Arama sonuçlarınız

1. ardatürker

Shader mod sorun [HIZLI CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM][sorum değişti]

ben 1.8.9 a shader mod yükledim fakat herhangi bir shader packi açtığımda gün ışınları olmuyo ama şu su berraklğı yaprakların hareket etmesi filan var neden olmuyo söylermisiniz şimdiden teşekkürler lütfen hemen cevap yazın.
  2. ardatürker

Bir parkur haritası yapıyorum komut bloğuyla ilgili bazı sorularım var [Sorum değişti]

başlıktan da anladığınız ya da anlamadığınız gibi tam olarak bir sorunum yok sorum var. mesela komut bloğuyla nasıl sağa sola giden bir hareketli platform yapabilirim. bir clock oluşturdum fakat hangi komutları nasıl kullanabilirim bunun için. (fill komutuyla sürekli sil yerleştir yaptırarak...
  3. ardatürker

Acil Yardım edebilirmisiniz Command block (sorum değişti)

ben bir harita yapcam ve şunu istiyorum bir bloğun üstüne geldikten 1 saniye sonra blok yokolsun yada düşsün hangi komutları nasıl yapcağıma yardım edermisiniz ? command blockda yeni sayılırım
  4. ardatürker

Anket: Eski çağ mı (mmorpg gibisinden) yoksa gelecek mi (endüstri filan)

ben bir modpack yapcam kendim için ama belki paylaşırım da neyse bişi sorucam bunu ankette cevaplayın eski çağ mı olsun yoksa gelecek mi başlıktaki gibieşitlik var :/off sadece 3 kişimi katıldı keşke ACİL yazsaydımşuan karma önde gidio
  5. ardatürker

ACİLL YARDIM (Mod Kodlamayı Bilenler) ACİİİİİL Özellikle @AlichosTR

ben eclipse'den forge ile mod kodlıyacaktım ama src yi indirip zipin içindekileri klasöre attım Shift+sağ tıkla'dım komut penceresinde aç dedim ve gradlew.bat setupDecompWorkspace –refresh-dependencies yazıp entere bastım ama C:\Users\türker\Desktop\Forge>gradlew.bat setupDecompWorkspace...
  6. ardatürker

ACİLLLLLLLLLLLLLLL kendi modpackımı nasıl technicten yüklicem ewfewcfewcfqecfw

ben RPG tarzı bir modpack yapmıştım dropbox a bin versions ve mods klasörünü atıp verilen url ü technic urlüne verip modpackımı hazırladım tachnici açıp kodumu yapıştırdığımda benim yüklediğim logo çıktı ama yüklenirken bir hata oluştu nasıl yapabilirim söylermisiniz 1.7.2 için yapıcam ve...
  7. ardatürker

ACİL YARDIM LÜTFEN ACİL YARDIM

ben herhangi bir slottaki eşyanın üzerine gelice normalde slotların üstünde adı yazıyor ya ben de ise yazmıyor neden ACİL yardım
  8. ardatürker

Java kodlaması bilen ve Bana öğrete bilecek birisi varsa lütfen yorum atsın ACİL

Java kodlaması bilen ve Bana öğrete bilecek birisi varsa lütfen yorum atsın lütfen videolarla öğrenemiom online anlatım filan daha iyi yada yazarak anlasırız fark etmez hatalarımı söliyimde yeter
  9. ardatürker

ACİL YARDIM sorun grapich driver le ilgili yardım edin (invidayı yükleyemediğim için mc de açılmıyor

Lütfen yardım edin invida yı yükleyemiyorum uyumlu değil filan dio ve minecrfatta açılmıyor ACİL
  10. ardatürker

FrozenGamer 1.7.2 [Sadece Bir ( 1 ) Kişi Alınacaktır]

merhaba benim Frozengamer adında deişik bir faction serverim var (daha çok klan yerine baska seylere yer verdiğimiz için faction bile diemiom :D ) daha açılmasada 2 günde baya bi ilerleme kaydetti ama bir zaman sonra işler biraz azaldı ve yavaşladı.ekibimiz oldu aslında ama bir kişiye daha...
  11. ardatürker

Bir Server yapımına yardımcı olamak için sadece 1 kişi

Bir mmorpg server üzerinde uğraşıyorum bu benim ilk deneyimim olucak bir arkadasla yapıyoruz ekibimiz 3 kişidir bize deneyimli bir kişi lazım yada kodlamasını bilen yada plugin işlerinde iyi olan biri farketmegelmek isteyen yorum atsın ad ve deneyimlerini vb. yazsın onu server açılınca hakettiği...
  12. ardatürker

benimle 1.7.9 server oynarmısın

benimle sürümü 1.7.9 olan bir serverde oy namak istermisin o zaman adını yaz hemen ekliycem güvenlik için white list lidir lütfen dikkate alın server daha ne olacağı belli deil bu arada server bukkit ama hamchi ile giriliyo :P serverde sadece world edit plugini var isteğe bağlı daha...
  13. ardatürker

yardım isteyen

evet burda minecraftta sorun yaşıyorsa buraya yazabilir ben bilmesem bile yardım edecek bir kaç kişi çıkar mod istiyorsanızda kolay kurlumunu verebilirim.
  14. ardatürker

acil yardım :(

zahmet olcak ama bana sürümü 1.5.2 olan içinde Littleblocks,more explosives ve Aether modları olan .minecraft dosyası lazım nolur.şimdiden teşekkürler hep en çok istediğim modlar bunlar :)
  15. ardatürker

minecraft/Indiana jones macera v1/1.3.1 versiyonlular için

Evet bu benim ilk macera haritam bukadar :D. RESİMLER...
  16. ardatürker

acil yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

acil cevap yazın nooolur. ben bayadır bi oynuyorum ve ilkkez mod yükledim yüklediğim modun adı iise :clay soilders bunu tamı tamına videodaki gibi yaptım.. minecraftı açtım mojang yazısı normal çıktı sonra meni çıktı tek oyunculuya bastım karşıma ilk gelen yaratıcılık moduna girdim açıldı ama...
  17. ardatürker

minecraft benim sunucum!

şimdi sizlere benim yaptığım bir server tanıtıcam.Bu servere tam olarak 3 ya da 4 kişi alabilirim :cool:.siz bana nickinizi verin bende sizi white-lite eklerim;).(Serverde tek bir ev var ve yaratıcılıkta başlayabiliriniz)hayatta kalmada oynayacağiız :).(afedersiniz fotağraf yükleyemedim.