Arama sonuçlarınız

1. OrocTR

Çokta kötü durumda değil , konohagakure yakınlarında kafaya göre araştırmalara devam ediyor :)

Çokta kötü durumda değil , konohagakure yakınlarında kafaya göre araştırmalara devam ediyor :)
  2. OrocTR

RP Server hype :D

Anlıyorum. Zaten rastgele yetkili alan serverlar bir kaç haftaya kapanıyorlar.
  3. OrocTR

Orochimaruyu seven adam gurme adamdır.

Orochimaruyu seven adam gurme adamdır.
  4. OrocTR

Mesela ne gibi kriterler dostum ?
  5. OrocTR

MMORPG'den farklı , gerçek yaşamla mümkün olduğunca entegre etmeye çalışıyoruz.
  6. OrocTR

Peki , oyuncuların "Hevesli" kalabileceği bir fikir varmıdır aklında dostum ? Bu genellikle minigame serverları dışında heryerde oluyor.
  7. OrocTR

Selam dostlar , bugün sizlere ekip olarak üstünde uğraştığımız farklı konseptteki Roleplay server'ı hakkında info vereceğim. Server'ın ana teması , gerçek yaşamı oyuna yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Sunucumuzda birçok sivil meslekte çalışabilceğiniz gibi , polis veya suçlu da olabileceksiniz...
  8. OrocTR

Radyoaktif bölge

Selam dostlarım , sabahtan beri üstünde uğraşıyordum lakin herhangi bir şey beceremedim , kodumu aşağıda paylaşacağım ; amaç bir bölgenin içerisinde oyuncunun radyoaktivitesinin artması bir yerden sonrada ölmesi vs vs. Yardımlarınızı bekliyorum :) command /radyoaktif1: permission: r.admin...
  9. OrocTR

[Help] loop value ?

sorunu çözdüm dostum yardımın için teşekkür ederim gözden kaçırmışım işte :(
  10. OrocTR

[Help] loop value ?

command /items: trigger: loop blocks at {chest::*}: if loop-value is a chest: clear loop-value's inventory send "&aChest refilled" loop (random integer between 1 and 30) times: set {_randomitem} to...
  11. OrocTR

bSK | VIPTIMER - Süreli VIP | Yeniden Geliştirildi, Sorunsuz! | v1.2.1

Ellerine sağlık çok hoş ve temiz bir çalışma olmuş :cay:
  12. OrocTR

There is no block in a periodical event, Minecraft Skript

Özelden atıyorum.
  13. OrocTR

There's no loop that matches 'loop-block is "ZINDAN"' :(:(:(
  14. OrocTR

loop all blocks: if loop-block is sign: if line 1 is "[ZINDAN]": if line 2 is "Test": set line 3 of loop-block to "%{status.test}%" else: stop Bu kodda "there is no block in a periodical event" diye bir hata veriyor...
  15. OrocTR

Skriptimde Sorun Var Yardim Lütfen

Kafam bir konudan dolayı allak bullak dostum özür dilerim :(
  16. OrocTR

Skriptimde Sorun Var Yardim Lütfen

Değerli dostum , add "#%{_listebaşı} + 1%" and location of player to {_list::*} bu kısımda en sonada çift tırnak koyman gerekiyor. replace all "#1" with "" in {_tavuqcanlandırıcı} burada da "" yerine " " yapmayı denersen sorun belki çözülebilir emin değilim.
  17. OrocTR

bSK | Arkadaşlık Sistemi (Kullanılması Önerilmez) | +10K Görüntülenme!

Ben gelebilirim ama bilgisayar acı çekiyor...
  18. OrocTR

Görevli event skripti yada pl si[İSTEK]

Üstünde uğraştığım sunucuyu açarken cpunun %70 , belleğin %50 civarını yiyip bitiriyor. Bencede mucize :(
  19. OrocTR

Benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor da olabilir değerli dostum. Bilgisayar 9 10 yıllık çok temiz bir skript kodunu zar zor başlatabilirken aynı işlevi gören pluginde hiç zorlanmıyor. Anlamadım gitti :(
  20. OrocTR

Evet tabikide lakin skript ile yapıldığı zaman çok temiz bir şekilde kodlanmadıysa sunucuyu çok yormaz mı?
  21. OrocTR

Benim bildiğim bunlar skript ile doğru düzgün yapılabilecek şeyler değil. Olabilir aslında ama plugin ile yapılması daha mantıklı gibi duruyor. Emin değilim yani dostum :(
  22. OrocTR

Minigames Lobby | Arcenia

Güzel konu, Güzel yapılar. :cay::aşık:
  23. OrocTR

Minecraft'taki noobluklarınız?

Dostum insan sıkılınca herşeyi yapıyor be :D
  24. OrocTR

[Yardım] Ender Sandığına 'Ok' ve 'FNS' Konulmasını Engellemek

%event-item% olarak deneyebilirsin dostum. (Emin değilim)