1.7.2

1. dilaraa

forge sorunu

bir türlü 1.7.2. ye forge kuramadım play tuşuna basıyorum kapanıyor bi dahada açılmıyor
  2. DarkStorm

<SiriusCraft>AçıkArttırma/KöylüTicaret/İpeksi/ÖzelSandıklar/AltınKürekleClaim/Alım<SiriusCraft>

SiriusCraft Survival kalitesini en üst düzeye çıkarmak,oyuncular oynarken zevk alsın eğlensin ve temiz ve saygılı bir ortam oluşsun diye açılmış,sizlere küfürsüz bir ortam sağlamak için kurulmuş bir survival sunucusudur. Oyunu oynarken ayrımcılık yaşanmasın,saygılı bir ortam oluşsun diye ilgili...
  3. brke13

Konu kilit arşive taşınsın lütfen

Konu kilit arşive taşınsın lütfen
  4. A

[ArrowCraft] 1.7.2 - 1.7.5 [Faction] İP İÇERDE !

[ArrowCraft] 1.7.2 - 1.7.5 Faction Server :) Serverimiz Daha Yeni açılmıştır şu an çok fazla warp bulunmamaktadır. İP : 46.20.1.66:1184 , Arrowcraft.Axitrbilisim.net:1184 # Serverimiz 46 Kişiliktir. # Vip Fiyatları Normaldir. (skype iletişim : axiqp22) # Server Factiondur (Kısa zamanda Hunger...
  5. T

RedCrystal Plugin Paketi v0.4 [Yılbaşı] Faction - PvP

Merhaba Ben RedCrystalin Yapimcisi Eren , 2 dakikanı bana verirsen paketimi tanıtacağım RedCrystal Plugin Paketimizin Yeni Versiyonu Olan v0.4 Çıkarttım! Sponsor Alımımız Vardır! Katılmak istersen Mesaj Atman Yeterli [Paket Reklamcısı] RedCrystal V0.4 Özellikleri: |>|>| Rengarenk Yazilarlar...
  6. bugra35469

78.176.208.180 AloneCraft

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||AloneCraft|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||Kurallar|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 1-Küfür Yasak 2-Siyaset Yasak 3-Reklam Yasak 4-Vip Olupta Diğer...
  7. neivim

mc.NoxusCraft.com | Factions 1.7.2 | Lapis | SG & HG | 0 LAG |

Herkese Merhaba. 1 OCAK 2015 18.00 (AÇILDI) da açılacak olan serverimizi sizlere bildirmek istiyorum. Server İP: mc.noxuscraft.com Server slot: 100 Web: noxuscraft.com Facebook: facebook.com/noxusminecraft Yönetim ekibimiz websitemizde belirttiğim gibi 19+ yaş grubundan oluşmakta...
  8. Hetanekoq

Silermisiniz

KONUYU SİLERMİSİNİZ
  9. Vayspec

>SKYFORCE< SkyBlock Serveridir, ALIM VARDIR 1.7.X

>SKYFORCE< *Serverimiz skyblock serveridir. *Market mevcuttur. *Büyü ve örs mevcuttur. *Alım vardır. *7 Gün 24 Saat Açıktır. *Haftaiçi Hergün Saat 6'da event vardır. İP : 88.245.58.3 HER GECE YARIM SAAT BAKIM YAPILACAKTIR. (22:30-23:00 ARASI) EVENT TAKVİMİNE OYUN İÇİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ SERVER...
  10. D

Lastikcraft

Hamachili normal survival buyrunuz. Hamachi ağları: lastikcraft-1, lastikcraft-2, lastikcraft-3, lastikcraft-4, lastikcraft-5, lastikcraft-6, lastikcraft-7, lastikcraft-8, lastikcraft-9, lastikcraft-10 şifre: 123 ıp: 25.198.34.253 http://i.hizliresim.com/gLNbVN.png
  11. MrJustice

| World Of Crafters | Klanlar Arası Klasik Hayatta Kalma Sunucusu | Başvurular Başladı!!

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Ben Yapabildiğimce Herkesin Yaptığından Farklı Bir Sunucu Yapmaya Çalıştım.Ve Bunun Sonucunda Aklıma Bir Fikir Esti Ve Gerçekleştirmeye Karar Verdim. Yapacağınız Eleştirilerde Biraz Hafif Davranabilirseniz Sevinirim Sonuçta Bu İşe Tek Başıma Giriştim :D (Kadronun...
  12. K

Minecraft 1.7.2 Hamachi Server

Hamachi 1.7.2 Serverimiz Açıktır Seviyeli Bir Oyun İçin Davetlisiniz GoldenServer-_-1 GoldenServer-_-2 GoldenServer-_-3 Şifreleri:123 Talep Olursa Daha Fazla Açılacaktır İp:25.159.28.243- _ - bu işaret var orada aralarındaki boşlugu silin
  13. L

LordT Mod Paketi 1.7.2|Minecraft Hiç Bu Kadar Gerçekçi Olmamıştı!

LordT Mod Paketi|MİNECRAFT HİÇ BU KADAR GERÇEKÇİ OLMAMIŞTI! LordT Mod Paketi ile Minecraft'ı son derece gerçekçi bir şekilde oynayabilirsiniz.İçindeki son derece eğlenceli ve gerçekçi modlar ile hem çok eğleneceksiniz hemde gözleriniz bayram edecek.! * Shader [Paolos Shader] * BackTools *...
  14. M

HanzoCraft[play.hanzoteam.com] | Creative - Faction - Skyblock - HG

-- Hanzoteam.com - Hub Server -- -- mc.hanzoteam.com / play.hanzoteam.com -- &Creative - SkyBlock - HungerGames - Faction &60 Slot &AxiTRBilisim Güvencesi &Adminlerin sadece adminlik yaptıkları. &Vip lerin Ucuz ve Garantili Olduğu &Yeni Bir HUB server. &Sürüm 1.7.2 / 1.7.5 -- mc.hanzoteam.com...
  15. leonardo41

Theboss Minecraft Survival Server 82 kişilik Theboss.nitrado.net 1.7.2 Hayatta kalma

Theboss.nitrado.net 82 kişilik Serverimiz 1.7.2 survival Market = yok boss = hazırlanıyor hammadde = yok lapis = yok Vip özellikler normal vip sınırsız= 5 tl mega vip sınırsız = 13tl ultra vip sınırsız =15 Etkinlikler hazırlanıyor
  16. toymachine22

SubDomain Faction Server Türkiyede İlk WaterGames. subdomain.axitrbilisim.com:1132

-----------------------------------------------------------------------------------------------SubDomain--------------------------------------------------------------------------------------------------------- IP: subdomain.axitrbilisim.com:1132 Yakında IPmiz play.subdomain.com olacaktır eğer...
  17. T00RuN

Merhabalar efendim ;

Merhabalar efendim, Bendeniz ******* " Humpsel " 16 Yaşında 2 Yıldır minecraft oynayan 6-7 aydır ziyaretçi olarak forumu takip eden bir playerim . Evet arkadaşlar şu sıralar foruma merak sardım sizinde beni kabulünüz sayesinde sizinle birlikte forumda doya doya eğlenceli zamanlar geçiriceğim...