LeqendaryTR2 kullanıcısının son içeriği

1. LeqendaryTR2

PS4 Minecraft Survival Arkadaşı

ARKADAŞLAR PS4'TE BİRLİKTE SURVİVAL YAPMAK İSTEYENLER PSN NİCKİM : Crallion Eklesin oynayalım yaşım 16. Bu arada amacım platin kupa :) .
  2. LeqendaryTR2

Weaken Kingdom - Roleplay

Güzel servera benziyor
  3. LeqendaryTR2

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

servera giriş yapamıyorum kardeşim bağlantı sonu diyor serverin sürümü 1.3 mü ?
  4. LeqendaryTR2

ZetoxCraft HUB Server 7/24 64GB RAM 500 Kisi

Servera minez gelirse varya of süper olur :D
  5. LeqendaryTR2

NoFearMC | v1.7 | NoFearMC.nitrado.net | SkyBlock |

güzel server nickim MrSmoke3
  6. LeqendaryTR2

Rise of Nords

tamam
  7. LeqendaryTR2

Rise of Nords

Servermi kapandı ? giriş yapamıyorum
  8. LeqendaryTR2

Rise of Nords

ADMİN OYUNA BENİM NİCKİMLE GİRMİŞLER VE KAYIT OLMUŞLAR SCHAFFER GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM BUNEDİR YA NİCKİM : LeRespawn !
  9. LeqendaryTR2

Rise of Nords

ADMİN OYUNA BENİM NİCKİMLE GİRMİŞLER VE KAYIT OLMUŞLAR SCHAFFER GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM BUNEDİR YA NİCKİM : LeRespawn !
  10. LeqendaryTR2

iyi kardo sen :DAFaç

iyi kardo sen :DAFaç
  11. LeqendaryTR2

Rise of Nords

NrGsHnN Kardeşim tekrar başvuruyorum sen adminsin galiba yukarıyada yazdımda acaba alındımmı he ? UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince...
  12. LeqendaryTR2

Rise of Nords

50.KEZ :D BAŞVURUYORUM UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Edward Karakter Hikayeniz: Tek başına ormanda dolaşan bir madenci...
  13. LeqendaryTR2

Rise of Nords

TEKRAR BAŞVURUYORUM UMARIM KABUL EDİLİR . ( KABUL EDİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER ) :kar: Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet Premium Hesabım Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Edward Karakter Hikayeniz: Tek başına ormanda dolaşan bir madenci ayrıca...
  14. LeqendaryTR2

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız: LeRespawn Minecraft Hesabınız Premiummu? : PREMİUM Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak:() : Krauser Karakter Hikayeniz: Krauser adlı karakter resident evil 4'te albert wesker ile bir anlaşma yaptı ondan sonra leon' ile savaşmaya başladı leonu durdurmaya fakat...