[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk markete gidiyorum silahımı bombamı alıyorum eroin tarlasında eroinimi işleyip satıyorum hastaneye markete bombalı saldırı düzenliyom çok iyi :D ha bu arada eroin toplarken beni tutuklamaya çalışan polisi silahla vurdum diye bana küfür etti :D

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk markete gidiyorum silahımı bombamı alıyorum eroin tarlasında eroinimi işleyip satıyorum hastaneye markete bombalı saldırı düzenliyom çok iyi :D ha bu arada eroin toplarken beni tutuklamaya çalışan polisi silahla vurdum diye bana küfür etti :D
Sw Çöktü Galiba Sen Girebiliyormusun ?

altug2001

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yaptığınız Yorumu Hiç Beğenmedim .. Daha Farklı Dil İle Dile Getirebilridiniz .. Ve Şu Kendinizi Büyük Görme Olayından Vaz Geçin Artık Nedir bu ?
"rpg pluginine dair hiçbir şey bulunmamaktadır" "birinden yardım isteyin vede çoğunlukla rpg pluginleriyle serveri yönetin"
Ben Farklı Bir Sunucu Açtım Bu Role Playın Biraz Farklı Versionu Eğer Bakarsan
" Türünün İlk Örneği! " Diyor .. Yani Yeni Bir Tür Klasiklerin Dışında .. Sunucumuzda Yetkili Bulunmamaktadır .. Serveri Yönetmek isteseydim Whiteliste Alırdım Cahil Değilim .. Düşündüğünden Daha Fazla Bilgim Var .. Beş Para Etmez Ne Demek Ya Sen Kimsin Kardeşim Kimsin Sen ? Kızdırdın Sabah Sabah .. Bak Eleştiriye Açık Bir İnsanım Sunucu Role Play Olmamış Diyen Herkese Olumlu Cevaplar verdim Ama Bu Mesajıda Artık Kaldıramıyorum Kardeşim , Beş Para Etmez Ne Demek .. Sen çok mu Para Edersin ?[DOUBLEPOST=1436186075,1436186029][/DOUBLEPOST]
Derken ? Yeni Bir Role Play Tarzı Sunucu İşte Gerçek Hayat Sunucusunun İlk Örneği .. ( Türkiye'de )[DOUBLEPOST=1436186114][/DOUBLEPOST]
En Yakın Zamanda ..[DOUBLEPOST=1436186147][/DOUBLEPOST]
Bu Konuda birçok Şikayet Var Ne Yapacağımı Şuanda Bilmiyorum :/
Heheheh k.b fazla kaba davrandım bir anda yazdım banada yazdıklarında bende sinir olmuştum ama sadece biraz oyunculardan fikir alın kendinize özel sayfa açabilirsiniz oraya oyuncular tavsiye bırakabilir ve rahatlıkla sorunları çözebilirsiniz bide minigamesle rpg nin cidden birleşmesi olmamış ya sadece rpg aç bence yada sadece minigames aç ikisinden birine karar ver[DOUBLEPOST=1436645332][/DOUBLEPOST]
Öncelikle Yaptığınız Yorumu Hiç Beğenmedim .. Daha Farklı Dil İle Dile Getirebilridiniz .. Ve Şu Kendinizi Büyük Görme Olayından Vaz Geçin Artık Nedir bu ?
"rpg pluginine dair hiçbir şey bulunmamaktadır" "birinden yardım isteyin vede çoğunlukla rpg pluginleriyle serveri yönetin"
Ben Farklı Bir Sunucu Açtım Bu Role Playın Biraz Farklı Versionu Eğer Bakarsan
" Türünün İlk Örneği! " Diyor .. Yani Yeni Bir Tür Klasiklerin Dışında .. Sunucumuzda Yetkili Bulunmamaktadır .. Serveri Yönetmek isteseydim Whiteliste Alırdım Cahil Değilim .. Düşündüğünden Daha Fazla Bilgim Var .. Beş Para Etmez Ne Demek Ya Sen Kimsin Kardeşim Kimsin Sen ? Kızdırdın Sabah Sabah .. Bak Eleştiriye Açık Bir İnsanım Sunucu Role Play Olmamış Diyen Herkese Olumlu Cevaplar verdim Ama Bu Mesajıda Artık Kaldıramıyorum Kardeşim , Beş Para Etmez Ne Demek .. Sen çok mu Para Edersin ?[DOUBLEPOST=1436186075,1436186029][/DOUBLEPOST]
Derken ? Yeni Bir Role Play Tarzı Sunucu İşte Gerçek Hayat Sunucusunun İlk Örneği .. ( Türkiye'de )[DOUBLEPOST=1436186114][/DOUBLEPOST]
En Yakın Zamanda ..[DOUBLEPOST=1436186147][/DOUBLEPOST]
Bu Konuda birçok Şikayet Var Ne Yapacağımı Şuanda Bilmiyorum :/
Heheheh k.b fazla kaba davrandım bir anda yazdım banada yazdıklarında bende sinir olmuştum ama sadece biraz oyunculardan fikir alın kendinize özel sayfa açabilirsiniz oraya oyuncular tavsiye bırakabilir ve rahatlıkla sorunları çözebilirsiniz bide minigamesle rpg nin cidden birleşmesi olmamış ya sadece rpg aç bence yada sadece minigames aç ikisinden birine karar ver

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben önceden factiion oynardım. ama bu tür serverler çok güzele benziyor. İLK DEFA SİZİN SERVERİNİZE GELİCEM

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya bu ne adamı kovalarken mesela /universite yazıyo adam kaçıyo[DOUBLEPOST=1436647525,1436647495][/DOUBLEPOST]Ayrıca millet mcdonalds a gitmiyo /mcsoy /atmhack yapıp binaların içinde para alıyolar[DOUBLEPOST=1436700174][/DOUBLEPOST]Texure pack geliştirilmeli ağaçlar normal taşlar normal parmaklıklar norrmal üşenmeyip yapsanız herşeyin texure unu :olgun:

OAKRLAD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hiç beğenmedim işten çıkamıyom nasıl para kazanılıyor bilmiyorum verilmemiş bunlar kelepçe tarayıcı silah hep hata var kesinlikle tavsiye etmem

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
RPG nin slotu çok az yükseltin en kısa zamanda lütfen...

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Yine Gitti :D
Bu Arada Astronot , Pilot , Öğretmen ve Futbolcu Gelsin Artık Lütfen Hep Aynı Meslekler Çok Sıkıyor ;(