#minecraft

1. M

Yardım Sunucumuza PLUGİNER lazım!!!

Merhabalar sunucumuzun bir PLUGİNER'E ihtiyacı var. Sizin gibi değerli kişilerle çalışmak isteriz eğer sende tecrübene güveniyorsan bize katıl. Discord : ! Pucci#2651
  2. Beachh

Yardım Minecraft V2 Survival Plugin Paket Hatası Yardım!!!

İlk öncelikle merhabalar, bir tane plugin paketi indirdim ve çalıştırdığımda her şey güzel gidiyordu ama minecraft üzerinden ip adresini girince piccadally bakımda diye bir mesaj verdi ve sunucuya giremiyorum bu hatanın çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin : ) paketin indirme linki ...
  3. Z

Aslan Network Geri Dönüyor! | Yetkili Alımları Aktif.

Merhabalar Sayın ForumGamer Kullanıcıları! Ben Aslan Network Kurucularından zAsnas. Sunucumuza yeni yetkililer arıyoruz. Sunucumuz bir Ultra Op Skyblock sunucusu. Sunucumuzda yeni nesil sistemler bulunmaktadır. Ayrıca sunucumuzda krediler sadece parayla elde edilmiyor. Eğer sunucumuzda video...
  4. D

Nexius Network Hosting / Vbs desteği bekliyoruz Decay#6129

Çok fazla potansiyeli olan bir sunucuyuz. Daha önceden tecrübemiz var bir sponsorluk alırsak Sunucumuzda hostun reklamını yapacağız.
  5. E

Minecraft Hoşgeldin Mesajı

Merhaba kendim server açmaya karar verdim authme ile kayıt sistemi yaptım kayıttan sonra hoşgeldin mesajı çıkmasını istiyorum fakat çıkmıyor sorun ne bilen varmı(EssentialsX)
  6. C

Herkese merhabalar fikrinize ihtiyacım var İki dakikanızı bu konuya ayırır mısınız?

Herkese Merhabalar (Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim hangi başlık daha doğru gider bilemedim, konuya geçelim.) Merhaba arkadaşlar adım Can 19 yaşında Mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır minecraft sektörünün içerisinde yer alıyorum. Bu gün aslında size bahsetmek...
  7. RelyCraft

Yardım Oyuncu Sayısı

Merhabalar Benim Sunucum Var Kaç Oyuncu Kaldırır Diye Merak Ediyorum. Sunucu Bilgileri: - 1.16.5 Towny Sunucusu - 55 Plugin - 4 Dünya Haritası Vds Bilgileri: - Sistemi: Ryzen 9 - Cpu: 12 - Ramı: 10 Gb
  8. AlkolikBey

Hangi Firma (VDS)

Merhabalar elimde 200tl bütçe var skyblock sunucusu açmayı planlıyorum 1.18.2 hangi firmadan VDS almalıyım? Aklımda rabisu batihost keyubu var
  9. L

LoyalHUB Yetkili Ekibini Arıyor!

LoyalHUB Tamamen Kendine Ait RolePlay Lobisi ve Kendine Ait SkyBlock Adası Sunucularda Olmayan Özelliklerimiz. Hikayemiz ve Daha Fazlası. Discord : /WnvKspyKTg Hikayemiz; *Ragnarok'un ardından bastıran kış tanrıları yormuştu... Kimisi evlat edinmek istiyor kimisi karnını doyurmak istiyordu...
  10. MRGaminG

26.08.2022 play.mrgaming.net > 1.16-1.19 > 16 FARKLI BÜYÜ > SAVAŞ BİLETİ> KANLI AY > ÇİFTÇİ > ÖZEL YETENEKLER > GELİŞMİŞ GÖREVLER > MEVSİMLER...>

sistemleri daha detaylı incelemek için neden sunucumuza gelmiyorsun? play.mrgaming.net mc.mrgaming.net
  11. Sano

Minecraft Sunucum İçin Pluginlerde Yardımcı Olacak Eleman Aranır.

Selamlar, bir Minecraft sunucum var ve developer arıyorum. İletişim Discord: ! Sano#8348
  12. K

merhab Ekip/takım başvuru açıldı Lynesmd

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  13. K

YENİ VİDEO craftrise survival ametist/ EKİP ALIMI VARDIR

VİDEO BURDA ```merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360```
  14. B

Economyshopgui Türkçe

arkadaşlar Economyshopgui pluginin türkçesini yapıp atabilirmisiniz ben yapmayı bilmiyorum yaparsanız mutlu olurum :)
  15. E

Yardım Minecraft Sıra Bekleme Plugini 1.16.5

Merhaba ben sıra bekleme plugini arıyorum 1.16.5 için bulamadım yardım edin lütfen
  16. MontySalih

OPSkyblock | -/VİP OL 3 GÜNLÜK VİP | play.leadycraft.com | Her gün 20.00'de event | kredimarket | Açılışa özel x2 kredi

17. PlayerUye

Hypixel Skywars Duel 0 >> 13 Streak

Abone olup beğenirseniz sevinirim. :)
  18. E

Minecraft Sunucum İçin Ortak Arıyorum

Web script hazır paketlerden opsky lobi çakma lobi hazır makine hosting webhost domain gibi ihtiyaçlar var tek ulaşmak isteyen Discord:Ens#1234
  19. clasheyp

ShineCraft deneyimli yetkililer arıyor!

Öncelikle herkese selamlar. Yeni açılacak olan sunucumuza deneyimli yetkililer arıyoruz (1 Mod ve 1 Rehber) eğer sizde yetkili olmak isterseniz discord adresimiz: 4JrQ58cCZU sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  20. O

Mc/Discord Moderatör veya rehber alan içeri.

๖ۣۜØxijēn#6820 Bilgim var. HAKKIMDA
  21. FurkanVural

Plugin Ve Scripter Aranır

Merhabalar. Konuya direkt gireceğim, daha öncesinde büyük yatırımlar yapıp, ortaklarım yüzünden Birçok Sunucumu Kapatmak Zorunda Kaldım ve artık tekrar açmaya karar verdim. > Tek başıma açıcağım sunucuda, sağlam bir makina, sağlam reklam, en güzel ve yeni sistemler yaptırıcağım. > Builderim...
  22. Alp_Eren_Çakar

Kod skripti

Oyuna yetkili bir kişi girdiğinde /login den sonra bir kod yazarak sunucuya giriş sağlasın Mesela loginlendi yetkili ve sonrasında kod yazacak bu kod ysgrs olsun örneğin Loginini yaptı ve sonra /kod ysgrs yazacak bunuda sk.yetkili Permindeki kişiler yapabilsin İyi aksamalar
  23. Q

Yardım ACİLLL!! Pluginden Anlayan biri lazım (MİNECRAFT)

Para sıkıntısı yüzünden aternos kullanıyorum ama yakında vip getircem ve ondan gelen para ile server alcam ama şuanda çok acil bi şekilde pluginlere resmen fısıldayan biri lazım Discord adresim qAnt#3174 lütfen bekleme yapmadan ulaşın bana sunucumda 57 kişi var botlar ile birkikte 9 bot var 48...
  24. S

Yardım Op sorunu

servere restart attığımda oyuncuların envanteri siliniyor op olanların op si gidiyor ve sanal çiftlik sıfırlanıyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim