T00RuN

Daima Hedefe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar efendim,

Bendeniz ******* " Humpsel " 16 Yaşında 2 Yıldır minecraft oynayan 6-7 aydır ziyaretçi olarak forumu takip eden bir playerim . Evet arkadaşlar şu sıralar foruma merak sardım sizinde beni kabulünüz sayesinde sizinle birlikte forumda doya doya eğlenceli zamanlar geçiriceğim hadi bakalım iyi forumlar ^o^ Bu arada kendim paintten bir imza yaptım (font indirdim) nasıl olmuş yorumlarsanız sevinirim.

Ek Olarak ; Yorumlamadan önce bir Survival games açsam nasıl olur tutar mı yoksa açmayım mı ? yani hiçbir yardım olmayacak , tek oyunculu'daki gibi olcak benim hakkımda düşüncelerinizi,sorularınızı,imzam hakkında yorumlarınızı,survival projesi hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim :=)

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye=LapisliFaction

Hoşgeldin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar efendim,

Bendeniz Nasip Torun " Humpsel " 16 Yaşında 2 Yıldır minecraft oynayan 6-7 aydır ziyaretçi olarak forumu takip eden bir playerim . Evet arkadaşlar şu sıralar foruma merak sardım sizinde beni kabulünüz sayesinde sizinle birlikte forumda doya doya eğlenceli zamanlar geçiriceğim hadi bakalım iyi forumlar ^o^ Bu arada kendim paintten bir imza yaptım (font indirdim) nasıl olmuş yorumlarsanız sevinirim.

Ek Olarak ; Yorumlamadan önce bir Survival games açsam nasıl olur tutar mı yoksa açmayım mı ? yani hiçbir yardım olmayacak , tek oyunculu'daki gibi olcak benim hakkımda düşüncelerinizi,sorularınızı,imzam hakkında yorumlarınızı,survival projesi hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim :=)
hosgeldin :) forumda inanilmaz keyifli vakit gecireceginden eminim. Bu forumda cok bilgili insan oldugundan eminim ve mutlaka size yardim edeceklerdir :)

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin dostum. Forumda iyi vakitler geçir istediğin soruyu sor.Mutlaka cevap alırsın :)

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin iyi forumlar iyi oyunlar iyiki de geldin buraya forum kurallarını okumayı unutma sakın kimseyle tartışma yeniden hoşgeldin. :(
Orjinal hesabım @Zorinkun 2. orjinal hesabım @Zorinkun__ pls. :(

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldiniz Humpsel. :) Forumda iyi zaman geçirirsiniz umarım. Bir sorununuz olursa yönetimden yardım almaktan çekinmeyin. -Okumadan geçmeyin. Forum Kuralları. -

T00RuN

Daima Hedefe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olum tam tokyo ghoul'u unutmuştum rahat rahat bidaha ki senedeki yeni bölümünü bekliyodum ne varda resmine koyuyosun şimdi hatırladım bak