TheNightAngel kullanıcısının son içeriği

1. TheNightAngel

Final War (Devil X Angel (1) )

Merhabalar Merhabalar (Kimse Beni Hatırlamıyor :( ) Geçenlerde Sabahlara Kadar Düşündüm (Sahuru Bekliyorum Zaten :D ) Akşama Kadar Yeyip İçmedim (Zaten Oruçluyum :D ) Bu Hikayeyi Düşündüm.Bu Sefer Uzun Seriler (Yani High School DxD New Story Gibi Hızlı Hızlı 1-2-3-4 Diye Sıralamıyacağım) İçinde...
  2. TheNightAngel

Nitrado Gerçekleri

Öneri İçin Teşekkürler :)
  3. TheNightAngel

Nitrado Gerçekleri

Karşı Çıktığım Felan Yok...Hatta Server Almayı Bile Düşünüyorum...Ama Anlamadığım Bir Konu Var....Siz "Böyle Bir Serveri Rüyalarında Görürlerdi" Demişsiniz...Para Verdikleri Taktirde O Tür Bir Serveri Paşa Paşa Vermek Zorundaydınız...
  4. TheNightAngel

Karnlığa doğru (Mınecraft hakkında değil)

@MrOxi Eğer Konu Dışına Yazılırsa Siliniyor...Başka Bir Yer Yok Yani :/
  5. TheNightAngel

Reset Düğmesi...(Minecraft İle Alakalı Değil)

Neden Bu Hikayeyi Yazdım Bilmiyorum...Aslında Müziği Dinleyince Yazasım Geldi İlham Aldım :D .Aşağıda Var Müzik...İyi Okumalar :) Reset Button: Bölüm 1:Tanrısal Gücün Keşfi "Neden Ağlıyorum Ki?Buna Hakkım Yok...Her Şeyin Suçlusu Benim...Etrafımdaki Her İnsan Kayboldu...Trilyonlarca Yıl...
  6. TheNightAngel

Karanlık Lanet (Minecraft'la Alakalı Değil)

Devamını Bugün Güncelliycem Bakarsın
  7. TheNightAngel

Karanlık Lanet (Minecraft'la Alakalı Değil)

Arkadaşlar Buraya Ayrıntılı Olarak Kopyalayamadığım İçin Wattpad Adresini Veriyorum...Ordan Okursunuz...İyi Okumalar :) http://www.wattpad.com/45716684-karanl%C4%B1k-lanet
  8. TheNightAngel

Zombie Apocalypse;Hunters

Yo...En Azından Bütün Zombi Salgını Oyunlarında Beysbol Sopası Mevcut -_-
  9. TheNightAngel

Çaktırma :ASD:ASD:ASD:AS:DAS:DAS:D
  10. TheNightAngel

Merhaba Arkadaşlar...Yeni Bir Hikaye Üstünde Çalışıyordum...İlk İki Bölümü Bitti.Bende Sizinle Paylaşayım Dedim...Ama Minecraft Değil...Zombie Birtek Minecraft'te Yok Zaten :D Bölüm 0: Patlama "Kaç Saniye Kaldı!?!"Diye Bağırarak Sordu "Tam Olarak 9"Diye Cevap Verdi Başka Bir Ses "Lanet...
  11. TheNightAngel

Merhaba Arkadaşlar...Yeni Bir Hikaye Üstünde Çalışıyordum...İlk İki Bölümü Bitti.Bende Sizinle Paylaşayım Dedim...Ama Minecraft Değil...Zombie Birtek Minecraft'te Yok Zaten :D Bölüm 0:Patlama "Kaç Saniye Kaldı!?!"Diye Bağırarak Sordu "Tam Olarak 9"Diye Cevap Verdi Başka Bir Ses "Lanet...
  12. TheNightAngel

High School DxD;New Story Vol. 1-2-3-4

Gelmesi Biraz Zaman Alıcak...Yeni Bir Hikaye Üzerinde Çalışıyorum Çünkü...
  13. TheNightAngel

High School DxD;New Story Vol. 1-2-3-4

Denedim...Silindi
  14. TheNightAngel

Ben Kimim?Neyin Nesiyim?Kimin Fesiyim?

Var Animesi...Ama Uzaktan Yakından Alakası Yok
  15. TheNightAngel

Ben Kimim?Neyin Nesiyim?Kimin Fesiyim?

İzlediklerimi Söylüyorum: Death Note Angel Beats! High School DxD-New Kiss X Sis Amnesia (Bazen İzlemez Olaydım Diyorum) Cho-Bra (dı Galiba) Corpse Party Sword Art Online