ZcK2: Karanlık Aydınlanma / Türk Yapımı Aksiyon RPG Sunucusu /2017 /Türkiye'nin En İyi RPG sunucusu

BayDomuz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
çok çabuk biten bir sunucu güzel ama geliştirilmeli

Rao

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Zprotecti indirdim seçtim vs. yani yapılması gerekeni yaptım fakat 5.62.126.116:10200 i ip olarak kabul etmiyor.. help pls

Zprotecti indirdim seçtim vs. yani yapılması gerekeni yaptım fakat 5.62.126.116:10200 i ip olarak kabul etmiyor.. help pls

kapanmış yeni gördüm.. :(

EfeFener1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

kapanmış yeni gördüm.. :(
Geç kalmışsın dostum kapandı sunucu

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk sunucuya hevesle başladım sonra kötü olmaya başladı Ya her şey kolay geliyordu bosslar ezik kalıyordu Görevler bitmişti bir şey yapılmıyordu kısacası hiçbirşeyde eklemediniz Kapanması bence iyi olmuş.

mastarichy1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk sunucuya hevesle başladım sonra kötü olmaya başladı Ya her şey kolay geliyordu bosslar ezik kalıyordu Görevler bitmişti bir şey yapılmıyordu kısacası hiçbirşeyde eklemediniz Kapanması bence iyi olmuş.
:D zargohu tek kesmeyi denemeden kolay kalıyordumu dedin sen bu arada görevleri bitirdiyine eminmisin yani son orman muskasını aldınmı ve eklemediler çunki para kazanamıyolardı kapanması iyi olmuş ayn adamlar..... neyse fazla ağzımı bozmucam zindeve gereksiz laf atanlara sinir oluyom

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D zargohu tek kesmeyi denemeden kolay kalıyordumu dedin sen bu arada görevleri bitirdiyine eminmisin yani son orman muskasını aldınmı ve eklemediler çunki para kazanamıyolardı kapanması iyi olmuş ayn adamlar..... neyse fazla ağzımı bozmucam zindeve gereksiz laf atanlara sinir oluyom
Tek bi boss diyerleri kolaydı ...

Ve tek o görev kalmıştı...

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İnceleyemediğim görevlerini göremediğim bir sunucu daha kapanmış. Eğer açılırsa @GodofMilker çağırırsın beni umarım.