anhora kullanıcısının son içeriği

1. anhora

Minecraft'ın Beyine yararı nedir ? Kişisel gelişime etkisi nedir ?

Çok teşekkür ederim hocam değerli yorumun için
  2. anhora

Minecraft'ın Beyine yararı nedir ? Kişisel gelişime etkisi nedir ?

Selamlar arkadaşlar; Arkadaşlar Minecraft oynayan bir kişi şu şekilde tanımlanabilir; beyin gücünüzü kullanarak oyunun size verdiği objeler ile kendi hayalinizdeki tasarladığınız şeyi oyuna dökersiniz.Oyuncunun temel oynayış mantığı bu diyebiliriz.Yani tasarlarsınız ve yaparsınız. Burda...
  3. anhora

|| - HeroSurvival.Nitrado.Net - || Açık Artırma || Sanal Market || Köylü Ticaret || 1.7.x - 1.8.x ||

Sunucu iyiye benziyor. forum konusu nekadar çöp olsada :) Onun dışında furkan diye bi arkadaş vardı. O heroSurvivalı kurmuştu. O senmisin bilmiyorum ama eğer sensen selamlar. Sanal Marketin o şekilde kullanılması saçma. Bi script yazdım 2 ay önce. Direk chestler üzerinden çalışıyor...
  4. anhora

1SUNUCUM kesinlikle önerdiğim bir hosting

Diğer firmanın ismini kaldırdım. Amacım kötülemek değil.Tartışma başlatmakta değil. Bu firmanın(1SUNUCUM) makinaları gerçekten iyi. Denediğim için yazdım. Güvenebilirsiniz.
  5. anhora

Axi Tr mi Batihost mu

Batihost AXİTR den daha iyi
  6. anhora

Kötülemedim. Kendi yaşadığım olayı anlattım. 1sunucum kesinlikle iyi bir firma.
  7. anhora

Batihost rezaletliği!

Batihostun yaptığı işleri bende paylaşmıştım. Haklısın. malesef makinalar leş adamlarda. 1Sunucuma geç derim
  8. anhora

Game Bilişim Rezaleti

AMMA arapça kullanımıdır. İnternetten araştırıp cevabına ulaşabilirsiniz
  9. anhora

Selamlar arkadaşlar. 1SUNUCUM bilişim hizmetlerini ciddi anlamda tavsiye ediyorum. Fransa lokasyon makina veriyolar.Ben arkadaşın makinasında denemeler yaptım.Başka bir firmada, 4gb makinada 1 dk da açılan sunucum 1SUNUCUMDA,4gb makinada 9 saniyede açılıyor.Herkeze öneririm. Bana nezaman...
  10. anhora

Game Bilişim Rezaleti

Bu Olay DDOS değil. Dos. bunu bidefa kabullen. Bunun dışındada AMMA VELAKİN diyip durma. AMA VE LAKİN şeklinde yazılır. Resmi konuşma ayakları sana hiç uymuyo. Gerçekte nasılsan öyle davran. -He bide bu DDOS olayını sen çok yanlış anlamışsın. Olay öyle değil.Çıkar onu aklından. Ve CHAT teki...
  11. anhora

MineCraft Maceraları [Bölüm 1] - Evin A** !

Abi olaya bak. Ben kameram okadar kötü ki; gören zenci sancak :D
  12. anhora

Vadi Sade Survival Sunucusu - [Play.TheVadi.Com] - 1.7.X-1.8.X

Evet hocam. Bence mesajlarını silme vaktin geldi :) Saygı duyuyorum.
  13. anhora

Hemen bakayım. Vadisurvival.nitrado.net Diye bir adres yok. GG EASY.
  14. anhora

Keşke konuyu okusaydında konuşsaydın. REKT!