1.7.2

1. M

Konuyu Silin

Konu Kapandı
  2. M

Eskileri Yaşayalım 1.7.2 Online! Okumadan geçme!

.(SERVER IPTAL OLDU MINECRAFT'I BIRAKIYORUM PROFESYONEL FOTOGRAFCILIK VE SENARYO YAZIMLARINA BAŞLIYORUM IYI FORUMLAR)
  3. ganimetrim

0 server için her türlü yetkili alınır

1.7.2 serverimiz için her türlü yetkili alımı vardır rehber+reklamcı+pluginer+builder rehber alımı isim: komut bilgisi(mute gibi): skype: reklamcı alımı isim: skype: pluginer alımı isim: plugin kodlayabilirmisin?: skype: builder alımı isim: komut bilgisi: varsa build resmi: skype:
  4. Zdog101TR

TeamCraft 7/24 16 GB %85 Survival / %15 Faction Sunucu |Köylü|Boss|İpeksi Spawner|Açık arttırma|Klan

################################# <TeamCraft - TeamCraft © 2015-2016 > ################################# || Server IP :̶T̶̶e̶̶a̶̶m̶̶C̶̶r̶̶a̶̶f̶̶t̶̶.̶̶M̶̶i̶̶n̶̶e̶̶c̶̶r̶̶a̶̶f̶̶t̶̶.̶̶T̶o̶||---->>>Taşındık : GothamCity.Nitrado.Net || Web : mcteamcraft.tk || || Sürüm : 1.7.2 || || Kapasite : 68 KİŞİ...
  5. emre89678

FocusCraft | Orta Çağ Temalı Faction Serveri Açıldı ! | 7/24 Hizmet | 46.20.1.98:1167

25Saat çalışma Sonunda Serverimiz Açılmış Bulunuyor. Başlıkta ' da belirttiğim gibi . Orta Çağ Temalı Faction Serveri Her şey Ortaçağa uygun olarak yapıldı. ================= (Spaw'nın Hikayesi) =================== 4000 Yıl Önce burada Dwarf'lar Yaşardı. Hala sağlam Bir Maden (Spawn) Lerı...
  6. R

| RiftMC | riftmc.nitrado.net | 1.7.X-1.8.X | Yeni Ticaret | Boss | Farklı Amaç | Videolu Tanıtım |

Açılış Tarihi: 19.09.2015 22:07 Eski; Yeni; IP: riftmc.nitrado.net || Server IP : riftmc.nitrado.net || || Skype : saybirmen || || Sürüm : 1.7.X - 1.8.X || || Kapasite : 42 Kişi (İstek üzerine Arttılacaktır) || || RAM : 6144MB ( 6GB ) || || Sunucumuzun "KESİNLİKLE" Kapanma...
  7. Gaybol

TeknoParazit Skyblock Server 1.7.2 + 150 SLOT ve Almanya Lokasyon Makina

Öncelikle Hepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Uzun Süredir Düşündüğüm Plan Olan Skyblock Serverimi Tanıtacağım Serverim 1.7.2 Sürümdür 0 LAG vardır Almanya Lokasyon'lu sunucudur Server Özellikleri; %100 Türkçe Skyblock Komutları %100 Türkçe Görevler MobArena ile mob keserek item...
  8. CagdasCelebi

//AggressiveCraft\\[Survival]-KöylüTicaret-Arkadaş Plugini-Timber-Pazar-Team]

AggressiveCraft %100 Survival Sunucu İp Adresi:46.20.1.139:1167 Açılış Tarihi:16.09.2015 Açılış Tarihi:16.09.2015 İp Adresi:46.20.1.139:1167 %100 Survival 1.7.2-1.7.5 Nether 20 Günde 1 Yenilenir Hiç Warp Yoktur Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu ! Timber Mod İpeksi İle Spawner Alma Sanal Market...
  9. orhantuz

Kilit!

Merhaba arkadaşlar bugün aklıma gelen büyük bir proje hakkında yardımcı bulabilmek için bu konuyu açıyorum, servere yardım edebilecek biri yani iyi anlayan biri çok lazım! Plugin bilgisi çok olmalı ve bu yardım eden kişi serverde Admin makamında olacaktır! Sizde eğer iyi plugin bilgisine sahip...
  10. D

| FearlessCraft |> -Kayıt sorunu düzeldi 01.09.15- Skyblock - HungerGames - < +150 > < 1.7.X 1.8.X >

Sunucu hakkında: IP: 85.95.254.156 Sunucunun desteklediği sürümler: 1.7.X 1.8.X Slot: 150 [Arttırılacak] RAM: 8 GB Sunucu türü : HUB (Çekirdek) Kullanıma girdiği tarih: 31.08.2015 İletişim: Skype: doqukan991 barisozkaya VİP: Güvenilir alışveriş. Uygun Fiyatlarda VIP'lik - Skyblock -...
  11. I

[Yardım] Bu Koda Permission Ekleme

on command: command sender is player command is not "deneme": cancel event message "Bu Komut Yasak" Kod Bu Arkadaşlar. Buna Permission Eklenicek Ve O Permin Ekli Olduğu Grup Bütün Komutları Kullanabilecek. Yardım Edecek Varsa Şimdiden Teşekkürler.
  12. SlayerR

Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

ALIMLAR SONA ERMİŞTİR Merhaba arkadaşlar 9 aylık serverimiz vardı.Serveri 0'dan yenilemeye karar verdim.Ekibimize katılmak isteyenler başvuru formunu doldursun. Pluginer Alımı: Plugin Kodlayabilirmisin: Plugin Türkçeleştirebilirmisin: ?/10 İstediğim Plugini Editleyebilirmisin: Yaş: Skype...
  13. ali_1pro

DarkFaction.servegame.com Yeni Açıldı Rehber Ve Reklamcı Alımı Var!!!

Server Yeni Açılmıştır. Alım Vardır. (Rehber,Reklamcı) ip: DarkFaction.servegame.com Serverde Warplar Daha Tam Olarak Ayarlanmadı. Alımlar Başlamıştır. Server 15 kişiliktir. Serverden Görüntüler: Spawn Lapis Market Orman Event Alanı
  14. A

Konuyu kapatabilirsiniz yardımcı olmak kötü birşeymiş bugün onu anladım iyi oyunlar -aripoy

Konuyu kapatabilirsiniz yardımcı olmak kötü birşeymiş bugün onu anladım iyi oyunlar -aripoy
  15. F

RedTigerGame Official Hardcore Faction Serveri

Merhaba arkadaşlar .. RedTigerGame Serverimiz Sizler İçin Tekrar Aktif.. Hilecilerden Bıktıysanız Aramıza Hoş Geldiniz ! SERVER İP : 46.20.1.98:1120 SÜRÜM : 1.7.X Özel Pluginler ... %99 Hile koruması. Chestshop Bugu %100 Engellendi ! Combatlog ile item kopyalama %100 Engellendi ...
  16. KingOfTheNight

[1.7.2-Parkour] Sıkılan gelsin, hamachi'li.

Can sıkıntısından ara ara Assassin'S Creed oynayıp bir şeyler inşa ediyorum. MassiveCraft resourcepack'ini kullanıyorum bir de.Online'sanız yazarsınız bana, açarım.Şu an açık. Sunucu güncel, 28.07.2015 Hamachi Ağları: P1.7.2 P1.7.2-2 Şifre: 123 Resourcepack: Conquest (Zorunlu Değil)...
  17. ParionMine

[EtsizGaming]GERÇEKTEN SAF SURVİVAL MarketYok/LapisYok/Kafa Düşürme/Timber/İpeksi/Mob Cash Ve Dahası

:creeper: AÇILIŞ TARİHİ: 14.07.2015 :creeper: :notch:YETKİLİLER: EtliOYUNCU:notch: :zombi:Sunucu Zorluğu : Hard:zombi: :koyun:Sürüm: 1.7.X:koyun: :domuz::iskelet:IP: 46.20.1.139:1123:iskelet::domuz: :lav::lav:Skype: mgmkurucusu:lav::lav: Pvp Skor Tablosu...
  18. Eomer

Kapandı

Kapandı
  19. B

BdegCraft/Survival/1.7./Yeni/Top5/İpeksi D/Team/Timber/Daha Ne Bekliyosun

İP:BdegCraft.guvensunucum.net Yetkili Serverdeyken Gel Bakalım Çünkü , Alım Var Kanal Videosun 42 Slot[artırılacak] 3GB Ram [Artırılacak] Serverin Türü :Survival Versiyon:1.7.2 Lag 0 Event Yok Ucuz Vipler İpeksi Kazma Satışı Spawner Satışı İpeksi Kazma İle Spawner Kırabilme Timber...
  20. K

CLasiqTeaM Survival Gaming ! [1.7.2] (Yeni Spawn+Köylü Ticareti+Yeni Pluginler)

CLasiqTeaM Survival Gaming ! Merhaba 2 yıllık tecrübemiz ile tekrardan sizlerleyiz IP : clasiqteam.nitrado.net Skype : BlueLord - İpeksi Kazmayla Spawnerleri Alabilirsiniz. - Odunu alttan kırdığınız zaman hepsi düşer - /kit claim (altın kürek verir) - /kit yemek (yemek verir) - /kit...
  21. Kerem176

Forum Reklamcı Alımı | SmileCraft | 1.7.2

Arkadaşlar SmileCraft Serverimiz için Acil Forum Reklamcısı Aranmaktadır !!! Bizle iletişime geçin -Skype- Kerem : facebook:keremcihanyildiznit Emir : Emir12461 Server ip: smilecraft.nitrado.net :D-SmileCraft-:D
  22. erdemalsirts

ErdemCraftings 1.7.2 - 1.7.5 Faction Server|Boss|Çok para kazandıran Edit Jobs|Arsalar|Lapis Tüneli|

_________ Sunucu Ip__________ >>>erdemcraftings.zzux.com<<< _____________________________________________Sunucu ile ilgili ayrıntılar______________________________________ Sunucuya gelenlere vip çekilişi var! Sunucumuz'da bulunan gereksiz laglar ve tehlikeli buglar fixlenmiştir...
  23. toymachine22

[1.7.x-1.8.x] KafaDüşürme/Timber/Hileler Engelli IP => Survival.IvanosMC.com - Bir Efsane Daha !

IvanosMC Survival 1.7.x-1.8.x IP Adresimiz : Survival.IvanosMC.com IvanosMC Bılgılerımız ; # Slot sayımız 100'dir. # Asla ve asla lag yoktur. # Kendi pluginlerimizdir. # Yetkililerimiz arkadas canlısı ve ilgilidir. # Haftalık Seri Katil Odulleri! # VIP Satısları ... - Rank sistemi...
  24. J

JustPVP / 7/24 / Harika MAP / 1VS1 / VIP Çekilişleri / Eventler Ve Daha Fazlası! /

Serverimizde Eğlenebilirsiniz Harika bir map harika bir oyuncular harika bir yetkililer ve melekler gibi bir plugin paketiyle size en iyi oyunu sunmaya çalışıyoruz IP: JustPVP.voiceserver.me Sürüm: 1.7 / 1.7.X Kişi Sayısı: 6 ( Değişecek ) 24.06.2015 tarifinde 20 kişilik olacaktır Crack-Premium...
  25. BayDirlik

1.7.2 İle Uyumlu Skript Plugini

Arkadaşlar ben skript pluginini yüklüyorum ama log lara bakınca error veriyor uyumlu bi sürmü varsa atabilirmisiniz 1.7.2 için