1.7.2

1. KeremFxLeader

NewSurvival! Klasik Server 1.7.2!

İP Adresi : NewSurvival.nitrado.net Klasik Server 1.7.2! Bugsuz Hatasız Yepyeni Bir Sunucu NewSurvival! Köylü Takas! İlgili Yetkililer! Survival Servere Uygun Küçük Bir Market! Yeterli Bir Sunucu Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın! Yok Sıradan yok Bilmem ne Gibisinden! Oyuncular Kendi...
  2. BuilderCocuk

KontCraft Açıldı !! Koşş / %100 Emek / Emek Warplar / Düzgün Yetkililer / 1.7.2 / İp:46.20.1.139:113

Selam Arkadaşlar Faction Server Açmayı Planladık Ve Açtık Eğerki Gelip Bi Göz Atıp Bizi Eleştirirseniz Çok Mutlu Oluruz Tanıtım Aşağıdaki Gibidir: > (oye) KontCraft Factions 7/24 1.7/X (oye) > (oye) Alımlar Var! (oye) > (oye) Serverimize Rehber Ve Reklamci Alicagiz! (oye) > (oye) VIP Simdilik...
  3. Shaduel

TRYLAND | Irk Sistemi - > IRK ÖZELLİKLERİ EKLENDİ! < - IP: Tryland.nitrado.NET - [1.7/1.8]

IP Adresi: Tryland.nitrado.NET Tür: Hayatta Kalma Versiyon: 1.7/1.8 Kapasite: 68 Kişi Lokasyon: Türkiye RAM: 6 GB Kalite, çağdaşlık, eğlence, huzur ve adalet kavramlarını içinde barındıran bir oyun ortamı sunmaktır. Türkiye çapında farklılık yaratacak, kaliteli bir sunucu olarak zirveye...
  4. Y

SilverCraft Survival (Şimdi Açıldı ! - 1.8.X - 1.7.X - Köylü Ticaret - Timber - Spawner Kırma !)

- silvermc.axitrbilisim.com:1217 - 1.7.X - 1.8.X Öncelikle merhaba Minecraft oyuncuları ! Sizlere 2 ortak olarak açtığımız Survival sunucumuzu Tanıtacağım ! Serverimiz yeni açılmıştır ve orman'ın çoğu bölümü boştadır ! Gelip hemen yerinizi alabilirsiniz ! Amacımız; Öncelikle bizi diğer...
  5. Coder_Style

CoderPackTwo Minecraft 1.7.2 Mod Paketi

Paketin İçindeki Modlar: [1.7.2]bspkrsCore universal [1.7.2]Treecapitator universal [1.7.2]BattleGear2 [1.7.2]AnimatedPlayer [1.7.2]AnimationAPI [1.7.2]ArmorStatusHUD Mod [1.7.2]Blocks3D Mod [1.7.2]CodeChickenCore universal [1.7.2]DrZharks MoCreatures Mod [1.7.2]eyemod [1.7.2]FamiliarsAPI...
  6. EsCraft

#YENİ HOSTING!# EsCraft Faction | Rütbe | Boss | Edit | Sürpriz Sandık | OtoLapis | 1.7.x - 1.8.x

Hayaldi gerçek oldu... >< İp Adresi : escraft.batihost.com >< (.com domain alınacaktır.) >< Server Versiyonu : [1.7.X & 1.8.X] >< >< Slot: 44 >< >< Ram: 5 GB >< >< Sunucu Türü : Faction >< Oto lapis satıcı (İnventory'de 400 lapis olduğunda lapisleriniz otomatik satılır.) Her 640 lapis...
  7. KilllerDragons

Chestcommands anlayan varsa bakabilirmi

Merhaba benim sorunum mi,necratfa skywars schematic ışınlandığında chest command menüsünün çıkmasını istiyorumda bunu nasıl yapabilir bişi daha sorucamda vote-main adli zaman ve sandığı ayarlaya nbişi buldum ben bunu nasıl sadece zamanı ayarlaması için kullanabilirm yardım ederseniz sevinirm
  8. BatiHostOğuzTTO

BatiCraft 1.7.2

BatiCraftFACTİON SERVER85.95.252.184 Rütbe Sistemi! Hile Koruması! 4 GB RAM! İlgili Yetkili! %0 LAG! :) 50 Kişiliktir! Admin...
  9. KilllerDragons

Sunucunun nasıl belli vakitlerde açık kalmasını sağlıyabilirim

Merhaba benim sorunum sunucunun nasıl belli vakitlerde açık kalmasını sağlıyabilirim acaba sadece şu vakitler açık kalsa yeter bana 12:00-21:00 yeter bunu nasıl sağlıyabilirim
  10. R

Serverimde Kurucu Aranır !!

Selamın aleyküm arkadaşlar ben raşit. Ben serverimi nitrado"ya taşıyacağım 1 veya 2 yıllık Sadece builderliği güzel olan arkadaş varsa skypeden eklesin Skype: rasit.137 Yeni: Arena,Lapis,Hammadde ve Spawn yapıcaz. Karşılığında 3 Ay beleş Adminlik veya Builder !
  11. Neriahere3

ZenaSurvival [Play.zenaoyun.net] 1.7/1.8 Mutlaka Bakmalısın. Yeni bir Survival Efsanesi

400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99 DOLAR!!!!!!! 400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99 DOLAR!!!!!!! 400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99 DOLAR!!!!!!! 400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99 DOLAR!!!!!!! 400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99 DOLAR!!!!!!! 400 dolar kardeş! şok indirim: 399.99...
  12. The_DeaD5

|SüperCraft|Hamachi|Alım|Faction|1.7.2

Merhaba arkadaşlar hamachili olan serverimize alım(rehber ve reklamcı)vardır.Gelişmekte olan serverimiz ayda 1 ip değiştirmektedir.Birazdan vericek olduğum skype adresiyle ip'yi öğrenebilirsiniz.Yakında Batihosta geçiceğiz.SERVER YENİ OLDUĞUNDAN VİPLER 1TLDEN BAŞLIYOR...
  13. S

AxiTR Sunucumuz Artık Tamamen Açılmıştır !

Minecraft AxiTR Serverimiz Açılmıştır ! -Server İpsi En Altdadır ! -AxiTR Kalitesi -10 Kişide Vip Çekilişi Yapılacaktır -15 Kişide MegaVIP Çekilişi Yapılacaktır -20 Kişide UltraVIP Çekilişi Yapılacaktır -İndirimli Market -El Yapımı Spawn -Server Sürümü 1.7.2 Dir ! -Köylü Sistemi -En Güzel...
  14. B

BattleSurvival | 1.7.2 Nitrado | 4GB Ram 32 Slot | Adalet ve Zevk

>Sunucu Hakkında< ➽Ram : 4 GB [ Zamanla 8 olacaktır ] ➽Slot : 32 [ 48'e yükselecektir ] ➽IP...
  15. V

[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

Merhaba MinecraftTurk Ailesi. Biz ST-RP Ekibi olarak daha önce birçok rpg sunucusunda ve platformunda bilgmize bilgi katarak yolumuzda ilerleyen bir kesim insanız. Ve mevcut olan boşluğu doldurmak ve sizlerle kaliteli bir rol ortamı yakalayabilmek için, bu sunucuyu kurma kararı aldık. Eğerki...
  16. Shadow89GER

Server İsim Sorunu

Serverda Mesela [L] [Oyuncu]Shadow89GER:Test Yazıyor [L] yi Nasıl Kaldıracaz ?
  17. Vivat

OwlCraft || [1.7/1.8] || play.owlcraftr.com || Yeni Rütbeler Eklendi || Konu Yenilendi || Tıkla Gir

GERÇEK BİR SURVİVAL MACERASINA HAZIRMISIN? ◢> SUNUCU BİLGİLERİ ◢> Sunucu Ip Adresi : play.owlcraftr.com Sunucu Ip Adresi : OwlCraftTR.nitrado.net Sunucu Ip Adresi : 85.131.183.55 Sondaki "r" yi unutmayınız :) İstediğinizi Yazarak Servera Girebilirsiniz ◢> ÖZELLİKLER ◢> * Altın Kürek Claim...
  18. KilllerDragons

skywars serverime gelicek

Skywars serveri yaptım hamachili tek sıkıntı tek olduğumdan dolayı skywarsına başlıyamıyorum gelicek varmı servere hamachi ağ skywarsminecraft2 şifre 123 ıp hamachi mesajdan atıcam gelicek varsa sevinirim
  19. KilllerDragons

pluginle ilgili yardım

benim 1 sorunum var yardımcı olursanız sevinirim serverimde group managerle kendimi admin yapıyorum oyundan çıkıp girince beni oyuncu gösteriyor naapmam gerekiyo yardım edermisiniz
  20. DiyaresTR

< ScreamCraft > <FACTİON> <Kafa Düşürme> ScreamCraft.nitrado.net

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Bu Gün Sunucumu Tanıtacağım. -Kurallar- - Küfür Etmemek - Hile Kullanmak - Kurallara Uymak...
  21. OsuranJIJEK

Minecraft 1.7.2 Sınırsız çiçek,kaktüs çoğaltma hilesi

Arkadaşlar önce bi kum bulun üstüne saksı koyun saksının üsüne kaktüs çiçek vs. koyun sonra kumu kırın diuelim 1 kaktüs koydunuz (sanki 2 tane konuluyor da) 2 tane gelecektir
  22. Kaptancraft35

Kaptancraft.nitrado.net Efsane Pvp Server Geri Döndü (1.7/1.8CrackedPvp)

Sunucu Teknik Özellikleri RAM: 2 GB 16 KİŞİ (YAKINDA ARTTIRILACAKTIR) Sistem Türü: 64-bit Sunucu Bilgileri 1.7/1.8 Cracked Pvp Server Puan Marketi IP: Kaptancraft.nitrado.net Otomatik Mesaj bilgilendirme sistemi, Modern çakma lobimiz bulunur, (giriş lobisi) Öldürdüğünüzde kazanacağınız puanla...
  23. E

Minecraft Serverime Builder aranıyor suan lazım..

minecraft serverime builder lazım suan.cabuk gelsin builder vercem IP : 78.185.190.192 Minecraft sürümü : 1.7.2 acil gelsin builderler +++
  24. E

Serverimde multiverse-core sorunu

ben bu siteden forumdan bi plugin paketi indirdim ama warp arsalar yapmis adam gidince kuruculugum gidiyor tüm dünyalara gidip teker teker kendimi kurucu yapıyorum napıcam. ? group manager de world icindeki dosyalari diger dosyayla degistir demeyin. baskasina yetki verince serveri yenilemem...
  25. ByEmreBey

Benimle 1.7.2 Minecraft Oynuyacak (survival oynarız,şehir kurarız)

Yaş Sınırı : +12 Skype:sevengameing123 Serveri ben açıcam