Arama sonuçlarınız

1. W

Kapalı SK?

Merhabalar, Uzun emekler vererek yaptığım bir scripti birisiyle paylaşmak istediğimde, onun; Kodları görememesini istiyorum. Acaba böyle bir gizleme yöntemi vesaire var mı?
  2. W

TEOG 1 Fnished

nisana kadar iyiyiz İnkılap ingilizce çok kokay türkçe dinde kolaydı Ben mat ve fende fazla yanlis cikardim. Ü
  3. W

13 İnç Küçük Mü?

Şu an 17 inçlik bir laptopa sahibi. Eskidiği için yeni mekbuk pıro 13" almayı düşünüyorum. 13 inçte mc oynanır mı adam gibi? Csgo mc filan oynanır mı? Alışılır mı? Büyük müdür?
  4. W

TEOG - 1 days left

Yarın teog var. Girecek var mı? Ben gireceğim. Türkçe'den korkuyorum. İnkılap'tanda biraz korkuyorum... Din'de 1-2 yanlış bekliyorum. Sizin durumlar nasıl?
  5. W

ASUS MU MONSTER Mİ?

Gençler aşağıda ürünlerin linklerini atacağım, ikisi de 6.000 lira. Hangisini tercih edeyim? Monster de 1060m ve metal aliminyum kasa var asusta 1070m var kasası nasıl bilmiyom https://www.asus.com/tr/Notebooks/ROG-GL502VS/...
  6. W

D,üer Forumlar Neden Böyle?

Ya teknoloji forumlarına gidiyorum konu açıyorum. Her konumdan 1 ceza yiyorum. Neymiş "Türkçeyi doğru kullanman gerekirmiş." neymiş "Kısaltmalar büyük harfle yazılmalıymış." Bakın metine şunu yazdım i7 6700hq gtx 960 8gb ddr4 diye uyarı yedim. Böyle yazmam gerekmiş: i7 6700HQ GTX 960M 8GB DDR4...
  7. W

HTML - İndirme?

HTML'de bir buton oluşturdum mesela. <button type="button">İndir</button> buna bastığında asd.exe diye bir dosyayı indirmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim? @batihost.com ?
  8. W

Bu PC Nasıl?

Selam http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V7-2-2.html#.WCtcFuaLTIU bu pcyi almayı düşünüyorum, sizce nasıl? Kasma yapar mı? Çok ısınır mı? Ekranı iyi midir? GTA 5'i full hdde açar mı? Veya MacBook Pro mu almalaıyım ki o daha ince ve daha şık duruyor anma 13 inç ve çok...
  9. W

3000-4500 TL Arası PC Önerisi

Laptop olcak ve full hd kaliteli.bir ekranı olacak Mümkünse ince olcak. gta 5 i full hd de kaldircak 100]== fpsde. Fan sistemi iyi olcak ve çok ses çıkarmıcak 15 veya maks 17 inç olcak. Varmı öneriniz?
  10. W

Siriyi Seslendiren Ablayı Buldum

Önerilen videolarda çıkıt. Ayarlarda ses şeylerini kurcalıyorken, Cem ve Yelda diye seçenekler vardı. Ve Yelde ablayı buldum. Siri gibi konuşuyo mübarek
  11. W

Eski Temayı İstiyoruz - Anket

Merhaba Gamer.Com.TR Ailesi, Şahsen ben eski temayı daha çok seviyorum. Size de sormak istedim. Bu tema çok siyah. Reklendirmeler yapılmalı. Simsiyah bana göre insanı bayar. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Forum yöneticileri: Lütfen bu temayı değiştirmeyecekseniz bile renklendirin. İyi günlerç
  12. W

Bana PC Bulun :)

İnce olacak. (14cm) Şık ve kasası kaliteli malzemelerden olacak. Yenilikçi (type-c) olacak. Bataryası süper gidecek. Ekran çözünürlüğü çok güzel olacak. Klavyesi güzel hisler ve aydınlatmalı olacak. Donanımları güzel olacak. Ben buldum aslında, MacBook Pro. 40gb/sn veriyor. Film veya dizi...
  13. W

PC/Mac Kararsızım

Merhaba, çok kararsız kaldığım bir konu var. Benim isteğim öyle gta 5 filan değil. CSGO'da, mc'de en az 60-150 fps alabileceğim, ince, kasası kaliteli ve ekranı/klavyesi güzel bir bilgisayar. Sizce mac mi windows mu daha uygun? Windowssa 15 inç, macse 13 inç (air alirim zaten param yetmez...
  14. W

iPhone Kudurdu

Geçen haftalarda İnternet'te pek çok haberi çıkan iPhone 7'nin ses çıkarttığı olayını yaşadım. Elimde 6s var. AnTuTu kurudm test e bastım. Arkadaki Apple logosuna kulağımı yasladım şok oldum. "tatatatatatatatataata" diye ses geliyordu. Test bitti, browser testi başladı. Onda da "ta-ta-ta-ta...
  15. W

Samsung yapma bunu bana yapma!

2014 yılında Samsung Galaxy Tab S 10.5 inçlik olanı almıştım. 1,100 TL'idi, 900'ye mi ne almıştım. Hiç memnun değilim. QHD ekranı var ama kasmalar var. Ayrıca da ekran hasasiyeti berbat. Almayı düşünenlere tavsiye etmem. MCPE oynanmıyor arkadaş. Kendi arayüzü zaten ram kullanımını öldürüyor...
  16. W

Apple

Arkadaş, her yerde iphone ile samsung'u kıyaslıyorlar ama yanlış. adam diyor ki "iphone 7 s7 den daha performanslı" ya, sen iphone 7 ye QHD ekran koy öyle konuş bakalım ne kadar performanslıymış. Adam 1900 mAh bataryalı cihazı 4.000 Tl'ye satıyor. Yurt dışında daha ucuz ama yine pahalı. Bende...
  17. W

HTML 5 Hakkında

Yeni başladım da, görüyorum nitrado batıhsot gibi sitelerde butonlar filan var, o butonları nasıl ekliyebilirim ve kordinatını nasıl belirlicem? Birde bir butona basınca tarayıcının mesaj vermesi olayı naısl oluyoğr?
  18. W

AyyıldızTim Hakkında

Konu çocukça gelebilir, ama gerçekten ibaret. Anonymous bebeleri 1.000.000+ aboneye ulaşıyor ve kapanmıyor. Bizim milli grubumuz 45 bin olunca nedense kapanıyor? Twitter'de 40+ hesap açtılar, hepsini banladılar. Siz nasıl bi 5 paralık insanlarsınız Twitter? (Gerçi siz para bile etmezsiniz o...
  19. W

XenForo Hakkında

Param olmadığı için nulled kullanmak istiyorum, çoğu kişi de öyle kullanıyor. Acaba xenforo dava açıyor mu? Bir arkadaşım 100 online sayısını geçince uyarı geliyor filan demişti de.
  20. W

Premium Aldım Gider mi?

90 kuruşa e-posta hariç her şeyi değişen hesap aldım, hesaba girdi. Şifreyi değiştirdim. Çalınır mı acaba? Türkiye'de satılan hesapların toptan alındığı yerden aldım.
  21. W

Yazılım / Kodlama Hakkında

Merhaba, bence yazılımcılık gayet güzel bir iş. Bende bu yüzden bir kodlama dili öğrenmek istiyorum.. Java istemiyorum çünkü görüyoruz Minecraft'ın halini, hile dolu ve bana göre Java gereksiz yazılar içeriyor. (C# gibi yok efendim label1.text=textbox1.show gibi şeyler yerine illa sads.asdasd()...
  22. W

İnternet'teki Gerçek!

Bu konunun herkes tarafından okunmasını ve bilinçli olunmasını istiyorum, sizin için bir anlam taşımıyor olabilir fakat, sizin sayenizde milyonlar kazanılıyor. Gerçek dünyada, atıyorum siz bir teknoloji marketinde satış danışmanısınız, insanlara ürünler hakkında bilgi veriyorsunuz ve sizin...
  23. W

Neden Sunucu Açmamalıyız?

Selam, 1) Oyuncularınız hile kullandığı için veya ücretsiz vip vermediğiniz için Bot atması. 2) Vip olan oyuncular hile kullandığı için banlanınca "dava açıcam" demeleri 3) forumda açtığınız konulara, hayatında 1 kere bile sunucu kurmamış insanların "beğenmedim." demesi. (Cidden kötüyse bir şey...
  24. W

Apple ve XCode Hk.

Merhaba, galiba Apple'da uygulama geliştirmek için illa macOS işletim sisteminde olmak gerekiyormuş, şimdi hiç wmware açıp mac kurmakla uğraşamayacağım. Acaba Windows üzerinden iOS'a uygulama yazabilir miyiz? Developer hesabı almadan?
  25. W

[SK] Arkadaş Ekleme / GUI 1.0 | Ekle,Sil ve Listele |

Selamlar, Bugün sizlere yazmış olduğum arkadaş ekleme skriptini tanıtmak istiyorum. Özellikler: Arkadaş Ekleme Arkadaş Silme Eklediğiniz Arkadaşlarınızı Menüde Görebilme Evet, bu özelliği dilerseniz sadece Viplere, dilerseniz de herkese verebilirsiniz. Tüm komutlar için gereken yetki...