Blazerd MMORPG | Fantastik MMORPG | Zindanlar, Pazarlar, Klan Savaşları!

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

_Broken_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurulara bakarmısınız rica etsem halen beni kaydetmemişsiniz ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurulara bakarmısınız rica etsem halen beni kaydetmemişsiniz ?

6 temmuzda kapalı beta alımları bitmiştir. Onun dışında birçok saçma başvuru ile karşılaştım. Başvurduysanız bile alınmamış olabilirsiniz.

Büyük açılış bugün :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kapalı beta'ya alınanları açıklamadan önce önemli bir uyarı yapma gereği duydum. Bu yüzden açıklamıyorum. Başvuru yaptığınız ad ile siteden kayıt olunuz yoksa herhangi biri sizin adınızı kullanarak kapalı beta'ya girebilir. 21:30'da açıklanacaktır.

Kapalı Beta'ya başvuranların %75'inin hesabı kayıtlı değil. Tekrar ediyorum. Kayıt olun. Adlarınızı kayıt olana kadar yayınlamayacağım. Başvuru yapan 130 kişide kayıt olsun. Yoksa yayınlandığında adlarını başka bir kullanıcı alacaktır.

Kapalı beta'ya kaydolanlar siteye kaydolmuyor. Onların hakkını yiyemem. Alınanlar açıklanmayacaktır. Oyuna giriş yapmaya çalışıp öğrenebilirsiniz. Baştan söylüyorum 130 kişiden sadece 75'i alındı. Saçma sapan yazıları kabul etmedim. Şu an isterseniz hikaye yazın yine almayacağım. 50 kere uyardım. "Beni tanırsın." falan yazanları da öyle yaptım. Bu grupta olmak ayrıcalık değildir. Alınmayanlar kapalı beta bitmesini bekleyecektir. Kapalı beta benim için hata bulma alanı istediğim kişilikler olmazsa oyun çok kötü sonuçlanabilir. Hile kullanımında direk yasaklanacaktır. Açık beta'da yasaklı kalacaktır. (IP'den ve isimden. Premium is UUID'den yasaklama yiyecektir.)

8 temmuz günü açılacaktır. Saati tam belirtemiyorum fakat saat 15:00'dan(15:00 değil 15:00'dan SONRA) sonra açılacaktır.

Şimdiden alınanlara iyi oyunlar ve bana en küçük hatada bildirmelerini istiyorum.
açın serveri artık 8 temmuzdayız ^^
Yukardaki mesajı okumanı tavsiye ederim.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu lobi girişleri açılmıştır.
Bağlanılabilecek IP'ler:

IP 1: blazerdmmo.minecraft.to
IP 2: oyna.blazerdmmo.com

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu lobi girişleri açılmıştır.
Bağlanılabilecek IP'ler:

IP 1: blazerdmmo.minecraft.to
IP 2: oyna.blazerdmmo.com
Nitrado... Hayal kırıklığına uğradım, direk şirket değiştirin.
O şirkette hangi işlemciyi bile kullandığını bilmiyorsunuz, sizin gibi bilgili kişiler böyle hatalar yapmamalı.

uogrc12

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu beğendim başarılarının devamını diliyorum kolay gelsin.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese tekrardan merhaba, kapalı beta'nın asıl amacı zaten hata bulmak
:D Söyleyin çekinmeyin. birçok büyük hata bulduk. Yarın büyük bir düzeltme yapacağım. Yeni şeylerde ekleyeceğim. Zaten bu hataların çıkmasını bekliyorum. Üzüldüm mü ? Hayır tam tersine mutlu oldum :D Çünkü o hatayı çözeceğim ve bir daha bana bela olacaktır.

Fakat bu hatalar birçok sebebe yol açtı. (Seviye sıfırlanması, can hatası vs.) Bu yüzden 1-2 günlük bakımdan sonra tekrar başlanacaktır. Her veriyi sıfırlamayı düşünüyorum. Kusura bakamyın 1dk da olsa emek, emektir. Emeğinizi yiyorum fakat kapalı beta bunun için var. 1 ay boyunca beraber hatta 2 ay boyunca. (Seçilenlerle.) Anlayışınız için teşekkürler.

Güncelleme bittiğine duyuru yapılacaktır. Şu anlık lobi aktif fakat sunucu 1 deaktiftir.

MrJoey27

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Çok Güzel Emek Var 8 Temmuz Çılma Tarihi Ip Verin Artık Oynamak İçin Sabırsızlanıyorum Ciddi Olarak Gördüğüm EN İyi MMO Server Diyebilirim... Emeğinizin Karşılığını Alırsınız Umarım Ip Verin ARTIK Beklemekten Ölücez :)

Bu Arada Forumda Verdiğiniz İp Yanlış Serveri Sbırsızlıkla Bekliyorum :)

Twins_GK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
başvuruları hiçbizaman sevmedim kabul edilmedimde
artık başvurabiliyor muyuz? başvurabiliyorsak yolladığım başvuruyu kabul edin :&
Nick:Twins_GK