hakkında yeterince bilgili misiniz: Evet, yani öyle düşünüyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz: 2 yıldır oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet kaliteli ve oynanabilirliği yüksek bir sunucu. Saygılı seviyeli yetkili takımı olan ve Türk sunucularının seviyesini yükselten bir sunucu olduğunu düşünüyorum.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Bedrockdonor / Efsane
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz: xFall'da 2 yıl boyunca Sr.Moderator
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz: Evet hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü bu sunucuda bir şeyler başarabileceğime inanıyorum. Kendimi geliştirip her daim daha iyisini yapmak için bu sunucuda yetkili olmak istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet bu güzel ve tecrübeli takıma uyum sağlayacağıma inanıyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Başkalarının haricinde sadece oyunumu oynamaya veya oyuncu arkadaşlarımın sorularını cevaplamaya odaklanıyorum.
Görevini kötüye kullanan bir yetkili gördünüz ne yapardınız: Önce uyarırım. Bu hareketlere devam ettiği takdirde kanıt alır kurucuya atardım.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Kurucuları, Admini, Sr.Moderatoru, Moderatorları, Rehberleri ve Denemerehberi banladığım için uzaklaştırılmıştım.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Bende herkes gibi bir oyuncu olduğum için empati kuruyorum. Ve onlara davranışlarım genelde sıcakkanlı ve iyimser oluyor (arada bir çıldırdığım oluyor).
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet, anlaştığıma ve anlaşacağıma inanıyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Öldürme sıralaması eklerdim. Bunun yanında rahatsız olduğumuz oyuncuları /engelle komudu ile engellemeyi eklerdim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silmek istediğim bir şey yok gayet mantıklı ve yerinde sistemler var.

Son düzenleme:

Kupori

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: mehmet
Soyadınız demirkula
Yaşınız:13
Skype adresiniz PerfectDamage
Mikrofonunuz var mı:evet
Oyun içi isminiz SoneCore
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4 sene
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 yıl
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):çok güzel.ama biraz eksikleri var.eksikler haricinde çapına göre mükemmel.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu) (kapandı)arkadasımın serverinde
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):evet daha önce yetkililk yaptım
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):server çok güzel
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu) disiplinli ve empati kurabilen bir insanım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):evet admini kestiğim için (fallpvpde değil)
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):evet gg yazıdıgm için
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):beni kızdıranlara agresifim ama genelde iyi davranırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz daha fazla battle (combo vesayre)
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz otomatik atmayı silmek-düzeltmek

Son düzenleme:

vTeachy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berk
Soyadınız:Karataş
Yaşınız:16
Skype adresiniz: facebook:biroljanberk.tavbatir
Mikrofonunuz var mı: Var
Oyun içi isminiz: vTeachy
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3.5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Girmedim Hiç
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel Olduğunu Tahmin Ediyorum.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Kendime Ait 4 Tane Sw Oldu Onun Dışında Birçok Serverda Adminlik Modluk Yaptım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): PvP Serverları Severim Sıcak Kanlıyımdır Oyuncularla İlgilenmeyi Severim
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Düşünüyorum İyimser Biriyimdir Hemen Isınırım Ortama.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Deneyimli Olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): İyidir Sıcak Kanlıyım Asla Hata Yapmam Oyunculara Karşı
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Kesinlikle.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Eksiklere Bakarım Eksik Varsa Kurucuya Danışıp Eklerim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silmeye Gerek Yok Kurucu Koyduysa Niye İhanet Edeyim ?

_EmirrK_1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mustafa Emir
Soyadınız:Kükrek
Skype adresiniz:KIZIL-ARMA-HVORL
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz:einarkuusk
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):6
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):güzel
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok fakat alcaktım
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):legendcraftta moddum fakat ayrıldım bazı serverlerde builder ve mod oldum
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):tabikide evt
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):sunucuda insanlara daha iyi hizmet verip daha iyi oyun oynamalarını sağlamak için
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Düşünüyorum büyüklerime saygı küçüklerime sevgi
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Beni diğer oyunculardan ayıran şey onlar gerginken ben onları rahatlatmaya çalışım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Saygılı ve sevgili davanırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:yetkili olursam sunucuya ilk sevgi ve saygıyı eklerim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:bir şey silmem daha doğrusu hep birlikte karar veririz teşekkürler

cevap yazarsanız sevinirim

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Emir
Soyadınız: Eskioğlu
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: dranklorge1
Mikrofonunuz var mı: Evet ( Philips S+ )
Oyun içi isminiz: Emirizm
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 7
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): İlk olarak Pvp döneminde oynamaya başladım, bazı olaylardan dolayı yenıden başlıyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel,Türkiyemiz sıralamasında iyi sunucular'a gösterilebilir.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır, fakat alabilirim.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Kendi sunucularım olmuştu geçmiş zamanlar'da, Hayatta Kalma Sunucularımda kendim yönettim ve çoğu yerden destek için talep aldım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Yapacak hiçbirşeyim yok bütün işlerimi halletım, ve sunucudaki insanları mutlu etmek ve birşeylerle oyalanmak.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet, tabikide. Kafa dengimdir böyle kadrolar.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Disiplin, empati
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Sevecen,adeletli,disiplin.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Yeri gelince anlaşırım. Her insan dört dörtlük değil, mesafelerim olur
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Ne eksikse, ne ilgi çekerse ve oyuncular neyi severse
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Gereksiz boş eklentiler varsa benden yetkili birine mesaj atarım, sebebını anlatırım oda uyarsa o kalkabilir. Bide sunucu ortamını bozan oyuncular. (küfür,hile,vs..)

Sevkan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Sevkan
Soyadınız:Acar
Skype adresiniz:SevkanPro
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:sevkan555
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3.5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):Sunucu Açıldıktan 2 hafta sonra oynamaya başladım
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Çok iyi
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok Malesef maddi durumumuz kötü oldugumuz için alamadım ama iyi olsaydı alırdım
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):ReyizCraft adındaki bir serverda ama su anda server kapalı!
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Hemde çok
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Çok iyi bir server oldugu icin hemde bu sunucunun gelişçegini düşündügüm icin
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Uyum sağlıcamı Düşünüyorum çünkü çok iyi yetkililer ve yardım sever oldukları icin uyum sağlıcamı düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Hile Kullanmaları
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Yediğim oldu neden derseniz Arkadaşlarımızdan biri hile kullanıyordu onu kesince bende sevindim ve GG yazdıgım için mute yedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):İyi kalpli,Yardım Sever ve Sevecan
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Oyuncuların sevecegi seylerden eklemek isterdim mesela arenaları fazla yapmaya calırısdım
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Gereksiz Şeyleri Silmek isterdim

MrLeysanHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  1. Adınız: Salih
    Soyadınız: Kılıç
    Yaşınız: 14
    Skype adresiniz: salih.pvp
    Mikrofonunuz var mı: Evet.
    Oyun içi isminiz: MrLeysanHD
    Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3 Yıldır Oynuyorum.
    Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık 1 senedir.
    Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Harika Bir Sunucu.
    Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Malesef.
    Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Kendim,Başka Sunucularda.
    Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Tamamen Hazır Hissediyorum.
    Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Kaliteli Bir Server.
    xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Bence Evet, Düşünüyorum.
    Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Disiplin,Üslup,Davranış.
    Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet. Sinirlendiğimde Biraz Hızlı Tıkladığım İçin Kurucu Kızıp Banladı.
    Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet, Bir Oyuncu İle Konuşurken Oyun Adında Kötü İçerikli Laf Olduğunu Bilmiyordum.İsmini Yazdığım an Mutelendim.
    Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Kötü Davranışta Bulunmam.
    Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: tabii ki. Hiç Anlaşmamazlık Olmadı.
    Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:party Komutunu. Böylece Oyuncular Doya Doya 2V2 Ya da 4V4 Atabilir.
    Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Boş Yere Atılma Sorununu&Hacker'ları&Ahlak'ı Olmayan,Kötü İçerikli Laf Söyleyen Oyuncuları.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şuraya bir not bırakayım;
Arkadaşlar alım formunu doldururken mutlaka soruların önüne bir boşluk bırakıp yazın. Aksi takdirde emoji oluyor ve ayırt etmek o kadar da kolay olmuyor. Troll form dolduranlar sunucudan geçici bir süreliğine uzaklaştırılabilirler. Tüm katılan arkadaşlara başarılar, hakeden kazanır umarım.

Adınız:Berk
Soyadınız:Karataş
Skype adresiniz: facebook:biroljanberk.tavbatir
Mikrofonunuz var mı: Var
Oyun içi isminiz: vTeachy
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3.5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Girmedim Hiç
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel Olduğunu Tahmin Ediyorum.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Kendime Ait 4 Tane Sw Oldu Onun Dışında Birçok Serverda Adminlik Modluk Yaptım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): PvP Serverları Severim Sıcak Kanlıyımdır Oyuncularla İlgilenmeyi Severim
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Düşünüyorum İyimser Biriyimdir Hemen Isınırım Ortama.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Deneyimli Olmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): İyidir Sıcak Kanlıyım Asla Hata Yapmam Oyunculara Karşı
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Kesinlikle.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Eksiklere Bakarım Eksik Varsa Kurucuya Danışıp Eklerim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silmeye Gerek Yok Kurucu Koyduysa Niye İhanet Edeyim ?
Beğenmediğin bir şeyi sildirmek her daim ihanet değildir. Sunucuda oynamamış ve fikri olmayan birine güvenip yetki vermek mantıksız olur. Şimdiden değerlendirelim, bizimle diyılsınız. İlginize teşekkürler.

xHyperist

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Adim Cihan
Soyadınız: Soyadim Darici
Yaşınız: 15 Yaşındayım.
Skype adresiniz: Skype Adresim: csgo331
Mikrofonunuz var mı: Evet, sağlam ve kaliteli bir mikrofona sahipim.
Oyun içi isminiz: Oyundaki güncel ismim "xHyperist"
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık 4 senedir 1.5.1 sürümü ile Minecraft oyununa adım atan bir oyuncuyum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yanlış hatırlamıyor isem 3-4 Aydır sunucunuzda oyuncuyum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucunuzu kişi sayısı olarak yeterli ve kaliteli olarak buluyorum. Fakat bazi eksiklikler vebasit yapılmış sistemleriniz var. Fakat genel açı olarak sunucunuz gelişmiş ve gelişmeye yakın bir sunucudur.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayir, sunucuda oyuncu rankina sahipim.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Badlion (Translator) - TRGamer (Moderator) - AquaMC (Moderator) AuraGamer (Administrator) - Krom Network (Administrator) ve aklima gelmeyen birçok sunucu.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Tabikide. yukaridaki soruda belirttigim sunucularda yetkili oldugum icin yeteri kadar tecrübemin arttıgını düşünüyorum. Bu yüzden ise sunucunuzda herzaman yetkili olmaya hazırım.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Begendigim bir sunucu, ve gelişmesini bekleyen bir sunucu. Kişi sayısı anlamından üst düzeyde bir Free For All sunucu. Bu sunucuda yetkili olursam + olarak tecrübeminde olacagını düşünüyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Elbette düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Yukarida bahsettigim yetkili oldugum sunucularda üst seviye olarak tecrübe kaptıgımı düşünüyorum. Bu yüzdende sizin sunucunuzda diğer oyuncularda farkli oldugumu düşünüyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayir, Daha önce hiç ban yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayir, Daha önce hiç mute yemedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara davranışlarım. tam tamına hep saygılı, hoşgörülü ve yazım kurallarina uyarak anlaşırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Elbette.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Zaten moderator olursam sunucu ve bu görevimi yerine getirirsem zaten en büyük sunucuya katıda bulunmus oluyorum. Fakat developer olursam. Sunucuyu + yöne götüren katkılarda bulunacagim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Yetkili olursam suanlik bir silme geregi duydugum bir şey yok.

iPeetaTaha

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Taha
Soyadınız:Şentürk
Yaşınız:14
Skype adresiniz:muhammettaha.senturk
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:iPeetaTaha_V2
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):7-8 Ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Gayet iyi fakat bazı eksiklikleri var.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Hayır, fakat çok yakında almayı düşünüyorum.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):WhiteMC
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Adaletsizlik gereğinden fazla var ve az da olsa bir katkımın olmasını istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Hile kullanmıyorum.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet,arada bir hileler falan olsun sinirlerimi bozduğu için küfür ettim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Herkese eşit bir şekilde davranırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Rütbeler eklemek isterdim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:oyundan çıkınca itemlerin silinmesini sağlayan plugini silmek isterdim.

Mermereng

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Engin Meriç
Soyadınız: Demirtaş
Yaşınız: 13 - 14
Skype adresiniz: Engin Meriç Demirtaş ( live:enginmericdemirtas )
Mikrofonunuz var mı: Var.
Oyun içi isminiz: Narhen.
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 2.5 yıldır aralıklarla Minecraft oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1.5 yıldır sürekli farklı hesaplarla sunucuda oynuyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucu bence Türkiye'nin en iyi PvP sunucusu ve Türkiye'nin en iyi hack koruması olan sunucusu.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Küçük çaplı sunucular dışında yetkili değilim çünkü xFall hariç dışında hiçbir sunucuda oynamıyorum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Çok hazır hissediyorum çünkü yetkili olmasam da yetkililere yardım ettiğimi düşünüyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü yetkililerine yakın hissediyorum ve oynadığım , en çok beğendiğim sunucu xFall.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet düşünüyorum.Çünkü ortama kolay ısınan,sıcakkanlı bir insanımdır
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Asla haksızlığa göz yummam ve liderlik yeteneğim var.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Sunucuya ilk başladığımda bir buçuk sence öncesi lag olduğu için sinirden bu nasıl sunucu yazmıştım.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim ama küçük şeylerden hiçbir zaman küfür etmedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara her zaman yardım ederim ki yetkili olmasam da olabildiğim kadar yardım ediyorum. Oyuncuların her sorusunu cevaplamaya çalışıyorum.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet iyi anlaşıyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Yetkili olursam hileden ban yemiş kişilerin isminin yanına herhangi bir işaret koyup onların hile kullanmış olduğunu diğer insanların anlamasını ve ona göre davranmasını sağlardım. Şans kutusundan 250-1000 arasında bounty çıkabilme özelliğini eklemek isterdim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucudan bir şey silmek istemezdim çünkü her şey gerekli ve güzel fakat bir şey silmek zorunda olsaydım haritasını silerdim ve daha güzel bir harita yapardım çünkü haritada gereksiz olan birçok şey var

Son düzenleme:

xDomates

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Can
Soyadınız:Şahingöz
Skype adresiniz oyungecidi109
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:xDomates
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):6
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):6 Ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Başarılı
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):HeroesCraftx Rehber
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Bu kadar güzel bir sunucuda yetkili olmamak mümkün mü
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Kim Haklıysa Onun Tarafındayım Taraf Tutmam Doğru neredeyse oradayım
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet ani bir sinirden ağzımdan çıkan kötü bir kelime
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu) oyuncumla samimi olurum
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:1vs1 için daha fazla map kesin olabilir
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Bu kadar güzel bir sunucudan ne silebilirim ki ?

HHaZZreTTi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Mert
Soyadınız: Şimşek
Skype adresiniz: MerTsTreM
Mikrofonunuz var mı: Evet Sesimi iyi Alan Bir Mikrafonum Var
Oyun içi isminiz: Aslında Ben Çoğu Zaman İsmimi Değiştiririm(premium)Şuanki Güncel İsmim LopcurkJitter
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3 Yıldır Minecraft Oynuyorum 1.6 Da Başladım Minecraft Oyununa
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Sunucu Yanlış Hatırlamıyorsam 2015 De (Yılı Yanlış Olabilir)FallenMC.Nitrado.Net Olarak Kurulmuştu Bende O Zamandan Beri Oynuyorum Yani 1.5 Sene Civarı
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet Kaliteli Pvp Kitlesine Hitap Eden Çok Güzel Bir Sunucu Gelişmekte Ve Gelişeck Bir Sunucu.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır Donor Yetkim Yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Badlion (Premium) AltusNW (İronVip) UtopyaPvP(Kurucu(OP)) Ve Başka Crack Sunucularda Rehberim Ve Başka Premium Serverlerde Donorum
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet, O Yüzden Başvuruyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü Minecraftın Yarısını Bu Serverle Geçirdim Ve Gayet Güzel Oyuncu Kitlesi Var Bu Yüzden Bu Serverde Yetkili Olmak İstiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Eğer Aksi bir şey Olmassa Uyum Sağliyacagımı Düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): PvP Yi Çok Seven Bir İnsanım Ve Bu Server PvP Serveri,Bu Serverde Nerdeyse Tüm Günümü Harcayabilirim (Okul Dışında) Ama Çok Fazla Steamda Oyun Oynadıgım İçin (CS:GO) O Yüzden Minecrafta Sadece Yetkili Oldugum Ve Sevdigim Serverlere Girebiliyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet, Bazı Yanlış Anlaşılmalar...
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Herkes Eşittir Benim İçin Yetkililer,Oyuncular Hepsi Eşittir Elimden Geldigince Saygılı Olmaya Çalışırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Herkese Eşit Davranırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Açıkcası Burası Biraz Uzun Olabilir 3 Maddeye Ayırıcağım|
1. Envanter Düzenini Oyuncular Kendi Seçmeli (Badlinodaki Gibi)Mesela Ben 1.Kılıc 2.Yay 3.Olta 4.FNS Serverinizde İse Zorunlu Olarak 1.Kılıc 2.FNS 3.Olta 4.Yay Bunu CowboyBebopTR ye Söylemiştim Ama Malesef Gelmedi
2. Daha Fazla Arena+Hub(SurivalGames,Faction,SkyBlock,SkyWars)
3. Başka Yetkiler (Manuadd) Rehber,Reklamcı,Moderator,Builder,Ve Tüm Saydıklarımın Usta,Deneme Versionlarını, (Bazı Yetkiler Olabilir Üste Saydıklarımın.)
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Ben Yetkili Olsaydım Forge Banını Silerdim Çünkü Benim Gibi Olan Çoğu Oyuncu Var Ben Forgeye PvP Modlarını Yükledim Mesela CPS(Tıklama Sayım)a Bakıyorum İşime Yarıyo. Bu Yüzden Kaldırıdım

Son düzenleme:

Eftalya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Enes
Soyadınız: Çınar
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: [email protected]
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: Karo
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): yaklaşık 1,5 yıldan beri...
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): bence güzel ama geliştirilebilir. Örneğin hile koruması olsa bile hileler oyunda cirit atıyor bu durumdan biraz rahatsızım.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): evet Bedrockdonor
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): çok eskiden bir server da yetkim vardı fakat kapatıldı. Şu an yetkili olduğum bir server yok fakat bu server da yetkili olmak çok isterim.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): çünkü sunucuya faydalı olabileceğimi düşünüyorum ve oynama saatim yüksek
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet uyum sağlarım iyi anlaşırım
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): İnsanlarla ilgilenme isteğim ve sorunlara çözüm odaklı olma
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): yedim ping yüzünden hile sandı fakat yeminle hayatımda hiç hack açmadım
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): evet g g yazmıştım ama bilmiyordum
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): her zaman hoş görürüm saygım sevgim yüksektir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: tabii ki iyi anlaşırım arkadaşlık ilişkilerine önem veririm
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Survival games , Combo pvp , Uhc ffa gibi değişik oyunlar eklemek isterim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: şu anlık silmek istediğim bir şey yok.