ZCK2:Karanlık Aydınlanma MMORPG: Desteğe İhtiyacımız Var

Durumlar ?

• Hayırlısı Be Gülüm

Kullanılan: 12 54.5%
  • Sabırsızlıkla Bekliyorum

Kullanılan: 10 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    22

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş fakat birkaç sorum olacak ilki, Resourse pack çok karanlık ve göze hitap etmiyor yani tanıtım videosu daha hoş olabilirdi ama bu benim tercihim. Son olarak buildler bana çok sade geldi bunu yapmanızın nedeni istemlimiydi yoksa sadece builderlarmı öyle yaptı. Şimdiden teşekkür ederim...
En başta sadece ben ve sütçü olduğundan tier 1in buildlerini çoğunlukşa biz yaptık.Seni temin ederim blod ve sion tier 2de çok iyi iş çıkardılar.

Kaynak paketini ben seçtim , üzdün beni
:rank:

işte benim istediğimde normal minecraft pvp sunucularındaki gibi ben kılıçta iyiyim diyebilmek yani skiller değilde elimdeki silahında bi yetenek gereksinimi olsun istiyorum .s
Şöyle bi durum var default skill senin elindeki silaha bağlı ve mana yemez.Default skilleri ayıran bir başka şey elindeki silah ile kombine etmediğin sürece etkili saldırılar yapamaman.
Onun dışında vurduğun hasar silahın sarjı ile çarpılır.(1.10 da gelen silah bekleme süresi).Yani olurda silahının şarjı %10da iken vurursan 100 vuracağınana 10 vurursun.Hançerlerin şarjı hızlı dolarken çekiçlerin sarjı çok daha yavaş dolar.Tabi hasar farkıda var ama neyse.

Kurthnaga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverinizda builder olarak çalışmak isterim server fikrinizi ve gösterdiğiniz emek gerçekten hoşuma gitti. Evet builderlarınızın olduğunu biliyorum fakat dahaçok builder ile daha küse sürede çok daha büyük bir map yapabilirsiniz. Ve sizi üzdüğüm için özür dilerim :D.
Şimdiden teşekkür ederim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En başta sadece ben ve sütçü olduğundan tier 1in buildlerini çoğunlukşa biz yaptık.Seni temin ederim blod ve sion tier 2de çok iyi iş çıkardılar.

Kaynak paketini ben seçtim , üzdün beni
:rank:

Şöyle bi durum var default skill senin elindeki silaha bağlı ve mana yemez.Default skilleri ayıran bir başka şey elindeki silah ile kombine etmediğin sürece etkili saldırılar yapamaman.
Onun dışında vurduğun hasar silahın sarjı ile çarpılır.(1.10 da gelen silah bekleme süresi).Yani olurda silahının şarjı %10da iken vurursan 100 vuracağınana 10 vurursun.Hançerlerin şarjı hızlı dolarken çekiçlerin sarjı çok daha yavaş dolar.Tabi hasar farkıda var ama neyse.
Tam olarak anlatamadım ben çok daha temelden bahsediyorum ama neyse, şöyle bi yetenek eklerseniz sevinirim çoğu mmorpg'de olan bi yetenek. Düşmanın üzerine doğru kayma yeteneği bence çok zevkli :D. Muhtemelen akıl etmişsindir ama skillere silah şartı eklemende iyi olur ülkemde yayla adamın üstüne kayan oyuncu istemiyorum bro

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Bu Benim Klasik Alım Formum Yardımım Dokunacaksa : Selamın Aleyküm ,Adınız: İbrahim Yaşınız:14 Skype: ibrahimbugra1077 Mic: Var İstediğiniz Yetki: Mc Nin Her Dalında İyiyim Tecrübeleriniz: 6 Senelik Bilgim var c# C++ script ile uğraştım kendi oyunumu,modumu yaptım Oyüzden crash , mod , Oynanış Hakkında bilgiliyim fetihcraft ve birçok serverda modluk yaptım Server Hakkında Bilgiliyim(Kendi pc'mde portlu Serverim Var Arada mg oynuyorum kendim açtım) pl yazmayı denedim (sadece sa yazınca as yazan bişiy yaptım Yani Heralde Sadece pl Yazamıyorum) Onun dışında Böyle ,Saygılıyım. Serverde En Önem Verdiğiniz 3 şey: Saygı , Oyuncular , Üslup , Oynanış Edit:Forumda yeni deilim Dier hesabın şifresini unuttum
Güzel yazmışsın İbrahim kardeşim.Canım kardeşim.
Ama bu bi alım konusu değil.Zaten yeterince tecrübeli ve bilgili bir ekibe sahibim.

Kurthnaga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rahatsız etmek istemiyorum fakat cevap verseydiniz gerçekten hoşuma giderdi veya hakkımda bilgiler alsaydınız...
^_^

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Serverinizda builder olarak çalışmak isterim server fikrinizi ve gösterdiğiniz emek gerçekten hoşuma gitti. Evet builderlarınızın olduğunu biliyorum fakat dahaçok builder ile daha küse sürede çok daha büyük bir map yapabilirsiniz. Ve sizi üzdüğüm için özür dilerim :D.
Şimdiden teşekkür ederim.
Dostum inan bana gerçekten ihtiyacımız yok.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Sadece yardımcı olabileceğimi düşündüm ama geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim ve fikriniz değişirse buradayım.
Emin ol herkes yardımcı olmaya çalışıyo ama ihtiyacımız olan tek şey sunucu için para.
Zaten sunucunun yöneticileri her konuda nitelikliler.Sütçüyle benim Buildim kötü olsa bile eklentileri yazdığımız ve çok iyi ZQuest bildiğimiz için bizde içerik ekliyoruz.
O tepki verebilen NPC'leri eklemesi hiç ama hiç kolay değil.
Bize İngilizcesi olan,boş vakit ayırabilen ve bu piyasada tanınmış olan insanlar gerek.
Yetersizsin demiyorum,sadece yöneticiye ihtiyacımız yok diyorum.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Başarılı bir sunucu başarılar dilerim

Kurthnaga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emin ol herkes yardımcı olmaya çalışıyo ama ihtiyacımız olan tek şey sunucu için para.
Zaten sunucunun yöneticileri her konuda nitelikliler.Sütçüyle benim Buildim kötü olsa bile eklentileri yazdığımız ve çok iyi ZQuest bildiğimiz için bizde içerik ekliyoruz.
O tepki verebilen NPC'leri eklemesi hiç ama hiç kolay değil.
Bize İngilizcesi olan,boş vakit ayırabilen ve bu piyasada tanınmış olan insanlar gerek.
Yetersizsin demiyorum,sadece yöneticiye ihtiyacımız yok diyorum.
Tek amacım build konusunda yardım ederek hızlandırmak ve fikir vermekti ama anlıyorum.