ZCK2:Karanlık Aydınlanma MMORPG: Desteğe İhtiyacımız Var

Durumlar ?

• Hayırlısı Be Gülüm

Kullanılan: 12 54.5%
  • Sabırsızlıkla Bekliyorum

Kullanılan: 10 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    22

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Amanım Kızıl ruh mu hikaye bi yerlerden topluya topluya + kendini bunları düzenleyerek mi yaptın çok tanıdık geliyorda :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.11.2'de işime yarayacak bi özellik olmadığından gereksiz geliyo bana.
bi modpaketi yaptım oyunun grafiğini çok yüksek değerlere çıkarıyor oyuna yeni ses efektleri ekliyor ve kapalı alanlarda ses yankı yapıyor bunun gibi özellikleri olan bi modpaketi ve 1.11.2 versionunda onla girebilmem için lazım :S 1.11.2 desteği eklenmesinin ne gibi bir zararı olabilirki hypixele 1.12 desteği geldi :S

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bi modpaketi yaptım oyunun grafiğini çok yüksek değerlere çıkarıyor oyuna yeni ses efektleri ekliyor ve kapalı alanlarda ses yankı yapıyor bunun gibi özellikleri olan bi modpaketi ve 1.11.2 versionunda onla girebilmem için lazım :S
Hileyi engellemek için mod paketleri de yasaklı*
(yasaklı değil de yüklü halinde girilmiyor işte*)

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
bi modpaketi yaptım oyunun grafiğini çok yüksek değerlere çıkarıyor oyuna yeni ses efektleri ekliyor ve kapalı alanlarda ses yankı yapıyor bunun gibi özellikleri olan bi modpaketi ve 1.11.2 versionunda onla girebilmem için lazım :S 1.11.2 desteği eklenmesinin ne gibi bir zararı olabilirki hypixele 1.12 desteği geldi :S
Vanilla Client ile girmen zorunlu.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Video pek kaliteli olmasa da sunucunun iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye'de gerçekten çok çok çok az MMORPG sunucusu var. Nedeni ise çok zor ve emek ile yapılabilmesi. Ama uğraşanlarda sonucunu alıyor. Umarım sizde istediğiniz sonucu alırsınız.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
eskisinde oynamıştım bekliyorum bunuda

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Video pek kaliteli olmasa da sunucunun iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye'de gerçekten çok çok çok az MMORPG sunucusu var. Nedeni ise çok zor ve emek ile yapılabilmesi. Ama uğraşanlarda sonucunu alıyor. Umarım sizde istediğiniz sonucu alırsınız.
Sonuçta hiç birimiz grafiker yada editör değiliz.Elimizden geldiği kadar.

eskisinde oynamıştım bekliyorum bunuda
Her şey istediğim gibi giderse bir hafta içinde açılacak.

Bazı şeyler istediğim gibi gitmesede allem ettik,kallem ettik sunucuyu açmayı başardık arkadaşlar.

Bugünden itibaren ZcK2:Karanlık Aydınlanma oynanılabilir bir sunucudur.

Şu an çok fazla kişinin girmesini istemediğimden forumda reklam konusu açtırmadım.

Fakat Skype grubuna girip ,sunucuya girmek istediğinizi söylerseniz oynayabilirsiniz.
https://join.skype.com/njbThdsAaUC4