bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu sistemleri oldukça hoş ve kaliteli, emek veriyorsunuz. Ancak kitleniz kanser. Oyun oynanacak gibi değil.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Alakası yok, diğer sunucuların kitleleri bu kadar küfür etmiyor.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz iyi, güzel de güncelleme duyurularınızda sorunları ve hataları çözdük diyorsunuz ancak hatalar hala mevcut oluyor. Sunucunuzu kötülemek istemiyorum ama lütfen yalandan güncelleme mesajları atmamanızı rica ediyorum. Bir diğer söyleyeceğim şey ise, sunucuya yeteri kadar ilgi gösterilmemesi. Lütfen bu konuda da gerekli düzenlemeleri yapmanızı, sunucu ve oyunculara daha çok ilgi göstermenizi rica ediyorum.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz iyi, güzel de güncelleme duyurularınızda sorunları ve hataları çözdük diyorsunuz ancak hatalar hala mevcut oluyor. Sunucunuzu kötülemek istemiyorum ama lütfen yalandan güncelleme mesajları atmamanızı rica ediyorum. Bir diğer söyleyeceğim şey ise, sunucuya yeteri kadar ilgi gösterilmemesi. Lütfen bu konuda da gerekli düzenlemeleri yapmanızı, sunucu ve oyunculara daha çok ilgi göstermenizi rica ediyorum.
Ekibimiz gece gündüz bu işle uğraşırken, "yalandan güncelleme mesajları atmamanızı rica ediyorum. " demeniz Abesle iştigaldir. Gecemizi gündümüzü, hatta bazı zamanlar sunucu işleri yoğun olduğunda yemek yemeyi bile unutabiliyoruz. Evet, bu kadar bağımlıyız bu sunucuya. Sizin bunu demeniz, bizim için küfürden farksızdır. Gerekli düzeltmeleri değil, neyin hatalı olduğunu söyleyin ki, bizde yapılacaklar listemize bir tane daha ekleyelim.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Ekibimiz gece gündüz bu işle uğraşırken, "yalandan güncelleme mesajları atmamanızı rica ediyorum. " demeniz Abesle iştigaldir. Gecemizi gündümüzü, hatta bazı zamanlar sunucu işleri yoğun olduğunda yemek yemeyi bile unutabiliyoruz. Evet, bu kadar bağımlıyız bu sunucuya. Sizin bunu demeniz, bizim için küfürden farksızdır. Gerekli düzeltmeleri değil, neyin hatalı olduğunu söyleyin ki, bizde yapılacaklar listemize bir tane daha ekleyelim.
Bak bunu bilmiyordum işte. Özür diliyorum dediklerim için.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sponsor olurken kaç coin olursa olsun hata veriyor ve 1 ile 10 arasındaki bir değeri gösteriyor. Küfür engelleme yetersiz, crossteamların önüne geçilemiyor, hileler ve makrolar haddinden fazla vb. Bu tarz sorunların sizin için önemini bilemem ama seviyeli ve kaliteli bir oyuncu kitlesi elde etmek istiyorsanız bu sorunları 15 tatilden önce halletmeye çalışmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. @GameKingTr59

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Sponsor olurken kaç coin olursa olsun hata veriyor ve 1 ile 10 arasındaki bir değeri gösteriyor. Küfür engelleme yetersiz, crossteamların önüne geçilemiyor, hileler ve makrolar haddinden fazla vb. Bu tarz sorunların sizin için önemini bilemem ama seviyeli ve kaliteli bir oyuncu kitlesi elde etmek istiyorsanız bu sorunları 15 tatilden önce halletmeye çalışmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. @GameKingTr59
- Sponsor sistemini bir kaç kez denedik, bir sorun göremedik. Lütfen, tekrar deneyip bize hata ile ilgili görüntü ile geri dönüş yapabilir misiniz?
- Küfür sistemi için daha neler yapabileceğimize bakacağız, zîrâ şu anki sistemin genel olarak küfürleri engellediğini düşünüyoruz. Bundan daha ötesini engellemeye çalışmak 3000 kişinin aktif olduğu sunucuda daha da zor, çok fazla CPU kullanımı demektir.
- Son zamanlarda oluşan oyundan atma sorunlarını çözüldü, QuantumLobby projesine devam ediyoruz. Bu sistem aktif olduktan sonra "WatchDog" veya adı her neyse bir ekip kurmayı düşünüyoruz. Türk kitlesini bildiğimiz için, eldeki en iyi seçenek bu gibi gözüküyor. Maalesef, bu durumlara en güzel çözüm özel bir Client yapmak olacaktır. Bunun için fazla zamanımız yok, yazın veya sonbahar zamanına doğru bu projeyi canlandırmayı düşünüyoruz.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
KillAura için 17 CPS üzerine çıkan herkesi otomatik banlaması daha uygun.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
17 CPS ve üstü sandığının aksine Killaura değil makrodur. Killaura aimlock desteği verir, vuruş hızıyla alakası yoktur.

Çoğu hilede Saniye başına tıklama ayarı vardır. Bizim akıllı olan oyuncularımız bunu sona çekerler. Açıkçası AAC'den bile kaçamayacak kadar beceriksizdir. KillAura AimLock desteği vermez. AimBot açarsanız KillAura ile birlikte kafaya vurur. 17 CPS sınır benim için Türkiye'de 17 CPS'nin üzerine çıkabilecek oyuncu 2 elin 10 parmağını geçmez.

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çoğu hilede Saniye başına tıklama ayarı vardır. Bizim akıllı olan oyuncularımız bunu sona çekerler. Açıkçası AAC'den bile kaçamayacak kadar beceriksizdir. KillAura AimLock desteği vermez. AimBot açarsanız KillAura ile birlikte kafaya vurur. 17 CPS sınır benim için Türkiye'de 17 CPS'nin üzerine çıkabilecek oyuncu 2 elin 10 parmağını geçmez.
17 CPS'nin üzerine çıkan o kadar çok kişi var ki...