Arama sonuçlarınız

1. erikvanduyn1

[Öneri] Motd*

Arkadaşlar 'Spigot 1.8.7' için güzel kullanışlı bir motd önerebilir misiniz? Kapsamlı bir şey istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim..
  2. erikvanduyn1

WorldGuard ile mi acaba?

Spawnda 5x5 bir alan ayarlayacağım mesela önünde bir tabela olacak oyuncu tabelaya tıkladığında hesabından 5k çekilecek ve o alan 10günlük onun olacak 10gün sonra alan otomatik olarak temizlenecek ve tekrar alınmayı bekleyecek , böyle bir plugin var mı yoksa worldguard ile mi yapılabilir...
  3. erikvanduyn1

{QUİCKSHOP'a alternatif plugin}

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi quickshop'a alternatif plugin arıyorum.. *Quickshop serverlarda çalışmıyor , galiba projesi durdurulmuş. Yani çalışanını bulabilirseniz sürüm: 1.8.7
  4. erikvanduyn1

[QuickShop]

Arkadaşlar QuickShop 1.8.7'de çalışan bir sürüme ihtiyacım var. Bir kaç tane denedik ama tabelaya tıklayıp sayıyı yazdığımızda sayı chate gidiyor , plugine değil :( Yardımcı olursanız sevinirim..
  5. erikvanduyn1

Sunucuda blok engellemek..

Konu başlığında bahsettiğim gibi serverimde Huni , Hunili Vagon , Balçık Bloğu'nu oyuncuların kullanımına engellemek istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim..
  6. erikvanduyn1

MyThicMobs!

Arkadaşlar çok rica ediyorum biri örnek bir boss oluşturup üzerinden herhangi bir item düşer hale getirip drops , items ve mobs kodlarını bana atabilir mi? :olgun:
  7. erikvanduyn1

[Yardım] Mythicmobs*

Artık yoruldum , Mythicmobs da üzerinden item düşen herhangi bir boss ayarlayıp kod olarak bana drops , items ve mobs kısımlarını atabilecek var mı :(
  8. erikvanduyn1

[Epic Boss] *Bir kaç sorum var.

Merhabalar; Epic boss plugininde boss'dan düşecek olan itemin ismini nasıl değiştirebilirim , yardımcı olursanız sevinirim..Kimse yardımcı olmayacak mı? :pof:
  9. erikvanduyn1

[PlotSquared]Arsalarda PVP nasıl kapatılır?

Evet arkadaşlar başlıktaki soruma yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim şimdiden.. :altın::altın:
  10. erikvanduyn1

World Edit yardım :/

Küçük bir alanı copy , paste yapıyordum. Istediğimi yaptım ama kırmızı yazıyla [See console] vs. yazdı. Işte konsolda yazan yazı , yardımcı olursanız sevinirim.. Inşallah ciddi bir şey yoktur :/ [22:14:29] [Server thread/ERROR]: [WorldEdit] An unexpected error while handling a WorldEdit command...
  11. erikvanduyn1

[ISTEK] *Sihir asası plugin

Arkadaşlar sihir asası plugini arıyorum https://www.spigotmc.org/resources/kingdomwands.8065/ bunu buldum ama bundaki özellikler ayarlanmıyor mesela bloklara zarar vermemesini veya çok güçlü ve oyunculara fazla zarar veren özelliklerin ayarlanmasını istiyorum ama bu pluginde mevcut değil , buna...
  12. erikvanduyn1

[YARDIM] Sunucuyu koruma pluginleri..

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba; Sunucuyu botlardan ve diğer kötülüklerden koruma pluginleri nelerdir? DDOS olsun diğerleri olsun , yardımcı olursanız sevinirim.. :gg:^_^
  13. erikvanduyn1

[YARDIM] Mythicmobs 'ta yardım lütfen..

-*- Mythicmobs -*- Arkadaşlar hazır bosslarınız varsa yollayabilir misiniz , acayip karışık sürekli sorun yaşıyorum :(
  14. erikvanduyn1

[YARDIM] Serverimde TNT ve Creeper patlamasını kapatamıyorum!

Konu başlığında sorunum mevcut yardımcı olursanız sevinirim. protect: # General physics/behavior modifications. prevent: lava-flow: false water-flow: false water-bucket-flow: false fire-spread: true lava-fire-spread: true flint-fire: false lightning-fire-spread...
  15. erikvanduyn1

[YARDIM] /spawn komutu serverimde yok :(

Arkadaşlar serverimde /spawn komutu yok , bunu nasıl ekleyebilirim. Hangi plugin bu komutu çalıştırıyor , hangi plugin olmadığında neden böyle olur yardımcı olabilir misiniz?:S
  16. erikvanduyn1

[YARDIM]Oyuncuların nether portal yapmasını engellemek..

Arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi oyuncuların nether portalı yapmasını engellemek istiyorum. Yani obsidyenleri koyup içini yaksalar bile portal olmayacak. Biz kendimiz bir warp nether oluşturmak istiyoruz. Bunu engellemek için bir plugin var mıdır veya nasıl engelleyebilirim?
  17. erikvanduyn1

[YARDIM] Autorank plugini , bir yerde takıldım da..

Öncelikle herkese hayırlı geceler arkadaşlar.. Autorank plugininde herşeyi hallettim fakat oyunda sürekli bir yazı çıkıyor. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.. :şapka: <Autorank>Warning: Permission group is not defined: 'guest'
  18. erikvanduyn1

[YARDIM EDIN!] NPC Plugini 1.8.3

Citizens plugini 1.8.3 günlerdir uğraşıyorum ama bir gram ilerleyemedim. Her yere bakıyorum ama yok. Builds vs. bir el uzatsanız hayra geçersiniz..
  19. erikvanduyn1

[ISTEK]Ban , tempban , mute , seen , kick , warn komutları..

Ban , tempban , mute , seen , kick ve warn komutlarının olduğu bir plugin.. /Seen isim : kaç ban atılmış , kaç warn yemiş bunları görmek /warn isim : oyuncuyu uyarma komutu(diğerlerini zaten biliyorsunuz)
  20. erikvanduyn1

[YARDIM] 1.8.3 Tamamen ayarlı group manager plugini ve varsa rütbe sistemi

Arkadaşlar konu başlığındaki sorunuma yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim..
  21. erikvanduyn1

[YARDIM] Citizens 1.8.3

[12:59:10] [Server thread/INFO]: erikvanduyn issued server command: /npc create Kibur07_Utku [12:59:10] [Server thread/WARN]: java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/v1_8_R1/Packet [12:59:10] [Server thread/WARN]: at...
  22. erikvanduyn1

[YARDIM] Iksirli kılıç , yay plugini

Oyuncu kılıçla veya yayla bir oyuncuya vurduğunda , ok attığında oyuncu 10saniyelik körlük veya 10 saniyelik zehir1 vermesini sağlayacak bir plugin.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.. :)
  23. erikvanduyn1

[ISTEKPLUGIN] Boss kılıçları..

Arkadaşlar öncelikle Merhaba , bir süredir Boss kılıçları pluginini arıyorum.. Kılıçlar köylülerde olacak ve oyuncularda bosslardan düşen materyallerle köylülerden kılıçları takas edecekler.. Ve renkli item nasıl yapabilirim onu da anlatırsanız makbule geçer..Renkli itemi hallettim ama boss...
  24. erikvanduyn1

[ISTEK] Hazır Faction plugini

Arkadaşlar hazır ve açıksız bir faction plugini önerir misiniz? 1.8 Olacak.. Şimdiden teşekkür ederim.. :aşık:
  25. erikvanduyn1

Boss plugini için yardımcı olabilirmisiniz?

Öncelikle herkese Merhaba! Ben server için bir boss plugini arıyorum. Boss ayarlandığı yerde öldükten sonra tekrar 5 veya 10 dakika sonra doğmasını sağlayacak bir plugin. Üzerinden düşecek olan itemi de ayarlayabilirsem çok güzel olur. Nasıl ayarlayacağımı ve hoşunuza giden , kolay ama güzel...