Enoxys kullanıcısının son içeriği

1. E

Lütfen biz kullanıcıları düşün LÜTFEN!

Aynen öyle, hiç kimse anlamak istemiyor hiç kimse konuyu okuyup cevap vermiyor. Bir tek sen ve Mucosoft adlı arkadaş anladı demek istediğimi.
  2. E

sonunda konuyu okuyup anlayan biri geldi.
  3. E

ayrıca dediğin eklenti bende var benim anlatmak istediğim şey reklamlar çok abartı ve onun yerine güzel ve abartı olmayan reklamlar koyulsa zaten ben ad-blocku her zaman kaldırırım.
  4. E

sabit reklam bunlar adsense reklamı vb. değil sitenin üstün de ki reklamlar gibi.
  5. E

tıpkı sitenin başında olan reklamlar gibi biraz bilgi lütfen.
  6. E

Biraz bilgili olsaydınız zaten o reklamların sabit & eklenti ile kaldırılamadığını bilirdiniz o reklamlar forum gamer tarafından koyulmuş Ad-Block ne alaka adsense veya herhangi bir sitenin reklamı değil bunlar sabit reklam.
  7. E

lütfen konuyu ve yazdığım cevapları düzgün okuyup cevap verin akılınıza gelen ilk şeyi yazmak yerine düşünerek cevap verin.
  8. E

TyGuardian tamam anladım bir eleştirmensiniz ve bu konuyu da eleştiriyorsunuz lakin biraz okuyup eleştirseniz daha iyi olabilir akılınıza gelini yazmak yerine, ben ne diyorum sayfanın yanların da olan reklamlar kaldırılsa güzel olur ben zaten adblocku kapatmaya razıyım, ayrıca forum gamer bu...
  9. E

Arkadaşlar ben normal reklamları demiyorum şu sayfanın yanında duran reklamları diyorum biraz konuyu okuyarak cevap verin lütfen, tamam reklam engelleyicisini kaldırıp siteye gireriz ama gerçekten şu yanlarda duran reklamlar çok abartı ve kullanıcıyı gerçekten sinir ediyor.
  10. E

Aslında bu konuyu açmak istemiyordum ama gerçekten bu forum çok hoşuma gidiyor ve kitlesini de seviyorum ama şu aşırı fazla ve insanı rahatsız eden sabit reklamlar çok can sıkıcı, durum olarak da paylaştım ama belki bir yetkili görür diye buraya konu açmak istedim umarım konum silinmez de bir...
  11. E

Şu yanda sağda solda, çıkan ve sabit reklamlar çok san sıkıcı olmaya başladı, yani *******'u...

Şu yanda sağda solda, çıkan ve sabit reklamlar çok san sıkıcı olmaya başladı, yani *******'u kapatıp sitede gezsem ondan iyi, gerçekten şu reklamlar forum kalitesini çok bozuyor, adam gibi bir yerde bile değiller sayfa oraya buraya taşıyor üzücü gerçekten.
  12. E

Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

Bildiğim kadarıyla zaten o site tasarımı değişecek o sitede hiçbir fonksiyon yok sadece css & html zımbırtıları var yakın zamanda birçok hosting gibi kendine ait bir scripti olacak zaten vardı şu anda geliştirme aşamasında olduğunu biliyorum, ayrıca benim konuya bu kadar agresif yaklaşmamın...
  13. E

Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

1. olarak o site tasarımı ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor ve isteyen herkes kullanabilir site tasarımı AntiBotDeluxe'e ait değil ve yorum yapmadan önce biraz araştırmanızı tavsiye ederim, iyi forumlar! Sözde aynı site tasarımını kullanıyor dediğiniz html zımbırtısı ve sitesi bu: Lütfen Tıklayınız.
  14. E

Durmadan bu hatayı alıyorum yardım!

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar :)
  15. E

Durmadan bu hatayı alıyorum yardım!

Herkese merhabalar, size bir sorum olacak batihost,keyubu,Minecraft Türkiye,yemeksepeti vb. sitelere hiçbir türlü erişim sağlayamıyorum ilk başta web sitelerle alakalı sorun olduğunu sandım sonra diğer web sitelere girdim onlarda da aynı sorun var şu sorunu bilen varsa söylesin ayrıca şu sitelere girer...