Blazerd MMORPG | Fantastik MMORPG | Zindanlar, Pazarlar, Klan Savaşları!

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme;
- Mesleklere "Balıkçı" eklenmiştir.
- 12 adet yeni balık türü eklenmiştir. (3D Çizimleri ile birlikte.)

Bu sefer yaklaştık dimi :D Bu arada kapalı beta başvuran çoğu kişi kabul edilmedi. Amacım oyuncu olsaydı her yere reklam verirdim. Kaliteli kişiler istiyorum kapalı betada. Lütfen kayıt forumuna özen gösteriniz.

JoanCoC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-(Judge2World)-
Klan Tanıtımı

Klan Hakkında Bilgi

Blazerd Dünyasına Atılmış Thief Olarak Kervanları Yağmalamakla İhtiyaclarımızı Karşılarız Savunmasızları Esir Alırız Para Gelir Kaynağımızı İse Thiefflik Yani Kervanları Yağmalarız İnsanlardan Haraç Alırız Kervan yağmalarken Soru Sormayız Kervandan Düşen Mallari ise Büyük bir Miktar Para Karşılığında Satarız (Öldürmeyeceğimiz Konusunda Garanti Vermiyoruz)

Klana Nasıl Girerim:
--------------------

Şuanlık Yaş Kısıtlamamız yok Sadece Klana Ayak Uydursanız Yeterli Tabii ki Bunun içinde Saygıda Olmak Zorunda Yardımlaşmak Falan en Büyük Kuralımız Birbirimize Destek Çıkmak Özellikle Aktif Olmak. Seviyede Düşük Kalanlari Bizzat Kendimiz Kasacağız

Bir Kişi Kervan yağmalamaya çıkarsa Onun Bir Üst Rütbedeki Adamı Bile tüm işini Bırakıp Kervan yağmalamaya gelmeli.

-Klan Başvurusu:
-------------------
Bunlar Olduktan Sonra Bana Ulaşabilirsiniz. Fakat Her zaman Discord Açmak zorunda değilsiniz. Müsait Oldugunuz Zamanlarda da Açabilirsiniz.
----------------------------------------------
!Discord Olmak Zorunda
!İsminiz
!Yaşınız
!Neden Sizi Klana Almak için Tercih Etmeliyiz.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok emek harcanmış gördüğüme göre sistemler karşısında şaşkın kaldım...

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allahhhhhhhhhhh <33333333333 açılıyor sonunda <3

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir sunucu olmuş, sistemler ve oynanış açısınından harika. Sunucunun açılmasını dört gözle bekliyorum.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda oyniyacaklara bi uyarım var, avci almayin!, effektleri çok kötü :/

Son düzenleme:

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu tasarımınız harika build harika ve sistemleriniz efsane :D iyi bir yere gelirsiniz insallah :=)

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Güzel bir mmorpg olacak metin 2 nin minecraft versiyonu gibi ve ilk kez bi serverda yada oyunda köpek balığını oltayla tutulduğunu gördüm :D öncedende sw açmıştın diye biliyorum bazı sistemler vardı ondada ama yıllar önceydi
+basma ekleyebilirsin güzel olur bence ama yanmamasını sağlayan bir eşyada olsun 1 seviye düşsün binek olursada güzel olur

Moderatör tarafından düzenlendi:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arka plan güncellemesi;
- Yaprak eklendi.
- Ses efektleri eklendi. Çevreye göre ağaç, böcek, kuş, deniz, rüzgar, şehir, pazar vs. gibi sesler her şey hesaplanarak yapılmıştır. Oynarken gerçek hayatta gibi hissedeceksiniz :)

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hey maşallah! Ne de kaliteli sunucular açılıyor, canıgönülden başarılar.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Forumda böyle sunucular görmeyeli uzun zaman olmuş.
Konu düzeni : 10/10
Sunucu Map Tasarımları : 10/10
Plugin Ve Tüm Sistemleriniz, Farklılıklık : 10/10
Gerçek anlamda, TÜRKİYE Minecraft platformunu zenginleştirmek ve güzelleştirmek için çabalamışsınız. Umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.
Başarılar.