Arama sonuçlarınız

1. W

dobbe

dobbe
  2. W

Sanal Magaza

E burada skript yokki?
  3. W

Sanal Magaza

Hocam chestcommands demiyor mu?
  4. W

Minecraft Filmi Hakkında

Alt yazı description vs varmı?
  5. W

Herkes Sapıttı Ne Oluyor Lan? #2 Paladins Türkçe Gameplay

Yok artık!! Dinimle dalga geçmem, geçtirtmem çok şükür.
  6. W

Minecraft Filmi Hakkında

Alt yazıyı okumaya üşeniyorum ^^
  7. W

Minecraft Filmi Hakkında

Davşan kanı değilse içmem ama :( tr ye dublajlı gelirse izleriz İNŞ
  8. W

Kapalı SK?

Dağıtırsa onuda yaparız :p Yoo skriptle de yapılıyor. Zaten çok profeyşınıl birisi olduğunu sanmam arkadaşımın.
  9. W

Kapalı SK?

Merhabalar, Uzun emekler vererek yaptığım bir scripti birisiyle paylaşmak istediğimde, onun; Kodları görememesini istiyorum. Acaba böyle bir gizleme yöntemi vesaire var mı?
  10. W

Sk İsteği balkabağından item

on break pumpkin: if player's world is "dünya-adı": chance of 10%: give a eşyaadı give 10 of eşyaadı Dostum 3 konuna da yanıt verdim. :D Bak bu bal kabakları için bir dünya oluştur. Attığım koddaki yere dünyanın adını yaz. Oradan düşsün eşyalar.
  11. W

zırh giyince efekt gelmesi

Aşağıdaki eventten öğrenebilirsiniz: f player is wearing iron helmet: remove health boost from player apply health boost 2 to player for 3 seconds
  12. W

PaidRank Sorunu

Save olmadan kapatıyorsundur belki. /save-all, /manload, /rankup save gibi komutlar dene. Sonra stop çek.
  13. W

[SK İstek]1500 lapis kırınca 5 nether star gelmesi

give a nether star named "İsimi" with sharpness 5 yapacaksın oradaki yeri.
  14. W

PaidRank Sorunu

Bunun sebebi "interiance,interience" yüzünden. Sana sorunsuz ve daha kolay bir plugin öneririm: https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/rank-up/
  15. W

[SK İstek]1500 lapis kırınca 5 nether star gelmesi

Biraz unuttum skripti ama: on break 21: add 1 to {kazdı.%player%} if {kazdı.%player%} is bigger or equal to 1500: delete {kazdı.%player%} give a nether star with sharpness 5
  16. W

Siteden Kayıt Yapınca İsimleri Büyük Yapma Bugu

DavutAbi'nin scripti var. https://www.youtube.com/user/TrBukkitPluginleri/videos Bu kanalda var tanıtımları.
  17. W

Çok iyi bilmiyorum ana herhalde oraya tıklayacaksın :)
  18. W

minecrafttr. com beleş script + domain(sub) sağlıyor. Onu tercih edebilirsin.
  19. W

Mcpe / Windows 10 İçin Çizgi Film Doku Paketi Çıktı !

Hayırlı akşamlar. Macos'da yok mu bu Windows 10 editiyon? İnş shader da gelir.
  20. W

13 İnç Küçük Mü?

Doğrudur doktor. 13 ünç meqbuh pırö ikibinonaltı modelini alacağım 1-2 aya nasipse. bugün sınavdan çıktım, gittim bi avmye yemek yemeye. Aaa bırda teknosa var dedim sadece mekbuh yoktur dedim wcye gittim sağa bi döndüm omon tonrim "pupa" diye bir dükkan. Apple'ın yan satıcısıymış gağliba. 13 e...
  21. W

TEOG - 1 days left

O da doğru. Bak hiç TR yapımı öyle şeyler var mı? Yok! Hep .... oyunları.. .....
  22. W

YETER ARTIK NİTRADO//SABRIMIZ TAŞTI

Nitrado'yu sevmememe rağmen savunmak istiyorum. zaten sonsuz gamesin ne olduğu belliydi. 1sunucum'dayken de rahat vermedi millete. Dolandırıcıların sonu böyle olur. Umarım değişmişsindir 3rkin Siz slot bugu yapın karrşim sonra adamlar hep suçlu olsun demi?
  23. W

TEOG 1 Fnished

İngilizcem full Fnished degilmi finished degil neki
  24. W

TEOG 1 Fnished

nisana kadar iyiyiz İnkılap ingilizce çok kokay türkçe dinde kolaydı Ben mat ve fende fazla yanlis cikardim. Ü