Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok iyi ve kaliteli bir hizmet verdiğimiz için ekip olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz .
-MineTurkNW

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben tüm minecraft açmak isteyen arkadaşlarımıza şiddetle Batıhostu tavsiye ediyorum.
Makinalarının performansı,ticketlere hızlı cevap vermeleri, çok iyi şekilde yardımcı olmaları ve fiyat açısından mükemmeller.
Ben diğer hostinglerden de sunucu açtığım ve işlettiğim için biliyorum.Müşterisi olduğum hiçbir hosting benimle batıhost kadar ilgilenmedi.
Yapmak zorunda olmadıkları birçok iş rica ettiğim zaman hiçbir ricam geri çevrilmedi.
Memnuniyet garantisini ben veriyorum.Kendilerinede çok teşekkür ediyorum.

MinecraftCelil

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Berbat vdsleri var almayın derim sunucum sürekli çöküyor interneti düşük olduğundan.

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeni projelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

http://mc.tc üzerinden ücretsiz minecraft araçlari veriyoruz, bir süre sonra ücretsiz dns hizmeti vereceğiz, daha sonra ise youtuber ve harita yapmak isteyen arkadaşlara ücretsiz 4 kişilik minecraft hosting hizmetimiz başlayacak.

http://minecraftserverler.com sitemiz gün geçtikçe daha çok oyuncu tarafından ziyaret ediliyor, sunucu alan arkadaşların reklamlarını burada ücretsiz yapmayı planlıyoruz.

http://bativip.com adresimizi herkesin daha kolay kullanımı için yeniden kodluyoruz.

vds üzerinde minecraft yönetimini kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz araçlar mevcut, bunları yakında herkesin kullanımına sunacağız.

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Kaliteniz İyi İlgilenmenizde çok iyi başarılar Teşekkürler

Fx Teams

MinecraftCelil

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Destek talebi açtım diyorlarki internette problem yok speedtest yalanmı söyleyecek ? İnternet hat kısıtlaması var bu firmada.

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yönetim paneli Windows 98'dan sömürülmüş galiba. Modernlik sıfır, görünüş konusundan sınıfta kalmış,hizmetten bahsetmiyorum bile. Memnun olan varsa ne mutlu onlara benim için sınıfta kalmış bir firma.

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konulara mümkün olduğunca güzel cevaplar vereyim diyorum ama üslup farklı olunca ister istemez cevap da bozuk çıkıyor.
konuya gelecek olursak;

Yönetim paneli olarak ne tür bir şey bekliyordunuz acaba sayın Cowboy :)

Altı üstü görevi sunucu açık mı değil mi kontrol etmek olan bir programı sizin için yanar dönerli, atlamalı zıplamalı mı yazalım :) Program yüzde yüz bizim imalatımız ve hızlı çalışması için en alt şartlarda ve en az görünüm ile yazıldı. Çünkü ne kadar az ram harcarsa ve ne kadar hızlı çalışırsa size o kadar yardımcı olacak diye düşünüldü. Asıl görevi sunucuya sizin istediğiniz herhangi bir paketi bize ihtiyacınız olmadan kurmanızı sağlamak..

ek olarak Öğretmen sizseniz biz sınıfı geçmeyelim zaten. Devamsızlıktan kalmaya razıyız.

45 TL karşılığında,
VDS, 10 farklı Sunucu paketi, ts3, web panel, web sitesi, ftp erişimi, gösterişsiz bir yönetim zımbırtısı, 500mbit üstü internet bağlantısı, İnsani boyutlarda destek alabileceğiniz bir firma varsa buyrun oradan alın, üzülmeyiz.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu konulara mümkün olduğunca güzel cevaplar vereyim diyorum ama üslup farklı olunca ister istemez cevap da bozuk çıkıyor.
konuya gelecek olursak;

Yönetim paneli olarak ne tür bir şey bekliyordunuz acaba sayın Cowboy :)

Altı üstü görevi sunucu açık mı değil mi kontrol etmek olan bir programı sizin için yanar dönerli, atlamalı zıplamalı mı yazalım :) Program yüzde yüz bizim imalatımız ve hızlı çalışması için en alt şartlarda ve en az görünüm ile yazıldı. Çünkü ne kadar az ram harcarsa ve ne kadar hızlı çalışırsa size o kadar yardımcı olacak diye düşünüldü. Asıl görevi sunucuya sizin istediğiniz herhangi bir paketi bize ihtiyacınız olmadan kurmanızı sağlamak..

ek olarak Öğretmen sizseniz biz sınıfı geçmeyelim zaten. Devamsızlıktan kalmaya razıyız.

45 TL karşılığında,
VDS, 10 farklı Sunucu paketi, ts3, web panel, web sitesi, ftp erişimi, gösterişsiz bir yönetim zımbırtısı, 500mbit üstü internet bağlantısı, İnsani boyutlarda destek alabileceğiniz bir firma varsa buyrun oradan alın, üzülmeyiz.
Dediğim gibi ben bu firma hakkında çok yorum yapma taraftarı değilim. Beğenmediğim bir firma olduğu içinde çamur atmak haysiyetsizlik ve terbiyesizliktir sizi geçtim kendime yakıştırmam. Ancak Windows 98 kırması bir panel yapıp arkasında durmanız ne kadar doğru orasını tartışabiliriz. Firmadan sunucu alacağıma kendi makinemi alır DC kirası verir paşa paşa sunucumu açar oyunculara keyifli dakikalar sunabilirim. Ancak bu firmadan alışveriş yapıpta memnun olan çok az kişi gördüm gördüklerimde hakikatten memnun. Kaliteli bir hizmet bekliyorsam zaten 45 tlnin üstüne 100 tl daha koyar adam gibi bir şeyler alabilirim. Kaliteli olsun fiyatı fark etmez diyenlerdenim ben. Her şey ucuz olmak zorunda değil ayrıca o "yönetim zımbırtısı" 9 yaşında çocukların paylaştığı DDOS programına benziyor arayüze biraz önem verebilirdiniz performansı ahım şahım etkilemezdi.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunları yapabildiğine göre burada gelip bizim firmamıza birşeyler söylemiş olman tamamen çamur at izi kalsın davranışından başka bir şey değil de nedir?

Bizim zımbırtıyı 98 yapımı ddos programlarına benzetiyor olman yazılım olaylarından hiçbir şey anlamadığını zaten gösteriyor, 1996 yılından bu yana program yazan birisi olarak bunu seninle tartışmayacağım zira anlattıklarımdan öğreneceklerin sana birçok şey katacaktır, bunu senin için yapmak istemiyorum.. Önemli olan şeyin işlevi olduğunu zamanla anlarsın. Yönetim zımbırtısından birşeyler bekliyor olsak adını zaten zımbırtı koymazdık. bence sende bekleme.

Senin DC örneğine gelecek olursak bu kadar millet neden metrobüs, otobüs gibi şeyleri kullanıyor, herkes gidip paşa paşa araba alsın ve keyifle kullansın. Kendini herkes gibi düşünme hocam. Biraz empati yaparak farklı insanların, farklı yaşamları olduğunu anlaman için büyümene gerek yok. Düşünerek bulabilirsin doğru yolu.

Senin çok az kişi görmüş olman memnun olan kişilerin olmadığı anlamına gelmez, mesela etrafında hiç kelaynak gördün mü? Görmeme ne rağmen var lar ve yaşıyorlar.

Lütfen konumuzu daha fazla kirletme zira bildiğin gibi bu bir satış konusu,
tartışmak istiyorsan telefon numaram sitemizde yazıyor, whatsapp a her zaman beklerim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunları yapabildiğine göre burada gelip bizim firmamıza birşeyler söylemiş olman tamamen çamur at izi kalsın davranışından başka bir şey değil de nedir?

Bizim zımbırtıyı 98 yapımı ddos programlarına benzetiyor olman yazılım olaylarından hiçbir şey anlamadığını zaten gösteriyor, 1996 yılından bu yana program yazan birisi olarak bunu seninle tartışmayacağım zira anlattıklarımdan öğreneceklerin sana birçok şey katacaktır, bunu senin için yapmak istemiyorum.. Önemli olan şeyin işlevi olduğunu zamanla anlarsın. Yönetim zımbırtısından birşeyler bekliyor olsak adını zaten zımbırtı koymazdık. bence sende bekleme.

Senin DC örneğine gelecek olursak bu kadar millet neden metrobüs, otobüs gibi şeyleri kullanıyor, herkes gidip paşa paşa araba alsın ve keyifle kullansın. Kendini herkes gibi düşünme hocam. Biraz empati yaparak farklı insanların, farklı yaşamları olduğunu anlaman için büyümene gerek yok. Düşünerek bulabilirsin doğru yolu.

Senin çok az kişi görmüş olman memnun olan kişilerin olmadığı anlamına gelmez, mesela etrafında hiç kelaynak gördün mü? Görmeme ne rağmen var lar ve yaşıyorlar.

Lütfen konumuzu daha fazla kirletme zira bildiğin gibi bu bir satış konusu,
tartışmak istiyorsan telefon numaram sitemizde yazıyor, whatsapp a her zaman beklerim.
Yazılımsal olarak bir şey katmanızın beni etkileyeceğini sanmıyorum. Ama değerlendireceğim. İnsanların ne düşündüklerini önemserim ama herkes hayatını tek başına yaşayıp seçimleri doğrultusunda yapıyor. Ben bunu yazmayı tercih ettim siz onu. Ben programınızı eleştirdim siz savundunuz vb vb. İcraat beklemediğiniz bir şey üstünde bu kadar durmanız garibime gitti doğrusu. Sonuçta ucuz olabilir ama işin her daim iyi kısmını değil zararlarını düşünmek gerekiyor. Bir makineden bir sunucuya DDOS atılırsa güvencesi var mı, veriler silinirse yardımcı olunuyor mu ben bununla ilgilenirim. Yazılımdan zerre anlamadığım doğrudur takdir edersiniz ki bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Ben gözüme güzel gözükmediği için görsel tarafını yakaladım bu konudan anlayan biri bir detay yakalamıştır. Herkesin yaşantısı bakış açısı farklı. Ben 45 tlye bu firmadan değil X veya Y firmasından almak istiyorum mesela. Amacım kötü bir eleştiri değildi ama neye niyet neye kısmet yapacak bir şey yok. Bu forumda her üye gibi benim de bildiğim veya bilmediğim konulara yorum veya eleştiri yapma hakkım var. Amacım konunuzu kirletmek değil ben gözüme çarpan detayları söyledim düzeltip şekil vermek size kalmış iyi forumlar kolay gelsin.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam hiçbir şey öyle aniden olmaz, Sizi buraya getiren, konuya yazdıran, bu kadar uzatmanızı sağlayan birşeyler mutlaka var. Ya size ters bir cevap verdik, ya arkadaşınızın istediği bir şeyi yapmadık.

Bizim konumuza yazanlar bizden istedikleri gibi yararlanamayanlar olur genelde, bahse girerim siz veya etrafınızdaki bir kişi dediğim bu yollardan geçti ve buraya geldi.

iyi akşamlar. Siz yazdıkça bende yazacağım, bitmesini istiyorsanız cevap yazmayın rica ederim. Fikirlerimizi söyledik ve bitti.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam hiçbir şey öyle aniden olmaz, Sizi buraya getiren, konuya yazdıran, bu kadar uzatmanızı sağlayan birşeyler mutlaka var. Ya size ters bir cevap verdik, ya arkadaşınızın istediği bir şeyi yapmadık.

Bizim konumuza yazanlar bizden istedikleri gibi yararlanamayanlar olur genelde, bahse girerim siz veya etrafınızdaki bir kişi dediğim bu yollardan geçti ve buraya geldi.

iyi akşamlar. Siz yazdıkça bende yazacağım, bitmesini istiyorsanız cevap yazmayın rica ederim. Fikirlerimizi söyledik ve bitti.
Yanlış bir tespit gördüm ondan dolayı yazma gereği duydum. Firmaya kesinlikle bir garezim yok veya arkadaşım beni doldurmadı yanlış olmasın. Zaten takip ettiğim firmalar arasında olduğu için denk geldim ve zımbırtıyı beğenmediğim için yorum yazma gereği duydum. Yoksa başımdan öyle ahım şahım bir şey geçmedi.