ZcK2: Karanlık Aydınlanma / Türk Yapımı Aksiyon RPG Sunucusu /2017 /Türkiye'nin En İyi RPG sunucusu

Itzjefta_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beni Klanına alabilcek varmı Skeyp:bilgehanevgin1532

Son düzenleme:

emir7977

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeş serveri Begendim Girmek istiorum :)

Adım _Kenz_

Salihmastarichy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
En güçlü klan değiliz ve en çok uyesi olan klanda değiliz ama size sunu temin edebilirimki en samimi klaniz arkadaş ortamı bizde sadece bu oyunda değil başka oyunlarda da arkadaş kalmak için burdayiz

Klana alımlar için lütfen ekleyin Skype - [email protected]. Sparta klanından saygılarla

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugün yeni bir güncelleme hazırlığına başladık.
Bu güncelleme geldiğinde bazı şeyler değişecek.
Tam olarak bir güncelleme notu veremesemde(yapılmamış güncellemenin notu mu olur).Bulunan bi kaç bug,Furiyoid nerf,Avcı Genç yetenek değişimi,Köylü Genç buff, Boss ve Mob dengesinde değişiklikler, Bağışıklılık nerf, Yeni Kuyumcu GUI'si ,PvP ile alakalı yeni bir sistem,Muhtemelen Klan savaşları ve tier 2 hazırlık kısmı gelecek.

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucunuz gerçekten de uzun zamandır deneyimlediğim en iyi Türk rpg sunucusu. Bu konuda gerçekten de sizi kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca az çok sunucunuzda şu ana kadar deneyimlediğim iyi yönlerinden bahsetmekte isterim:

İ
yi yönleri
+Sunucunun başlangıçtaki kısmı sunucuya adapte olmanıza oldukça katkıda bulunuyor
+Sunucuda ''başlangıç bölgesi'' olarak adlandırabileceğim kutsal mezarlığın bulunduğu haritanın içinde bulunan yapıtlar oldukça kaliteli.
+Sunucudaki şu ana kadar bitirmiş olduğunuz zindanlar pve için uygun olmakla birlikte neye karşı savaştığınıza göre detayı iyi ayarlanmış. Örnek vermek gerekirse Zenrub Zindanındaki Ölümsüz Savaşçılar ve Ölümsüz Okçular ilk katta sade bir odadayken, Ateş Zebanisi Heroil' temasıyla uygun gidecek şekilde dekore edilmiş, boss savaşı yaptığınızı belli edecek büyüklükte bir odada duruyor.
+Eklentilerden bahsetmeme bile gerek yok aslında ama şu ana kadar Türk suncuları içinde en kaliteli eklentiler olabilir. Özellikle bu eklentiler arasında './klan market'i, etkileri, karakter sekmesini
ve de çiçeklerden materyal toplama olaylarını inanılmaz beğendim.
+Görevler çok fazla olmasa da görevlerin içerikleri oldukça sürükleyici.
+Sınıflarında çok iyi dizayn edilmiş.

mastarichy1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server açıktır beyler girebilirsiniz hani ip göremeyince hemen çıkıp gitmeyin diye söylüyorum 11.08.2017

Server açıktır beyler girebilirsiniz hani ip göremeyince hemen çıkıp gitmeyin diye söylüyorum 11.08.2017

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Bartu_ arkadaşım ile Katılmak ıstıyoruz mesaj attık grubunza.

ProKiller123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler İp Yok sv açıyorsunuz ben bulamıyorum ipyi bulsam kalıcı olarak sv geleceğim

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Sunucunun IP adresi konuda bilerek verilmiştir.
Skype alım grubundan kendinizi sunucuya rezerve ettiğinizde size Client ve IP adresi verilir.