#minecraft

1. S

Yardım Op sorunu

servere restart attığımda oyuncuların envanteri siliniyor op olanların op si gidiyor ve sanal çiftlik sıfırlanıyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  2. S

Yardım Minecraft Server

serverımda oyuncuların tekrardan register kayıt olmasını istiyorum nasıl yapabilirim
  3. S

Yardım Aternos Chunk Sorunu

şimdi agalar ben aternostan server açıyorum ama chunklar 8 chunkta sabit ne kadar arttırsamda düzelmiyo yardımcı olabilecek biri varmı acaba
  4. E

Minecraft sunucuma giriş yaparken discord zorunlu hale getirmek istiyorum

Sunucum var ve bu sunucuya discord sunucumda olmayanlar giremesin istiyorum. Bunun için hangi plugini kullanmam gerekiyor ve ayarını nasıl yapıcam? Ayrıca hile koruması olarak ne önerirsiniz (şu an sadece xray kapatabiliyorum)
  5. LuzNoceda

Yardım Yeni bir sunucu da neler isterseniz?

Türkiye de oldukça fazla server var (skyblock,hub,factions,Survival,) Çoğu açılıp kapanıyor. Sürekli açık olan eskilerden çok az server var. Eğer bir hub server açsak olsak nasıl bir server olsun isterdiniz? Nasıl olsa o server de oynardınız?
  6. LuzNoceda

Merhaba! Uzun süre sonra buradayım

Merhabalar ben Luz yaklaşık 1yıldır ara verdim. Ve yeniden buradayım. 1sene içerinde neler değişti?
  7. iForces

Yardım (Minecraft Sunucu) Askyblock island level

Evet arkadaşlar bugün sizlerden bir öneri/yardım istiyorum, askyblock plugininde /is level yazdığımızda ada levelimiz yenilenir evet, ancak bunu /is level yazmadan direkt level bloğu koyduğunda kendisinin yenilemesini sağlamak mümkünmüdür acaba? :haa:
  8. E

İstek mobdan düşen itemi sadece öldüren kişinin alabilmesi

Herkese merhabalar, sizlerden şöyle bir Skript isteğim olacak; mesela zombi öldürünce zombiden düşen itemi sadece zombiyi öldüren kişi alacak ve yapılabilirse düşen itemin üstünde öldüren kişinin ismi yazacak. yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
  9. LaudresOrg

FİRENETWORK > SEZON 1.0 > OPFACTİON > EMEKSKYBLOCK > PAZAR 18:00 BÜYÜK AÇILIŞ > ERKEN GELENLERE 2X EVENT ÖDÜLÜ > COİN > BALIKÇI > ÖZEL MARKETLER

Sponsorluk :büyük küçük farketmeden onlinelara göre sunucu açıldığında hepinizle birlikte klanlarınızla başlayacaksınız discord adresinden konuşmalar yapabiliriz.#HYPE KOPYANABİLİR ADRESLER İP : Play.Firenetwork.Net(Bakımda) Discord : https: //discord. gg /65jXdeJf
  10. MrPopkek

Mincraft Sunucumuza Gelmek İstermisin

Merhaba,Ben MrPopkek arkadaşlarımla beraber bir sunucu kurmak istedik ve güzelde bir sunucu kurduk sunucumuzda anti,xray, sethome, takımkurma gibi bazı pluginler yer alıyor sunucumuz vanilla sunucusu olup 1.17.1 sürümünde çalışıyor ip ise :MCTRSURVIVAL.aternos.me isteyenler gelebilir ve daha...
  11. Hakimiyet

Yardım Minecraft chunklar yüklenmiyor ve canlılar hareket etmiyor

yukardada belirttiğim gibi birden oyunum çöktü çökme raporu almadım tekrar girdim ve canlılar donuk chunklar yüklenmiyor aşşağı düşüyorum lütfen yardımcı olun
  12. REGULUSNETW0RK

Yardım Çözüldü! 1.12.2 sunucu açılmaması problemi

Kendi localhostum'da yaptığım 1.12.2 skyblock paketim sorunsuz çalışıyor fakat vds'e attığımda paketimi sunucu açılmıyor aynı vds'te 1.8 paketler çalışıyor bunun sorunu nedir sizce arkadaşlar?
  13. REGULUSNETW0RK

Konu kapanabilir.

Konu kapanabilir.
  14. Altin_Oyuncu

Yardım Aternos PlotSquared Türkçe Dosyası Arıyorum

MERHABA Aternos'dan Server Açtım. Ama PlotSquared ingilizce olduğu için kimse oyuna girmiyor...
  15. BloodXGamerTR

ChestCommands Yardım edin! ;(

Arkadaşlar aşağıdaki gibi Yetkisi olan bir oyuncuda - Kullanım: Alınabilir Yetkisi olmayan oyuncuda ise; - Kullanım: Alınamaz yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim, İstediğim aşağıdakiler gibi;
  16. BloodXGamerTR

Yardım Citizens 1.16x çalışmıyor

Ben Sunucuma Citizens ve CommandNPC pluginini yükledim ama ikiside çalışmıyor "citizens plugini /npc komutunu çalıştıramadı" diyor ne yapmam lazım hangi sürüm hangi eklenti indirmem lazım yardımcı olursanız sevinirim. sunucum: Spigot 1.16x
  17. BloodXGamerTR

Yardım Chestcommands yardım

Arkadaşlar aşağıdaki gibi Yetkisi olan bir oyuncuda - Kullanım: Alınabilir Yetkisi olmayan oyuncuda ise; - Kullanım: Alınamaz yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  18. Symo

Minecraft için Ekonomi Plugini olan küçük kendi çapımda bir 1.16.5 server açtım Gelmek isteyenler yazabilir Symo#1737

Yarı Survival Yarı Ekonomi Olan servera gelmek isterseniz beni ekleyin yeter küfür olmayacak toxiclik olmayıcak oyuncular arıyorum Symo#1737
  19. Cuveq_plg

Profesyonel Pluginer/Developer İsteyen İçeri

Selamlar Ben Efe 15 Yaşındayım 4-5 Yıl Gibi Bir Süredir Pluginerlik/Developerlik Yapıyorum Uygun Bir Ücret Karşılığı Hizmet Verebilirim. Reklam ve İşbirliği İçin: [email protected] Discord Adresim: C !_! v e q#0001
  20. D

List Variabledekileri Nasıl Sayabilirim

Merhaba bir skript yazıyorum ama bir yere tıkandım. Her oyuncunun kendine özel envanteri var. Mesela benim envanterimde 3 elma 2 armut olsun ben /envanter yazdığımda Elinde 3 Elma 2 Armut Var yazmasını istiyorum nasıl yapabilirim.
  21. XqueryXL

1.16.5 Yenilikçi Zor Survival [mc.sarolyncraft.com]

Biz kimiz? Biz yeni nesil olan bir Minecraft Emek Survival sunucusunun yöneticileriyiz ve birçok yeni sistem ile sizlere hizmet veriyoruz. Eğer bu sistemlere göz atmak istiyorsanız bir an önce gelin ve sunucumuz'da yerinizi alın. Peki sunucumuz'da hangi sistemler bulunuyor? Kanlı ay sistemi...
  22. SkyNetworkTurkiye

REKLAM Aternos 4 Oyunlu Sunucumuza (5.s Si Eklenecek) YouTuber Aranıyor!

Merhaba Sevgili Form Üyeleri, Geçenlerde Açmış Oldugum Aternos Sunucum İçin YouTuber Arıyorum. Şartlar Yerine Getirildiği Zaman YOUTUBER Rank Verilecektir. Şartlar : 50 Abone Üstü Olmak Videolarının 30 İzlenme Üstü Olması En Az 5 Like Ve 5 Yorum Olmalı (Bot Kontrolü İçin) Bu Şartları...