Arama sonuçlarınız

1. eqopa

Diamond Pickaxe: Episode 4 "A Legend is Born" / Elmas Kazma: Bölüm 4 "Bir Efsane Doğuyor"

"Steve! Koş ve çabuk ata bin! Zombiler köye saldırıyor, arkalarında iskeletler var! Lav kazanlarını getirmen lazım!" "Tamam Dede, hemen gidiyorum..." O gün, hayatımda ilk defa gerçekten iblis yaratıklarıyla savaşma şansım oldu. 6 yıl sonra, neredeyse bütün Minecraft yaratıkları hakkında bilgi...
  2. eqopa

Diamond Pickaxe: Episode 3 "While Adventure Starting" / Elmas Kazma: Bölüm 3 "Macera Başlarken"

Kapıdan girdikten sonra, birden yok olmuş gibi hissettim. Sanki, kafama biri çok kötü indirmişti. Uyandığımda 3 kadının ellerini garipce sallayıp büyü gibi şeyler söylemesi beni şoka soktu. Birden irkildim ve: "Napıyorsunuz? Benim organlarımı almayın, daha çok gencim!" Bunun gibi iğrençce...
  3. eqopa

Diamond Pickaxe: Episode 2 "Prison" / Elmas Kazma: Bölüm 2 "Hapishane"

"Görkem, Görkem iyi misin?" Kapıdan geçtiğimizde, 4 arkadaş bayılmış bir şekilde hapishanede uyandık. Arkadaşlarımın adı; Selin, Faruk ve Hande idi. Keşke onlarda bu hikayemin sonuna kadar benimle olsalardı, fakat bu bir masal değil. Her şey mutlu bitmiyor... "Git Hande'yi kaldır Selin. Faruk...
  4. eqopa

"Illuminati" ve İnsanların Illuminati Hakkında Düşünceleri

Merhaba arkadaşlarım & kardeşlerim; ben yeşil forumdaşınız Eqopa. Bu yazıyı yazmamın nedeni, internet bağımlısı insanların (çoğunlukla çocukların) İlluminati'den korkmaları ve her gördükleri imge veya resme "İlluminati işi" demeleridir. Fakat çoğu gerçeği okumadan önce, bir Eqopa klasiği olan...
  5. eqopa

Diamond Pickaxe: Episode 1 "The Disappearance"

Hatırlar mısınız bilmem, 6-7 yaşlarında bütün çocuklar okula başlamadan önce bir korku ve heyecan içinde olurlar. Çoğu insan bir resmini görmeden, sesini duymadan veya o anının içinde bir eşyayı koklamadan hatırlamazlar okul anılarını. Yada bir büyüğünüz size o zamanki halinizi anlatmadan...
  6. eqopa

Eqopa, Forumun Yeşili :)

Selam arkadaşlar, ben yeşil kardeşiniz Eqopa. Bugün canım çok sıkıldı ve kendim hakkında bilgi vermek istedim. -Gerçek adım Görkem forumda tam 1 yıldır varım ve çoğu zaman günceldim. -Yaşım 14 diğer yıl liseye başlıyorum :) -Forumun yeşiliyim, yeşil rengi her zaman sevdim ve Minecraft'la...
  7. eqopa

Minecraft Modları İle İlgili Bir Sorunum Var!

Merhaba arkadaşlar, sorunumu hemen anlatmak istiyor ve çözülmesini istiyorum çünkü bana artık gına geldi. Bir mod paketini indirip %appdata%'ya atıyorum (1.6.2 sürümü) ama Minecraft'ı açınca kendini güncelliyor ve hepsi gidiyor. Sorun galiba launcherla alakalı bir sorun çünkü çoğu kişi oynuyor...
  8. eqopa

Skin İsteği

Merhaba arkadaşlar, ben yeşil kardeşiniz Eqopa. Skin isteği için buraya yazıyorum. Bir skin lazım bana ve ne kadar uğraşsam da editle yapamadım. Sizden, göğüsünde siyah E yazan ve yemyeşil değişik bir skin istiyorum. Lütfen bulup getirmeyin yapın, gerçekten ihtiyacım var, teşşekürler.
  9. eqopa

Password is The Lord of Universe vol.2 / Adventure Map

Merhabalar, ben yeşil arkadaşınız-kardeşiniz Eqopa. Dün yaptığım ve kısa olan haritayı, biraz daha uzatıp vol.2 adını koydum. Bu harita 1.'sinin devamıdır. Çok uğraştım, 1 gün boyunca tamamen kendimi verdim. Belki bu profesyonel harita yapımcıları için 1 dakka bile etmez fakat ben acemiyim o...
  10. eqopa

Mapımda Yardım Edecek Varmı?

Selam, ben yeşil kardeşiniz-arkadaşınız Eqopa. Bugün, yardıma ihtiyacım olduğu için bu konuyu açıyorum. Password is Lord of The Universe...
  11. eqopa

Password is The Lord of The Universe / Adventure Map

Merhaba, ben yeşil kardeşiniz-arkadaşınız Eqopa. Bugün hikaye yazmak yerine bir map yapsam daha iyi olur diye düşündüm ve yaptım da. Yaklaşık 1 saat süren haritamda, oyuncu sizsiniz ve fazla redstone sistemi yok. Sadece size verilen görevi yapacaksınız ve kendiniz kendinizi tehlikeye...
  12. eqopa

Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera Bölüm 3

[Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera BÖLÜM 3] Ronald duyduklarına inanamıyordu. Eğer burada bir savaş olursa, ölebilirdi! Ronald'ın en korktuğu şey ölmekti ve bu pek de hazin bir son değildi onun için. Bunları duyduktan sonra bir karar aldı. O da, yabancı adamı takip etmekti! Eşyalarını...
  13. eqopa

Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera Bölüm 2

[Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera Bölüm 2] Okul bahçesinde, insanlar bu yeni dünyayı keşfeden Steveyi bir yaşayan kahraman, onun oğlu Ronald'ı ise kahramanın yeni vasiyeti olarak görüyorlardı. Ronald daha 14 yaşındaydı canım! Neden b Ronald ise bu durumdan hiç hoşnut değildi. Çünkü kendisi...
  14. eqopa

Son of Steve: A New Adventure (Steve'nin Oğlu: Yeni Bir Macera)

[Steve'nin Oğlu: A New Adventure BÖLÜM 1] Uzuun zaman önce, biz daha annemizin kucağında, siz ise daha yokken, Steve Minecraft dünyasına adım atmış. O, buraya ilk geldiğinde, bir bebek gibi bilgisiz ve bir parça toprak gibi heyecana aç imiş. Nereden bilsin bu kahraman kahraman olacağını...
  15. eqopa

Minecraft Premium

Merhaba arkadaşlar, ben Eqopa. Sizden bazı arkadaşların yazdığı gibi premium almalı mıyım almamalı mıyım konusunda yardım istiyorum. Eğer bir veya iki hafta çalışırsam bu minecraftı alabilirim. Sizce çalışıp alayım mı, yoksa crackle mi devam edeyim? Lütfen güzelce yorum yapın ki kararımı iyi...
  16. eqopa

Sıcak Bir Ortam Yaratalım 3 / Konu: Yaz Tatili :)

Merhaba arkadaşlar, ben Eqopa. Bugünkü "Sıcak Bir Ortam Yaratalım" bölümünde sizden yaz tatilinde muhtemel yapacaklarınızı, genellikle yaptığınız şeyleri ve bu yıl keşfettiğiniz, bu yıl yapmak istediğiniz aktiviteleri öğrenmek istiyorum. Aslında, şöyle sorayım size...
  17. eqopa

Minecraftçılar, sizden bir isteğim var :)

Herkeze merhaba, ben Eqopa. Başlıktada görüldüğü gibi sizden bir isteğim olacak. Bu 1-2 ay içinde takipçilerime [en fazla 5 kişidir :)] birkaç hikaye vaad ettim. Fakat bunların hiç biri olmadı. Sizleri umutlandırdığım ve beklettiğim için çok özür dilerim. Bunu telafi etmek içinde, sizden...
  18. eqopa

Sıcak Bir Ortam Yaratalım 2 / Konu: Mİnecraft Madenlerİ!

Merhaba arkadaşlar, ben can dostunuz Eqopa. Bugün sizinle sıcak bir ortam yaratalım'da tartışmak istediğim konu, MİNECRAFT MADENLERİ! Biliyorsunuz ki normal minecraftta çok az maden bulunmaktadır. Hatta madenler elle sayılacak kadar az. Sadece: Kızıltaş Demir Altın Kömür ve Elmas :(...
  19. eqopa

How To Change The Appearance Of Minecraft? (minecraft Skin Değiştirme) Tıkla Ve Öğren :)

Merhaba arkadaşlar, ben Eqopa. Bugün size minecraft skini yüklemenin nasıl olduğunu öğrenmeniz için bir video çekmiştim. Link budur : İlk olarak skin paylaşan siteler bunlar: --------------------------------------------------------------------------------------------------...
  20. eqopa

Kendimi Tutamadım! Yeni Bir Hikaye Dostlar, Adı: Desperado Jeremy!

!Desperado Jeremy! Promotion Episode (Tanıtım Bölümü) Günlerden 16, aylardan Mart ve yıllardan 1775. Büyük Britanya ve Kuzey Amerika savaşı. Kahramanımız aslında bu savaşta yer alan ülkerden hiç birinde yer almıyordu. Fakat onun özelliği, İngilterede yaşamasına rağmen, kendini harika bir ajan...
  21. eqopa

Minecraft Lordu Hakkında Duyuru

Merhaba arkadaşlar, ben Eqopa. Bugün benim küçük serimi takip eden, küçük hayran kitlesine sesleniyorum. Ne yazik ki seri devam etmeyecektir, çünkü bir edebiyatçının içinde ilham kalmadıysa yapacak bir şey yoktur. Ben de sizi sevindirmek isterdim fakat hayalimde kurduğum senaryo yazdığımla...
  22. eqopa

Haydi ortamı ısıtalım :) (Gir içeri)

Merhaba arkadaşlar, ben eqopa. Bugün sizinle tartışmak istediğim konu Minecrafta eklenecek olan at mobu. Size bir kaç soru vereceğim ve sizde nedenlerini sırasıyla yazacaksınız. İşte sorular: 1) Bu mob önceden olmalı mıydı? 2) Sizce atlar mı, domuzlar mı? 3) Atlar sizce ne yiyecek? 4)...
  23. eqopa

Minecraft Lordu Bölüm 2

1. bölümden için: https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-lordu-b%C3%B6l%C3%BCm-1-uzun-s%C3%BCre-sonra-yeni-bir-hikayeleyle-eqopa-yine-kar%C5%9F%C4%B1n%C4%B1zda.42484/ Bölüm (2) Görkem, kendine doğru gelen ihtiyar adamın yüzünü bir yerden hatırlıyordu. Gözünü açıp kapadığında tam...
  24. eqopa

Minecraft Lordu Bölüm 1 (Uzun süre sonra yeni bir hikayeleyle Eqopa yine karşınızda!)

Minecraft Lordu Bölüm 1 Görkem her gün yaptığı gibi okula gitmeden önce çantasını hazırlıyordu. Artık erken kalkıp yemek yemek, köpeklerini sevmek, çantasını hazırlamak ona günlük iş gibi geliyordu. Çantasını hazırladı, yemeğini hızlıca yedi ve annesine, teyzesine, dayısına ve anneannesine...
  25. eqopa

Minecraft Kasma Sorunu (yardım)

Herkeze merhabalar. Ben eqopa. Bugünkü anlatacağım sorunum ise gerçekten başıma gelen en kötü şeylerden biri. Yaklaşık 1 hafta kadar önce bilgisayarı açtım ve minecrafta girdim. Tam menü açıldı fps 10 altına inmeye başladı, bilgisayarada yansıdı bu. Sonra çözüm ararken bir yerde görev...