Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam yanlış anlaşılmasını ben sağlamışım arkadaşlar. Kürek konusunu ben şu altın kürek olayı sanarak yorumda bulunmuşum. Olay çok farklıymış meğer.
Çok pardon :/

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:cool: hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada bir aile ortamı misali olacağız, çok iyi bir iletişim içerisinde bulunmak güzel olacaktır. Daima skype üzerinden fikir alışverişleri yapılmalı ve sohbetler tertiplenmeli. Bilhassa kemik kadro mutlaka birbirleriyle iletişim içersinde olmalıdır. Biz geçen yıl cep no'lara kadar vermiştik birbirimize. Yönetimde olanlar yani. Serverın selameti için önemlidir. Başıboş kalmaması açısından görev tablosu, vardiya, iş bölümü gibi konularda imece yapılmalıdır. Bunları ayarlayalım konuşup Umut kardeşim.

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:cool: hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada bir aile ortamı misali olacağız, çok iyi bir iletişim içerisinde bulunmak güzel olacaktır. Daima skype üzerinden fikir alışverişleri yapılmalı ve sohbetler tertiplenmeli. Bilhassa kemik kadro mutlaka birbirleriyle iletişim içersinde olmalıdır. Biz geçen yıl cep no'lara kadar vermiştik birbirimize. Yönetimde olanlar yani. Serverın selameti için önemlidir. Başıboş kalmaması açısından görev tablosu, vardiya, iş bölümü gibi konularda imece yapılmalıdır. Bunları ayarlayalım konuşup Umut kardeşim.

Abi çok haklısın. Şu finallerim bitseydi hemen çalışmalara başlıycam. Zaten çoğu şey hazır bir kaç yenilik gerekli. Pluginlerin 1.7.2 güncellemelerine bakıyorum. Eğer hepsini bulursam 1.7.2 yapmayı da düşünüyorum. Şimdilik tanıtımla uğraşıyorum. Yakında onu da koyucam.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 ye geçersek çoğu yeri sinematic yapıcan ve 1.7.2 alanları çok uzaklarda kalıcak.
Düşündümde ben galiba kemik kadronun size göre sarkan eti gibiyim dimi?

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

1.7.2 ye geçersek çoğu yeri sinematic yapıcan ve 1.7.2 alanları çok uzaklarda kalıcak.

:D :D :D çok hoşuma gitti bu benzetmen kardeşim yaa. Ama şu da var ki; sarksa bile, et her zaman kemikten yeğdir, kıymetlidir. Dimi ama :rolleyes: :)

RealMardin47

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben minecraft server kurdum ama claim atmayı bilmioyorum plugini falan varsa öğretin bana çok lazım !!!!!!!!!!

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben minecraft server kurdum ama claim atmayı bilmioyorum plugini falan varsa öğretin bana çok lazım !!!!!!!!!!

Daha hoş bir dil ile rica edecek olursan şansın artar kardeşim. Azıcık emrivaki olmuş söylemin.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Bu Tarz Classlar Secılırse Güzel Olucagına Inanıyorum :D
Sanıyorum bu mod olsa gerek. Bunun bi şekilde ismini özelden atarsan biraz araştırırım. Benim ki daha çok senaryo halinde yani girişte seçemiyorsun. Tutorial kısmımız var. Orada herşeyi tek tek öğrenip en sonda bir yerden ırk ve klasını seçiyorsun. Ama bunu da beğendim yani.[DOUBLEPOST=1389117480,1389116932][/DOUBLEPOST]
Schematic neden kullanayım? Zaten çok güzel haritam var. Haritalar versiyon seçmiyor biliyorsan. Ayrıca bak şöyle söyleyeyim, ben biraz agresif bir insan olabiliyorum bazen. Bilmediğin şeyler hakkında ısrarla konuşunca sinir oldum bende sana. Ben biliyorum bak bana bırak dedikçe sen hakaret olarak algıladın. Neyse hatam varsa özür dilerim fakat senin bu kadroda olmanı istemiyorum.