LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

Yiğitt522

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Yiğit KUL
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz: Skype --> yigitbaba5752 facebook --> Yiğit kul
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ZyGardeCL
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3-4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Açıldığından 3-4 gün sonra
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Açıldığından Beri Oynamaktayım.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Malesef
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Sadece Kendi Sunucum Olmustu
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: tabii ki Pişman Olmayacaklar umarım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Hilelerden Barındırmak İstiyorum Oyuncularimiz Rahat Bir PvP Sunmak için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Daha Bilgi Olduğuma İnanıyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Mute Yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Hilelere Normal Davranmam Başka Oyuncularla Arkadaş gibi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Gerektiği Zaman Her İnsan Oğlu Kullanir Diye Düşünüyorum.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım rahat.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Var : Daha Kuvvetli Hile Korumasi Getirilsin Yeterlidir. İyi Forumlar.

BurakH4cker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Burak Öğütçen
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:[email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):BurakOgutcen_YT
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Şimdi
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 hafta
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Yok
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Hub sunucularda yetkil oldum ve benden memnunlar
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Size yardım cı olmak istiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:plugin tecrübem yani komut bilgim %99 çok iyi anlarım
Hiç ban veya mute yediniz mi?:yemedm
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi davarnırım yardım ı olurum
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hiç kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Siz ne derseniz o ve kasa sistemi getirebilirim

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Sedat Çelik
Yaşınız: 15
Skype veya Facebook adresiniz: Facebook.Com/nutroxxtr
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Nutroxxtr
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 6 yıldır mükemmel bir şekilde minecraft hayranıyım.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Olduğunu Biliyordum Ama Bugün Girdim İlk Defa.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9 Olurdu 1 Puanı Kırmamın Sebepi Hack Kullanımıdır.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Betacraft.Org'ta 3 Aylık Rehberlik, MasterPvP'de ki Siz iyi bilirsiniz. Moderatorluk ,Badlion'da 2 Aylık Reklamcı , Play.alpgamestr.net 4 Aylık Rehber mchubturk.com'da 2 Aylık Rehberlik Play.skyzeus.net 1 Aylık Deneme Rehber 3 Aylık Rehber
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hazırdanda öte
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Güvenilir Ve Tanıdık Buldum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet iyi bir şekilde.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Çok Aktif Olmam Ve Hile,küfüre karşı nefretimle
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hypixelde 1 Aylık ban desem yeridir başka yok :D
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı Ve Anlaşılır Bir Biçimde.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): NEFRET EDERİM!
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: EVET
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Yok Builderlar İsteyebilir Diye Düşünüyorum :D
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız: Eren Vergil
Skype veya Facebook adresiniz:Skype:erenvgl
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):zFlowEren
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3 Yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Kurucu ile arkadaştım (Ali) sunucusunun reklamını yaptı bende bir bakayım diye girmiştim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 6 Ay
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Faction Skyblock serverlerinde builder ve admin olarak görev yaptım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:6 Aydan sonra olsun artık :)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Zaten bu serverde 4-5 saat oynuyorum birde modum olsa güzel olur
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:pvP` im ve sunucudaki aktifliğim
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Mute yemiştim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi davranırım başkalarına ve yetkililere küfür ederlerse uçan mute kapıdadır
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Yok.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Uyum sağlayacağımı düşünüyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? Oto Mute çünkü sunucuda ben durursam oto muteye iş düşmez
Sunucu henüz bir aylık bile değilken...
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Görkem Alp
Skype veya Facebook adresiniz:live:ezeeeel1
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):GorkemAlp
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 20 gün önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:20 gündür
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet : Şuanda VİP 'm
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi Sunucumda Yetkili oldum kodları vs biliyorum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet,Herzaman :)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuya Katkım olsun istiyorum zaten vip almıştım :)
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Anlaşırım kimseyle küs değilim ali abi ve yunus beni tanıyor Modlarla flnda konuşuyoruz.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: MOD Luk yapabilcek kapasiteye sahibim umarım olurum,Sw de oyuncuları sürekli uyarıyorm yetkili olmasamda.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Evet yedim ama 1 kere oda ztn yanlış anlaşılmaymış.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: iyi kalpli sevecen asil :D
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 1000/1 kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hack koruma sistemini kaldırmak isterim ve Rank sistemini Gold,emreal,diamond ve points olarak ayırabilirz kille göre değil. İnşallah olurum :)
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız: Beyza Usta
Yaşınız: 14
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : Live : Beyza329 İsim Beyza ZezeCookie Yazar.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Bad_Girly
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 Yıldır Oynamaktayım.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 1 Gün Önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 5 Saat Önceden Beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Bu Sunucuda Hayır Ama Diğer Sunucularda Oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Legendary Craft,Soul Craft,Kitpvp Serverinde
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hissediyorum,Ve Kendimi İşime Verebileceğime İnanıyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Adaleti,Hoşgörüyü,Dostluğu Sağlayabileceğime İnandığım İçin.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Anlaşabilirim Buna İnanıyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Argo Söz Kullanmam, Kötü Davranış Sergilemem, Önyargılı Hiçbirzaman Olmadım Olmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, Yemedim Çünkü Herzaman Güvenilir Ve Adaletliyimdir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı Davranırım, Bütün Sorularına Cevap Veririm.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır, Ağzıma Bile Almam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet, Anlaşabilirim.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hayır, Çünkü Şuanlık Sunucunuz Dört Dörtlük.
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Yiğit KUL
Skype veya Facebook adresiniz: Skype --> yigitbaba5752 facebook --> Yiğit kul
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ZyGardeCL
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3-4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Açıldığından 3-4 gün sonra
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Açıldığından Beri Oynamaktayım.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Malesef
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Sadece Kendi Sunucum Olmustu
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: tabii ki Pişman Olmayacaklar umarım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Hilelerden Barındırmak İstiyorum Oyuncularimiz Rahat Bir PvP Sunmak için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Daha Bilgi Olduğuma İnanıyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Mute Yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Hilelere Normal Davranmam Başka Oyuncularla Arkadaş gibi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Gerektiği Zaman Her İnsan Oğlu Kullanir Diye Düşünüyorum.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım rahat.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Var : Daha Kuvvetli Hile Korumasi Getirilsin Yeterlidir. İyi Forumlar.
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız:Burak Öğütçen
Skype veya Facebook adresiniz:[email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):BurakOgutcen_YT
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Şimdi
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Yok
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Hub sunucularda yetkil oldum ve benden memnunlar
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Size yardım cı olmak istiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:plugin tecrübem yani komut bilgim %99 çok iyi anlarım
Hiç ban veya mute yediniz mi?:yemedm
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi davarnırım yardım ı olurum
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hiç kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Siz ne derseniz o ve kasa sistemi getirebilirim
Reddedildiniz.

BatucuqTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Batuhan YİLDİZ.
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:Skypem yok fakat Discordum var.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iWallys.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıldır Oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP zamanında keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:3 Haftaya yakın bir süredir oynuyorum. (yunus veya sayko bilir )
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5 olurdu :).
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır, olmadım fakat olmayı düşünüyorum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Verebilirim, Provanasda Rehber,BaşRehber Oldum. (istifa ettim)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Her zaman açığım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuyu iyi yerlere getirmek,küfürü azaltmak,hile kullanımını engellemek için olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşabilir misiniz olmaz bana göre, hepsiyle anlaşıyorum :).
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Her insan farklıdır derler fakat, öle değişik bir özelliğim yok fakat,baktığımda herkes küfür ederken ben sadece uyarıyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Arada çok sinirlenip küçük küfürler ettiğim oluyor fakat, öle ağır bir küfür yemedim tabii ki.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoşgörülü,sevecen,mutlu davranırım.
Küfür , argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 2000 Mesaj attıysam %3.7 ihtimalle 2si küçük bir küfürdür.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Her zaman anlaşırım, olmassa anlaşmaya çalışırım. Yeterki kavga olmasın.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yok böle iyi ama ali abiye oyuncuların istedikleri mantıklı şeyleri söylerim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Batuhan YİLDİZ.
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:Skypem yok fakat Discordum var.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iWallys.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıldır Oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP zamanında keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:3 Haftaya yakın bir süredir oynuyorum. (yunus veya sayko bilir )
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5 olurdu :).
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır, olmadım fakat olmayı düşünüyorum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Verebilirim, Provanasda Rehber,BaşRehber Oldum. (istifa ettim)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Her zaman açığım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuyu iyi yerlere getirmek,küfürü azaltmak,hile kullanımını engellemek için olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşabilir misiniz olmaz bana göre, hepsiyle anlaşıyorum :).
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Her insan farklıdır derler fakat, öle değişik bir özelliğim yok fakat,baktığımda herkes küfür ederken ben sadece uyarıyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Arada çok sinirlenip küçük küfürler ettiğim oluyor fakat, öle ağır bir küfür yemedim tabii ki.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoşgörülü,sevecen,mutlu davranırım.
Küfür , argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 2000 Mesaj attıysam %3.7 ihtimalle 2si küçük bir küfürdür.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Her zaman anlaşırım, olmassa anlaşmaya çalışırım. Yeterki kavga olmasın.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yok böle iyi ama ali abiye oyuncuların istedikleri mantıklı şeyleri söylerim.
Bekleyenler listesindesiniz.

PleaseHitMe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Cavid Sulantlı
Skype veya Facebook adresiniz: cabirsultanov (skype)
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): cav3d (kendi premium hesabım)
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 20 günden beri sunucuyu takip ediyorum.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Azerbeycanlı olduğumdan dolayı giremiyorum ama bu sıralar VPN ile gireceğim.Şuanlık araştırıyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: TurkishPvP - SeniorAdmin, AZCraft - Moderatör, CubeTürk - Admin ve 2-3 sunucuda.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabiiki de!Çünki ben 2 yıldır yetkililik üzre çalışıyorum.İlk tecrübemi factions serverlerde geçirdim.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Böyle güzel serverlerde yetki olmaktan gurur duyuyorum.Açıkcası böyle serverde adaletsizlik olması beni gıcıklandırır.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, anlaşabilir.Herkese saygı duyarım ve böyle bir karakterim var.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Adilim ve dostu dostan ayırmam.En yakın arkadaşım olsa bile kanunlara uyarım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, sunucuya giremedim ama VPN ile sunucuya gireceğim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Yersiz konuşman ve türkçeme dikkat ederim.Herkesle samimi olurum.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır öyle bir kişiliğe sahib değilim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Tabiiki anlaşırım.Dediğim gibi herkesle samimi olmağa çalışıyorum ve saygı duyarım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Eklemek veya kaldırmak istediğim bir şey yok.İyi günler!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Cavid Sulantlı
Skype veya Facebook adresiniz: cabirsultanov (skype)
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): cav3d (kendi premium hesabım)
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 5 Aydan beri sunucuyu takip ediyorum.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Azerbeycanlı olduğumdan dolayı giremiyorum ama bu sıralar VPN ile gireceğim.Şuanlık araştırıyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/10
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: TurkishPvP - SeniorAdmin, AZCraft - Moderatör, CubeTürk - Admin ve 2-3 sunucuda.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabiiki de!Çünki ben 2 yıldır yetkililik üzre çalışıyorum.İlk tecrübemi factions serverlerde geçirdim.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Böyle güzel serverlerde yetki olmaktan gurur duyuyorum.Açıkcası böyle serverde adaletsizlik olması beni gıcıklandırır.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, anlaşabilir.Herkese saygı duyarım ve böyle bir karakterim var.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Adilim ve dostu dostan ayırmam.En yakın arkadaşım olsa bile kanunlara uyarım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, sunucuya giremedim ama VPN ile sunucuya gireceğim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Yersiz konuşman ve türkçeme dikkat ederim.Herkesle samimi olurum.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır öyle bir kişiliğe sahib değilim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Tabiiki anlaşırım.Dediğim gibi herkesle samimi olmağa çalışıyorum ve saygı duyarım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Eklemek veya kaldırmak istediğim bir şey yok.İyi günler!
Reddedildiniz.

Tuncaay

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Tuncay Özman
Skype veya Facebook adresiniz:Discord kullanıyorum GBGTuncayConSina#1935
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Tuncaay
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP efsane zamanlar
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.3
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Flare faction serverinde adminlik yaptım (KAPANDI)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet uzun zamandır (2 seneden beri geri dönmeyi bekliyorum)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Türkiyedeki küfürbaz ve hilekar oyuncular çok var bende onları serverden arındırmak için şansımı demiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet bu konuda kendime güveniyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben bir klavye artisti değilim ve her zaman açık sözlüyüm
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Başka sunucuların kurucuları ile görüştüm bu konu ile ancak temiz çıktı
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Öfkeme hakim olabilirim (Anne babaya küfür hariç)
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Dediğim gibi ben klave artisti değilim :)
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet cana yakın birisiyim ve diğer yetkili arkadaşlarla anlaşacağıma inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı Pvp serveri olduğu için donorların setleri çok güçlü oluyor ve oyunun tadını kaçırıyor bu da olursa notum kesinlikle 10 olur :)

AliErtugTUNÇ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Ali Ertuğ TUNÇ
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: [email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): AliErtug
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra, boş zamanlarımda oynadım.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Büyük sunucularda görev yapmadım. Küçük olan 3 sunucuda görev yaptım MagicPvP , DenizNw diğer sunucunun ismini hatırlamıyorum. Çünkü o serverde çok kısa süreli bir yetkim olmuştu.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü sunucuyu güzel buluyorum ve gelişen bir sunucu olduğunu düşünüyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet anlaşabileceğimi düşünüyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Herkese adil davranırım , saygılıyımdır , ağzımdan kötü kelimeler küfür vb çıkmaz , kuralları çiğneyen en yakın arkadaşım dahi olsa cazasını veririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hile yazdığım için oto muteden 5 dakikalık mute yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı , adil ve herkese eşit davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır. Hiçbir zaman ağzımdan kötü söz çıkmaz
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet. Anlaşabileceğimi düşünüyorum bazı yetkilileri tanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Evet yetkili olursam oto muteyi ekip ile anlaşarak kaldırmayı düşünüyorum

EmeraldPoyraz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Poyraz Şimşek
Skype veya Facebook adresiniz: skype: ventrox.hdd facebook: tc poyraz şimşek
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): EmeraldPoyraz
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 8
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10.00
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: BadLion, xFall,
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet!
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü bu sunucuya aşıgım
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabii ki!
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Saygılı olmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Bazen 'gg' yazerken yiyorum. Birde yanlış yere ban yemiştim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Hoş
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Yok böyle gayet iyi. <3

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Tuncay Özman
Skype veya Facebook adresiniz:Discord kullanıyorum GBGTuncayConSina#1935
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Tuncaay
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP efsane zamanlar
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.3
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Flare faction serverinde adminlik yaptım (KAPANDI)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet uzun zamandır (2 seneden beri geri dönmeyi bekliyorum)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Türkiyedeki küfürbaz ve hilekar oyuncular çok var bende onları serverden arındırmak için şansımı demiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet bu konuda kendime güveniyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben bir klavye artisti değilim ve her zaman açık sözlüyüm
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Başka sunucuların kurucuları ile görüştüm bu konu ile ancak temiz çıktı
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Öfkeme hakim olabilirim (Anne babaya küfür hariç)
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Dediğim gibi ben klave artisti değilim :)
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet cana yakın birisiyim ve diğer yetkili arkadaşlarla anlaşacağıma inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı Pvp serveri olduğu için donorların setleri çok güçlü oluyor ve oyunun tadını kaçırıyor bu da olursa notum kesinlikle 10 olur :)
Reddedildiniz.
Bu arada o setleri kaldırırsak nasıl para kazanıcaz, sunucu nasıl ayakta kalıcak bir açıklar mısınız?
O setler VIP üyeliklerin ana olayı.
Adınız ve Soyadınız: Ali Ertuğ TUNÇ
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: [email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): AliErtug
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra, boş zamanlarımda oynadım.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Büyük sunucularda görev yapmadım. Küçük olan 3 sunucuda görev yaptım MagicPvP , DenizNw diğer sunucunun ismini hatırlamıyorum. Çünkü o serverde çok kısa süreli bir yetkim olmuştu.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü sunucuyu güzel buluyorum ve gelişen bir sunucu olduğunu düşünüyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet anlaşabileceğimi düşünüyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Herkese adil davranırım , saygılıyımdır , ağzımdan kötü kelimeler küfür vb çıkmaz , kuralları çiğneyen en yakın arkadaşım dahi olsa cazasını veririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hile yazdığım için oto muteden 5 dakikalık mute yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı , adil ve herkese eşit davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır. Hiçbir zaman ağzımdan kötü söz çıkmaz
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet. Anlaşabileceğimi düşünüyorum bazı yetkilileri tanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Evet yetkili olursam oto muteyi ekip ile anlaşarak kaldırmayı düşünüyorum
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız: Poyraz Şimşek
Skype veya Facebook adresiniz: skype: ventrox.hdd facebook: tc poyraz şimşek
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): EmeraldPoyraz
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 8
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10.00
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: BadLion, xFall,
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet!
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü bu sunucuya aşıgım
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabii ki!
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Saygılı olmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Bazen 'gg' yazerken yiyorum. Birde yanlış yere ban yemiştim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Hoş
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Yok böyle gayet iyi. <3
Reddedildiniz.

FrostNavi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız:Sefa Duymaz
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:Skype adresim : facebook:sedadymz16
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): XNiceKardeslerX
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 19.6.2017 tarihinde
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bugun Başladım
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır Başka serverlerde yetkim olmuştu.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: FrostNW MultiCraft MitiCraft Hatırladığım kadarı bunlar Eskidende yapmış olduğum Yetkiler var bazı serverlerde Ama Hatırlamıyorum.Referans için ne gibi bir şey yapmalıyım ?
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Beğendim.İşlevi Güzel
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Öncelikle oyuncularla çok ilgilenirim.Serverin başka sorunlarına diğer yetkililer bakarken ben oyuncular ile ilgilenirim.Sıkıntı olmasın diye.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Anlayışlı
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır Aşırı sinir olunca kullanırım.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Öncelikle Şu ana kadar serverde kötü yanı olan tek şey: Alım varmı diyince 5 dakika mute yemek süresi indirilmeli veya kaldırılmalı.

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Sefa Duymaz
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:Skype adresim : facebook:sedadymz16
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): XNiceKardeslerX
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 19.6.2017 tarihinde
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bugun Başladım
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır Başka serverlerde yetkim olmuştu.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: FrostNW MultiCraft MitiCraft Hatırladığım kadarı bunlar Eskidende yapmış olduğum yetkili serverlerden Bazıları bunlar.Referans için ne gibi bir şey yapmalıyım ?
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Beğendim.İşlevi Güzel
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Öncelikle oyuncularla çok ilgilenirim.Serverin başka sorunlarına diğer yetkililer bakarken ben oyuncular ile ilgilenirim.Sıkıntı olmasın diye.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Anlayışlı
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır Aşırı sinir olunca kullanırım.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Öncelikle Şu ana kadar serverde kötü yanı olan tek şey: Alım varmı diyince 5 dakika mute yemek süresi indirilmeli veya kaldırılmalı.
Reddedildiniz.

xV3D4TX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.

Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.