Yardım Edermisiniz?

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim bilgisyarım windows 8.1 ben bunu windows ona yükseltirsem resimlerim falan gidermi ve sizce yükseltmelimiyim

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yükseltme yaparken soruyor bu nedenle veri kaybının olmamasını sağlayabilirsin. Bilgisayarının özelliklerini öğrenebilir miyim acaba?

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi windows 10 yükseltme bence hem fazla oyun çalıştırmıyor ve eğer lisans bulmassan yükseltmede fotoğraf filan progrmaları taşımaz ama yükseltir bence windows 8.1 kalsın daha iyi bunda kalman

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk 10'a yükselt. Veri kaybı yaşamassın.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben tam tersi Windows 7' ye donwgrade yap derim. Program çalıştırmak için en iyi şu an Windows 7. Performans bakımından diğer işletim versiyonlarından daha iyi görüyorum. Performans için Windows 7 Home Basic, görsellik açısından Windows 7 Ultimate öneriyorum.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ederim.
ki Hata Oluştu:
Lütfen 10 karakterden daha fazla içerik giriniz.

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Biraz Bekle Derim Bu Aralar Bazı Arkadaşlar Yükseltmişti (Ben Tabikide Windows 7Yok (Kalıcı Yasaklanma)) Sorunlar Yaşadılar Sistem Tam Oturuna Kadar Bekle Derim

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben tam tersi Windows 7' ye donwgrade yap derim. Program çalıştırmak için en iyi şu an Windows 7. Performans bakımından diğer işletim versiyonlarından daha iyi görüyorum. Performans için Windows 7 Home Basic, görsellik açısından Windows 7 Ultimate öneriyorum.
bilf-gisyarın orjinali windows 8.1 zaten neden 7 ye düşüreyim hem 8 den memnunum

TANKPRO

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece bazı programları (sürümü windows 10 için olmayan) programları kullanamazsın.
Ama program sahipleri direk güncellediler.O yüzden kullanabilirsin.
Ben de windows 10 kullanıcısıyım mesela.İşde alışamadım win 10-8 görüntüsüne.Win 7 ayrı bir güzel.