Arama sonuçlarınız

1. mitttoo

Pocket edition 0.13.1 beraber oynayalım

Kendi sv acabilen yazsin hemen geleyim !!!
  2. mitttoo

Beraber oynayalım

0.13.1 indirdim de beraber hamachi gibi oynayacak varsa ve kendi svsi varsa (sv dediğim hamachi yani bisey degil) beraber oynayalım .. 3 kisi falan iyi olur gibi
  3. mitttoo

Minecraft ta neler yapılabilir?

Arkadasimla minecraft p.e oynuyoruz ancak neler yapılabilir ? Bir liste halinde görev gibi yazabilir misiniz :D GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mitttoo

Pocket Edition da saat

Saati nereye asicam yardim pls.
  5. mitttoo

Arkadaşlar Yardım

10.157.128.80 19132 Arkadaslar server açtım ama siz girebiliyomusunuz bilmiyorum. Zamani olan , , işi olmayan biri bu servere girebilir mi . Lütfen Yardım edin eğer girilmiyorsa ona göre ugrasmiyim. Giren biri sandik içindeki elmas küpü alırsa sevinirim. Eger giriliyorsa ilerde o elmas küp işine...
  6. mitttoo

Aktif Minecraft Pocket Edition 0.11.1 Türk Server

Varmi bildiginiz yada kendinize ait olan boyle server plugin falan olmasada olur. GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mitttoo

Pocket Edition Pocket Mine Server Soru

Beyler server kurdum da spawn yerini insanların kirmamasi icin wg etmek istiyorum . Bunun icin bir mod -kod falan varmı yoksa olmuyormu. ? Bir de esya satmak için tabelalar üzerine fiyati falan yaziliyor ya o plugini indirince (daha dogrusu hepsini) server hata veriyor ve kendi kendini...
  8. mitttoo

Yepyeni server herkesi beklerim! !! Mc Pocket Edition Version0.11.1 Build7 !!!

Ip:10.154.160.174 Port:19132 Serverda daha hicbirsey yok :D sadece bikaç plugin yükledim onları en kisa zamanda halledicem. Herkes gelsin ilk kafasına göre survival yapsın sonra server düzene girince daha iyi olur. Yapamazsaniz ozelden mesaj atin ben nsil yapilacagini ogretirim. Buyrun gelin...
  9. mitttoo

Oyunu Hic Bu Halde Gormediniz ! Super Graphics

Pleadia Craft Texture Pack Oyunu hic bu halde görmediniz! Oynarken bilgisayarınızın kasmayacagina garanti veremicem :) Super grafikler ile oyunu degisik bir boyutta oynayin.Oyunu yasamis gibi de olabilirsiniz :) Fazla uzatmadan resimleri atiyorum .İyi eglenceler ... Tanıtım Videosu...
  10. mitttoo

Minecraft Rehber Sitem Taptaze Destek Pls

www.minecraftmito.tr.gg Arkadaşlar Minecraft ile ilgili bilmek istediginiz butun yazilari ana sayfa da bulabilirsiniz. Konular oldukça acik belirtilmistir..Sitemizde TEXTURE PACK-SKIN YUKLEME-MINECRAFT POCKET EDITION (ANDROID)-MINECRAFT MAPLAR (MAP KURULUMU)-SEEDLER vs vs eklenecektir.Sitemi...
  11. mitttoo

MC PE Happy Survival İsland v1.0

Survival denince akla gelen hayatta kalmak için verilen çaba dır değilmi. Ben bu çabayı biraz daha yumuşattım :) Bir adamız mevcut ama normal adalar gibi etrafı su ve istediğiniz yere gidebilirsiniz. Etrafınızda yine büyük adalar mevcut. Oralardan odun falan edinebilirsiniz Ama fazla da aşırıya...
  12. mitttoo

Ne yani şimdi bütün yaptıgımız konular GİTTİ Mİ :/ ?

KONU BASLIKTA ADMİN AÇIKLARMISIN BUNU ? YADA HERKES FİKRİNİ YAZSIN
  13. mitttoo

Abi Forumun Teması Kalsaydı ya :/

Gelin eylem yapıyoz :D
  14. mitttoo

Güzel bir tuzak Bedava Yemek (veya ok)

Direk olarak resimlere geçiyorum . Eğer yapmak isterseniz benimle iletişime geçin ben size ss alıp anlatabilirim. Umarım kendi serverinizde işinize yarar
  15. mitttoo

Elmas Bulma Yöntemi [DENENDİ]

Evet arkadaslar şimdi diyorsunuz nasıl olacak bu %100 elmas bulma ? Hemen başlayayım Öncelikle elmaslar yerin dibinin 15.seviyesinde genelde bulunur. Bulundugunuz yerin altına doğru kazın. F3 basın ve "y" kaç ise kat sayınız odur . Onu 15 e indirin. 15 indirmeye başladığınızda elmas...
  16. mitttoo

Minecrafta Yeni Mi Başladın ? Rehberime Gözat

Bir rehber yaptım inşallah beğenirsiniz. Yeni olmayanlar da incelesin yanlış olduğum yerleri yorum atsın . Resimlere geçelim . Resimlerde yazılar var açıklamayacagım. 2 Resim daha var konuda 10 dan fazla resim eklemek yasak. Yoruma atıyorum resimleri
  17. mitttoo

Türkish Airlines Uçağım :)

Arkadaslar aşağıda resimler var .Eksik oldugum yerleri yazarsanız düzeltip tekrar foruma koyabilirim.
  18. mitttoo

Sorusu Olan Gelsin 5 DK da Bir Giriyorum Foruma

Başlıkta da belirttiğim gibi minecrafttan anladıgım bilgileri cok olmasına dayanarak sorularınızı cözmeye yardımcı olabileceğime inanıyorum. Yapamadıgınız bir şey varsa sorabilirsiniz. Ama minecraft kasılıyor, Minecraft hata veriyor falan sormayın onları tam bilemiyorum . İnternetten...
  19. mitttoo

Küçük ve Şirin Bir Orman Evi .

Bir orman evi yaptım . Umarım beğenirsiniz. Küçük oldu ama güzel bir görüntü oldu :) RESİMLER Ön Cephe Yan Cephe İç Görünüş İstek Görüntüler
  20. mitttoo

Güncel Bir Konu !!

Arkadaslar ben minecraft oynadıgımdan beri premium hesap almadım. Zaten bir oyuna para yüklemek de istemem. Ama şu aralar bakıyorum ki bütün online serverlar (forumdakiler falan) hepsi 1.6.2 ama ben daha 1.5.2 yim . Eski 1.5.2 serverlar artık yasamıyor ne yazıkki . Artık SP den sıkıldım. Eğer...
  21. mitttoo

Kendi Fikirim Olan : Cube Survival Denemek İçin Gözat :)

Arkadaslar bu aralar skyblock mapları falan cok kafayı bozdum . Sonra dedim ben de böyle bir şey yapayım . Yaptım :) Cok değişik ve eglenceli oldu . Anakara ekledim ve maden falan kazma olabilecek ama tabi yeterli cobble stone biriktirmeniz lazım :) Link budur ...
  22. mitttoo

Sizin İçin Skyblock Yaptım İsteyen Alsın :)

Arkadaslar ilk skyblock mapım bazı yanlıslıklar olabilir ama eğlenceli bir map oldu :) Uzatmadan linki vereyim : http://www.mediafire.com/?vcj5cr7o7ngg4pg Mapı indiren arkadaslar anketi işaretlerse sevinirim. Sizin yorumlarınız olunca eksiklerimi giderebilirim diye umuyorum :) Rar PAROLA ...
  23. mitttoo

500 TNT BOOM PC KASTI MK :D TeT_Rax

24. mitttoo

Minecraft ilk videom yorumalrınızı beklerim (piston kapı yapımı)

http://www.youtube.com/watch?v=E_PgPjrbwxA&feature=plcp