Arama sonuçlarınız

1. Mr_Obliviate

Tek Blok Skyblock 1.16 - Blok Dünyası - Çiftçi, Rütbeler, Görevler, Düellolar, Tüccar ve çok daha fazlası!

Oyun Asistanı Hızlı erişim için yardımcı menü. Görevler Görevleri yaparak ödül kazanmanıza yarar. Profil Bazı kişisel istatistiklerinizi gösterir. Rütbeler Diğer oyunculardan daha iyi olduğunuzu simgeleyen havalı özellikler ve daha güçlü kitler almanızı sağlar. Düellolar...
  2. Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net - Factions / Ejderha Etkinliği, Özel Büyüler, Düellolar, Turnuvalar, Gelişmiş Tamir Sistemi ve Hile Koruması!

Aşağıda çok güzel gifler var, yüklenmesi için biraz bekleyin. Teşekkürler. IP: Play.BlokDunyasi.Net Sürüm: 1.8 Internet Sitesi: BlokDunyasi.Net Discord Sunucusu: Tıkla ve katıl
  3. Mr_Obliviate

Tüccar [1.8-1.16] Menüler, Stok ekleme, Iksirler/Büyü kitapları, Kategori düzenleme, Pratik kullanım

Bu ürünün satışı geçici süreliğine durdurulmuştur. Daha fazla bilgi için Discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. [/url'] Destekleri için Erkutay'a çok teşekkürler. Skript dev36 ve Skript 2.4.1 uyumludur. 1.8 ve 1.16 sürümlerini destekler. 1) Hızlı tıklama engellenmiştir. saniyede...
  4. Mr_Obliviate

Skript Bilgisi Testi - Ne kadar skript biliyorsun?

5. Mr_Obliviate

EpicEnchantments! Tamamen ücretsiz! Hypixel replikası büyü sistemi!

EpicEnchantments! ÖZELLİKLER 1) Vanilla Minecraft büyülerini gizleme ve özel açıklamalar! 2) Tamamen Türkçe büyüler ve açıklamalar! 3) Gelişmiş Lore sistemi ile okunabilir yazılar! 4) NBT ve Metadata sistemi ile ultra performanslı! 5) Özel olarak hazırlanmış büyüler! 6) Vanilla...
  6. Mr_Obliviate

silinebilir.

Çalınan kodun parası ödendi. Sunucu sahipleriyle görüşüldü ve sorun çözüldü.
  7. Mr_Obliviate

EpicDragonEvent Modifier Addon! Ejder zırhları, Ejder Katili büyüsü, Ejder Gözü, Ejderha Marketi!

Bu ürünün satışı geçici süreliğine durdurulmuştur. Daha fazla bilgi için Discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bu Skript, EpicDragonEvent skriptine bir ek olarak hazırlanmıştır.
  8. Mr_Obliviate

EpicDragonEvent! [1.8 - 1.16] Hologram/Scoreboard sayaç, Ejderha Savaşı, Canavar dalgaları, Armor Stand sıralama, Animasyonlu yazılar, Arena yenileme!

Bu ürünün satışı geçici süreliğine durdurulmuştur. Daha fazla bilgi için Discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki özellik 1.9+ içindir. Discord ID'm #0001 olarak değişti. Prefix: '&3Ejderha &8> ' Yazı Rengi: '&e' End dünyasının Adı: world_the_end Blok yerleştirme...
  9. Mr_Obliviate

EpicProfils! Discord bot destekli, Son derece detaylı, Disk tasarruflu, Menülü, Profil kapatma!

Bu ürünün satışı geçici süreliğine durdurulmuştur. Daha fazla bilgi için Discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. [/SPOILER] Destek sunucusuna katılmak için tıkla! Diğer Skriptlerim: EpicDragonEvent (Premium) Super Repairs (Premium) Enchant Gui+ (Premium) Report Sistemi Metin...
  10. Mr_Obliviate

Oto-Sat tamamen ücretsiz! Menü destekli, Tooltip mesajlar, Birden fazla eşya seçme!

BU SKRIPT YETERINCE IYI KODLANMADI KULLANMANIZ ÖNERILMEZ AMA SUNUCUNUZU DA ÖLDÜRMEZ. (belki öldürebilir xd) OTOMATİK SATIŞ Merhabalar, sevdiğiniz türde skriptler hazırlayıp sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bu konuda sizlere Otomatik Satış skriptini paylaşacağım. Skript, çok rahat...
  11. Mr_Obliviate

Ada Reklam tamamen ücretsiz! Hologram destekli, Karakter sınırı, Düzenlenebilir format, Tam otomatik!

ADA REKLAM Merhabalar, sevdiğiniz türde skriptler hazırlayıp sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bu konuda sizlere Ada Reklam skriptini paylaşacağım. Skript, çok rahat düzenlenebilir olmasıyla birlikte oldukça hoş detaylara sahip. Beğendiyseniz konuya yorum yapmayı ihmal etmeyin. Ada...
  12. Mr_Obliviate

Metin Taşı tamamen ücretsiz! Hologram, Ilerleme barı, %'lik gösterim, Düzenlenebilir ödüller, Tam otomatik!

METIN TAŞI Merhabalar, sevdiğiniz türde skriptler hazırlayıp sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bu konuda sizlere Metin Taşı skriptini paylaşacağım. Skript, çok rahat düzenlenebilir olmasıyla birlikte oldukça hoş detaylara sahip. Beğendiyseniz konuya yorum yapmayı ihmal etmeyin. Metin...
  13. Mr_Obliviate

Skript'leriniz çalışmıyor mu? Doğru sürümü indirin.

Forumda 109284120480 kişi Skript 2.1.2 sürümünü kullanıyor ve hata aldıkları için konu açıyorlar. Öncelikle, Bukkit sayfasındaki Skript en son 6 yıl önce güncellendi ve konuda da geliştirilmesinin bırakıldığı yazıyor. Geliştirmeye devam eden ekibin sürümleri için gerekli bağlantılar da verilmiş...
  14. Mr_Obliviate

SuperRepairs! Tamir kitleri, Tamir Menüsü, Tamir Hakları, Seviye ve Para ile tamir etme imkânı!

Bu ürünün satışı geçici süreliğine durdurulmuştur. Daha fazla bilgi için Discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. SUPER REPAIRS 15tl Merhabalar, bu konuda size bir tamir skriptini tanıtacağım. Skript, uzun süre boyunca çeşitli sunucularda kullanıldı ve uzun zaman önceki ufak bugları...
  15. Mr_Obliviate

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

RAPORLAMA SİSTEMİ Merhaba, uzun zaman önce yapmış olduğum Report skriptimi sizinle paylaşmak istedim. Skript, disk tasarruflu olarak kodlanmıştır. Herhangi bir şekilde sunucuyu zorlamaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İhtiyacı olanlar olabilir diye düşündüm. Yorum yapmayı unutmayın...
  16. Mr_Obliviate

Zekâ sorusu (Bilgisayar Olimpiyatları)

Aşağıda okuyacağınız sorular 2019 İstanbul Bilim Olimpiyatları'nda bilgisayar branşı sınavında sorulmuştur. Bu sorular 9,10,11 ve 12. sınıflar seviyesindedir. Eğer sorulardan herhangi bir tanesini çözmeyi başardıysanız veya fikriniz var ise yorumlarda belirtmeyi ihmal etmeyin. SORULAR Caner...
  17. Mr_Obliviate

Parsed Vaults, Sanal sandıklar ve Arama seçeneği

Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, paylaşabilirsiniz.
  18. Mr_Obliviate

Resim Max Boyutu

Bence max resim boyutu artırılabilir 2mb çok düşük. Ayrıca kimse 15 resim kullanmıyor bir mesajda, 7,8 yapabilirsiniz dengelenir böylelikle. (Hesapladım, 2 saat boyunca Photoshop, Corel üzerinden küçültmeye çalıştım çözünürlük rezalet durumda.)
  19. Mr_Obliviate

PARSED Zor Skyblock Sunucusu | Kapatıldı

KAPATILDI maybe later, probably never.
  20. Mr_Obliviate

Skript'te değişkenler

Merhabalar, bu konuda sizlere Skript eklentisi için değişkenleri anlatacağım.Bu konunun aynısını başka forumlarda da paylaştım. Konu kesinlikle eleştiriye açıktır eğer konuyu biliyorsanız fikirlerinizi belirtmenizi rica ediyorum. Değişkenlerin İngilizce ismi Variable'dır. Değişkenler...
  21. Mr_Obliviate

PLAY.BREEZEMC.COM - Hayatta Kalma Sunucusu {1.8+} | 21:30'DA ETKINLIK [ 1.GÜN ]

Selamlar! Biz BreezeMC, her sunucu gibi sizlere eğlenceli ve kaliteli bir oyun deneyimi sunmaya çalışacak olan sunucuyuz. Sunucumuzda geçirdiğiniz zamanın bizim için değerli olduğunu bilmenizi isteriz, hatta bununla ilgili çalışmalar var şimdi spoiler vermeyeyim. Sunucumuz 1 Temmuz 2018 Pazar...
  22. Mr_Obliviate

PLAY.BREEZEMC.ORG - Hayatta Kalma Sunucusu {1.8-1.12} | Bugün 15:00'te aktif, ertelendi!

Selamlar! Biz BreezeMC, her sunucu gibi sizlere eğlenceli ve kaliteli bir oyun deneyimi sunmaya çalışacak olan sunucuyuz. Sunucumuzda geçirdiğiniz zamanın bizim için değerli olduğunu bilmenizi isteriz, hatta bununla ilgili çalışmalar var şimdi spoyler vermeyeyim. Sunucumuz 10 Haziran 2018 Pazar...
  23. Mr_Obliviate

BreezeMC - Survival Sunucu Rehber ve Moderatör, Mimar Alımları - ACİL

Selamlar, hazırladığımız survival sunucumuz 9-10 Haziran'da aktif etmeyi düşünüyoruz (bir sorun olmazsa), yönetim ekibimizi zenginleştirmek istiyoruz! Rehber, Moderatör ve Mimar alımlarımız mevcuttur! +16 yaş sınırı mevcuttur, en az 16 yaşında olmanızı isteriz. Türkçemizi iyi kullanabilen ve...
  24. Mr_Obliviate

Yetkili arıyoruz

Merhaba, ben Obliviate. Hayatta kalma sunucumuz için bir mimar veya Eklenti için bilgi sahibi biri arıyorum. Sunucu içinde Spawn ve bazı özel mimariler yapacak uzun zaman bizimle çalışması muhtemel olmalı çünkü 1 ayda kapatacağımız bir sunucu olmayacak. Skript veya Java konusunda bilgili olmalı...
  25. Mr_Obliviate

Bariyerleri gösterme skripti

Selamlar, ben Obliviate burada size bariyerlerinizi anlık olarak gösterebilecek bir skript sunacağım. Sizi bilmem ama ben bariyerleri inşaa ederken. kafam karışıyor ve nerde ne var unutuyorum sonuçta görünmez bloklar. Bu skripti kullandığınızda etrafınızdaki bariyerleri kızıl taş bloğuna...